Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku...

27.09.2015 17:53 LATA 90., MŁODOŚĆ, WSPOMNIENIA

Specjalnie dla was włączamy wehikuł czasu i sprawdzamy, co wtedy było trendy.

Coco Jamboo i do przodu

Na parkietach w latach 90. królował Eurodance. Każdy z was na pewno kojarzy takich arystów jak Mr. President, Dr. Alban albo Haddaway. To oni dostarczali nam hitów, przy których szaleliśmy na imprezach. Dzisiejsza muzyka klubowa może się schować! Eurodance jest ponadczasowy. Do dziś kiedy słyszymy "Coco Jamboo" albo "What Is Love", od razu zaczynamy tańczyć i śpiewać.

Coco Jamboo i do przodu

Materiały prasowe

Komentarze

Gość 27.09.2015 17:59 Zgłoś

Lata 90 - siąte gdzie jesteście.
187+

DE 27.09.2015 18:00 Zgłoś

najlpiekniejsza era czasow , muzyka byla muzyka , a I ludzie byli bardziej odpowiedzialni.
277+

AntyTeza 27.09.2015 18:26 Zgłoś

Lata 80-te byly bardziej przelomowe pod kazdym wzgledem, politycznym, technologicznym, muzycznym itp itd Byly tez bardziej inspirujace szczegolnie jak przetrwalo sie Stan Wojenny i wchodzilo w Kapitalizm w 1989... Paradoskalnie muzyka bardziej byla tworcza i odkrywcza do tego dochodzi era Jarocina. Teraz kroluje Pieniadz.
DE najlpiekniejsza era czasow , muzyka byla muzyka , a I ludzie byli bardziej odpowiedzialni.
130+

Gość 27.09.2015 18:28 Zgłoś

Guma turbo i ten biezniik opony... co raz zostalo zobaczone nie mozna odzobaczyc,,,
24+

pkpk 27.09.2015 18:30 Zgłoś

Lata 90 ech.....pierwsze ladowanie multikulti w Europie. Do bialej laski ktora cos tam spiewala zawsze dodawali czarnego imigranta z afryki zeby sie europejka robilo mokro na widok koko jumbo.....rozsiewanie hiv itp. Znajomy anglik ok 55 lat opowiadal mi ze w latach 60 jak ktos chcial wynajac mieszkanie w niektorych miastach to byla informacja: Nie dla psow I czarnych. Takimi rasistami to polacy nigdy nie byli. A to dzis biali nie so mile widziani we wlasnych miastach bo multikulti gardzi bialymi.
28+

Gość 27.09.2015 18:31 Zgłoś

dziewięćdziesiąte do około 1995 jak osiemdziesiąte. Potem pusto i chińskie markety. Miałem jako jeden z pierwszych kamerę wideo 8, pierwszy w okolicy telewizję cyfrową(nie jest tak dobrze). Z muzyki to Krisma(we Włoszech). Dużo koncertów, programów i filmów za darmo(za granicą)niemieckie, skandynawskie, angielskie, francuskie.
3-

Grama 27.09.2015 18:38 Zgłoś

najlepsza muza była w latach 80'
DE najlpiekniejsza era czasow , muzyka byla muzyka , a I ludzie byli bardziej odpowiedzialni.
21+

R.szczecin 27.09.2015 18:52 Zgłoś

Łza to mało powiedziane piękne czasy chciał bym zrobić cofke do 94 i znów wszystko od początku ale co najważniejsze nie pozwolił bym odejść mojej dziewczynie Magdzie D bo tęsknie do dziś a często ją widuje i brakuje mi jej
14+

Gość 27.09.2015 19:05 Zgłoś

fajne lata ale z tymi ludzmi to było różnie jeszcze w 98 była mając 16 lat molestowana przez policjanta więc nie wspomina tych lat najlepiej.....
DE najlpiekniejsza era czasow , muzyka byla muzyka , a I ludzie byli bardziej odpowiedzialni.
5+

Gość 27.09.2015 19:08 Zgłoś

Pamietam hot dogi nie zapiekanki.
1+
Strona 1 z 7 1 2 3
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane