Czosnek ochroni cię przed śmiertelną chorobą

czosnek rak azotany zdrowie

Musisz go jeść jak najwięcej.

Osoby, które jedzą więcej czosnku mają mniejsze szanse zachorowanie na raka - twierdzą badacze z Ohio State University Cancer Center. 

Na podstawie badań moczu odkryliśmy, że związki wywołujące raka stają się dla nas mniej niebezpieczne gdy w organizmie człowieka występują także związki dostarczone przez czosnek - powiedział Earl Harrison, autor raportu. 

SPRAWDŹ, DLACZEGO CZOSNEK LECZY >>

Naukowcy uważają, że skuteczniejszą ochronę zapewnia nam większe spożywanie czosnku. 

Czosnek powstrzymuje procesy rakotwórcze wywołane przez azotany znajdujące się m.in. w przetworach mięsnych i zanieczyszczonej wodzie - pisze „Analytical Biochemistry".

TM

Dodaj komentarz

Następne Strona 3 z 3  1 23

Komentarze (68)

  • sosczosnkowyFAN 02.03.2010, 20:22

    Gość=policmajster: Brońicie żydów ? a kto wydał rozkaz i mordował polaków w Katymiu Miednoje w Łagrach kto wprowadził komunizm wZSRR Polsce kto stworzył Unię Europejską itd. ? kto odebrał bezprawnie palestyńskie zienie? Paletyńczycy? Nie . żydzi wrzód świata.

    Ładny ten czosnek widać, że polski a nie chinski. Chinski jest biały i niesmaczny.
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • dragonmb 02.03.2010, 22:48

    nellka: Byłam tam miesiąc temu jest pięknie czysto a w Limburgii są wiatraki np. w Lottum a i za tydz wyjeżdżam do nl pracować za normalne pieniądze a nie za grosiki w pl Mam córcie sama ją wychowuje i nie mam prawa do rodzinnego co to za kraj który nie dba o swoich młodych obywateli nie uważam że praca w obcym kraju zniewala i robi z nas białych murzynów Ci którzy chcą normalnie żyć niech uciekaja z pl tu się wegetuje

    Wystarczy nie jeść pokarmów dla zwierząt roślinożernych (czyt. człowieka) NIE przeznaczonych. Czosnek jest dla ludzi zbyt ostry i nie powinno się go jeść. Może się przydać tylko debilom odżywiającym się mięsem, bo neutralizuje część trucizn z zawartych w mięsie i innych produktach pochodzenia zwierzęcego.
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • Gość 03.03.2010, 07:17

    Gość: Ktos dal zgode na ladowanie tam samolotu, tego co sie rozbil i tego 3 dni wczesniej i wowczas mozna bylo leciec, ladowac, to jest chore......

    A jak tam w Izraelu oni tyle czosnku jedzą że unich rak nie powinien wystąpić
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • Gość 03.03.2010, 08:20

    henryk8: Taa...zapiekanki dobre paliwo extra obsługa, za jakie pieniądze to wszystko , a tak naprawdę zapiekanki stare zmrożone paliwa i gaz z tych samych rozlewni co bierze Orlen itd.. a obsługa haruje jak u niemca za okupacji za psie pieniądze , i nawet nie ma czasu się wysrać spokojnie nie mówiąc o warunkach za ladą , stań baranie jeden z drugim choć godzinkę z ladą to zobaczysz co BP ci zgotowało ja tam wytrzymałem rok czasu cyrk a my pracownicy u nich jak małpy , nie dziękuję za takich wyzyskiwaczy

    No gratuluje autorowi ,żeby pisać trzeba czytać a nie przepisywać.Prosze skonsultować te rewelacje z onkologami a zdziwienie nie będzie miało granic.
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • Gośćóóó 03.03.2010, 08:59

    szuras: Pokojowi aktywiści? Reuters manipuluje zdjęcia. Nie da się prawdy przekręcić przeciwko Izraelowi, a zdjęcia mówią same za siebie, co tak naprawdę wydarzyło się podczas zatrzymania statku z "pokojowymi aktywistami"? Więc trzeba zmanipulować zdjęcia. Tak właśnie zrobił Reuters! http://europabezislamu.blogspot.com/2010/06/pokojowi-aktywisci-reuters-manipuluje.html

    odkąd jem czosnek (pukać w niemalowane) nie choruję na żadne grypy itd. A czosnku używam prawie do każdej potrawy. To jest kopalnia zdrowotności, naturalny antybiotyk, małe cudo natury - jak się poczyta o właściwościach czosnku to można być na prawdę pod wrażeniem.
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • Gość 04.03.2010, 22:21

    Gość: Hiszpanie nawet na koszulki nie chcieli się zamieniać

    żreć czosenk ciuleeeeeeeeeeeee!!
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • Gość 01.05.2010, 17:32

    Gość: W ogóle jaki zal... wczoraj było w czasie przyszłym, nie było burz a teraz pisze to samo tyle ze w czasie przeszłym xdd

    "Osoby, które jedzą więcej czosnku mają mniejsze szanse(?) zachorowanie(?)" - w pierwszym zdaniu 2 błędy - brawo autor! Brawo gimnazjum autora!
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

  • Gość 02.05.2010, 13:23

    Gość: rosyjska porazka w afganistanie? to jak nazwac interwencje NATO chyba tylko kleska...

    Wszystko ok, tylko co jeśli w czosnku zjadamy tyle różnych substancji, które np. zostały wprowadzone po to aby czosnek był większy czy szybciej rósł .. Najlepszy jest taki, który wyhodujemy sami albo otrzymamy go ze sprawdzonego źródła. Sorry ale jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o chemie w jedzeniu ... Fu...
     

    Odpowiedz Zgłoś naruszenie

Następne Strona 3 z 3  1 23

Kciuk.pl

Głosuj 56
Zła energia zawsze wraca do nadawcy, Image

Zła energia zawsze wraca do nadawcy

Karma zadziałała :).

Skomentuj (3)

Głosuj 50
Palące pożądanie, Image

Palące pożądanie

Autorem jest Stefano Bonazzi.

Skomentuj (5)

Głosuj 46
Prawdziwi black metalowcy, Image

Prawdziwi black metalowcy

Frank Marshall odwiedził i sfotografował…

Skomentuj (5)

Głosuj 42

10 skandali z historycznymi postaciami w…

Winston Churchill był świetnym…

Skomentuj (1)

Głosuj 41
Miejsce w którym chcielibyście teraz być - Bora Bora, Image

Miejsce w którym chcielibyście teraz być…

Mam rację ?

Skomentuj (4)

Głosuj 43
Zwiastun końca świata, Image

Zwiastun końca świata

Tak mogliby pomyśleć ludzie w…

Skomentuj (3)

Głosuj 39
Czasem warto chodzić na koncerty metalowe (+18), Video

Czasem warto chodzić na koncerty metalowe…

Dla fanów normalniejszej muzyki…

Skomentuj

Głosuj 38

5 zadziwiających fenomenów natury

Czerwony przypływ to potoczna nazwa…

Skomentuj (1)

Głosuj 36
Wandale napadli na kebab na Rynku w Opolu, Video

Wandale napadli na kebab na Rynku w Opolu…

- Do niewielkiego lokalu wtargnęło…

Skomentuj

Głosuj 34
Polacy przecież są ekspertami od piłki..., Video

Polacy przecież są ekspertami od piłki...…

Pyta w akcji. Znów w formie

Skomentuj

Głosuj 34
FBI zerwało współpracę z CBA. Wszystko przez sprawę Sawickiej, Link

FBI zerwało współpracę z CBA. Wszystko…

Amerykańskie federalne biuro śledcze…

Skomentuj

Głosuj 32
Wyskoczył z kijem do 7 chuliganów, Video

Wyskoczył z kijem do 7 chuliganów

Dobrze,że tym razem to nie u nas.…

Skomentuj

Głosuj 31
Doktorat z Harry’ego Pottera, Link

Doktorat z Harry’ego Pottera

Ciotka Marge przypomina Margaret…

Skomentuj

Głosuj 29

Czeka nas niebawem świat bez gazet. Wiemy,…

Future Exploration, firma specjalizująca…

Skomentuj

Głosuj 29
60 tys. zł na gospodarskie wizyty Tuska, Link

60 tys. zł na gospodarskie wizyty Tuska

Premier Donald Tusk (55 l.) dobrym…

Skomentuj (1)

Dodaj link do kciuk.pl