800 osób ewakuowanych w Warszawie z powodu wycieku gazu!

28.09.2015 17:36 GAZ

W Warszawie ewakuowano około 800 osób w związku z wyciekiem gazu na Placu Trzech Krzyży. Na razie nieznane są przyczyny awarii. Niedawno służby poinformowały, że dokopano się do miejsca wycieku i trwają prace nad jego usunięciem.

Dostaliśmy informację, że najprawdopodobniej w budynku Ministerstwa Gospodarki doszło do wycieku gazu - poinformowała Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego komendy stołecznej.

Zgłoszenie trafiło do służb po godz. 14. Informację potwierdziła straż pożarna, której urządzenia, na razie - jak informuje jej zespół prasowy - nie wykazały podwyższonego i niebezpiecznego stężenia gazu w budynku ministerstwa. Wyższe stężenie odnotowano jedynie około 40 metrów od siedziby Ministerstwa Gospodarki.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że w związku z tym, co dzieje się przy pl. Trzech Krzyży, "są utrudnienia w kursowaniu linii autobusowych w kierunku Mokotowa".


Następny tekst:

Sensacyjne doniesienia NASA. Znaleźli wodę na Marsie! Sensacyjne doniesienia NASA. Znaleźli wodę na Marsie!

Komentarze

Gość 28.09.2015 17:45 Zgłoś

przecież ta Polska jest z dziewiętnastego wieku tu rury zaczną pękać walić się domy i opadać gzymsy i balkony
21+

Gość 28.09.2015 17:45 Zgłoś

bo tylko tyle możesz :) heh żadna ci nie da
Gość zwalilam se konia
2+

Gość 28.09.2015 17:46 Zgłoś

tvp zrobi z tego sukces
Gość przecież ta Polska jest z dziewiętnastego wieku tu rury zaczną pękać walić się domy i opadać gzymsy i balkony
26+

Gość 28.09.2015 17:46 Zgłoś

REKLAMA REKLAMA REKLAMA pamiętajcie dzięki reklama oglądacie reklamy za darmo :)
7+

Gość 28.09.2015 17:48 Zgłoś

To samo
Gość zwalilam se konia
1+

Gość 28.09.2015 17:49 Zgłoś

Na jaki chuj tu wszedłem jakbym chciał sobie reklamy pooglądać to włączył bym Polsat :)
3+

Gość 28.09.2015 17:49 Zgłoś

Polacy to się tylko chwalić umieją te żlopy i włóczykije
6+

Gość 28.09.2015 17:50 Zgłoś

Gaz nie jest cieczą więc nie wycieka tylko wypływa...
1+

Gość 28.09.2015 17:51 Zgłoś

Skąd go wzięłaś? Tego Konia?
Gość zwalilam se konia
5+

Gość 28.09.2015 17:51 Zgłoś

ministerstwo gospodarki swietnie bo tam gospodarz ze wsi Piechociński to awans społeczny dla chłopa mieszkać w Warszawie
8+
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane