Eksplozja na festiwalu nauki w Legnicy. Są ranni
Wybuch w czasie doświadczeń chemicznych.
W laboratorium filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy eksplozja chemicznych składników raniła 6 osób. - informuje TOK FM.
Najciężej poparzony jest doktorant politechniki przygotowujacy pokaz w ramach festiwalu nauki. Mężczyzn stracił palec i zęby. Ranni zostali jeszcze dwaj inni pracownicy laboratorium oraz troje studentów.
WYBUCH NA KOMISARIACIE. NIE ŻYJe 60 POLICJANTÓW>>
Wszyscy przygotowywali się do doświadczenia z wykorzystaniem chloranu potasu oraz siarki. Chemikalia zabezpieczyli już strażacy. Policjanci i prokuratorzy ustalają przyczyny wypadku.
Pokaz zatytułowany "Chemia pirotechniczna" był jednym z punktów dolnośląskiego festiwalu nauki - dodaje RMF FM.
-
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-legnica-eksplozja-podczas-festiwalu-nauki,nId,298862
- http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-legnica-eksplozja-podczas-festiwalu-nauki,nId,298862 http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,8414900,Wybuch_w_laboratorium_na_uczelni_w_Legnicy.html
- http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,8414900,Wybuch_w_laboratorium_na_uczelni_w_Legnicy.html http://www.youtube.com/watch?v=wIr4iA7L5-8&feature=related
- http://www.youtube.com/watch?v=wIr4iA7L5-8&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=wIr4iA7L5-8&feature=related
5.34
4.32
3.38
Dodaj komentarz