A jednak Polska przyjmie chrześcijan z Syrii

26.05.2015 16:22 CHRZEŚCIJANIE, POLSKA, SYRIA, UCHODŹCY

Polska przyjmie rodziny z objętej konfliktem Syrii - poinformowała premier Ewa Kopacz. 

Polska z pomocą

Polska z pomocą

Gail Orenstein/NurPhoto/Sipa USA/East News

Dzisiaj chrześcijanie, którzy są prześladowani w sposób barbarzyński w Syrii, zasługują, żeby kraj chrześcijański, jakim jest Polska, dość szybko zareagowała i podążyła z pomocą - podkreśliła Kopacz.

Jak zaznaczyła, decyzja zapadła po poniedziałkowym spotkaniu szefa MSZ Grzegorza Schetyny i minister spraw wewnętrznych Teresy Piotrowskiej.


Premier poinformowała również o liczbie rodzin, które będą mogły przyjechać do naszego kraju.

Komentarze

Gość 26.05.2015 16:26 Zgłoś

no bo kto będzie w tym kraju pracował za 5 zł na godzinę do 70 -ątki, tylko chrześcijanie z Syrii .
212+

Gość 26.05.2015 16:28 Zgłoś

jeślibym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy,
25+

Gość 26.05.2015 16:28 Zgłoś

Drastyczny spadek poziomu szkolnictwa i nauczania na wszystkich poziomach edukacji. Totalnie niewydolny system podatkowy, powszechna korupcja, przestępczość gospodarcza, oszustwa. Nieskuteczny aparat ścigania przestępczości , liczne niewyjaśnione "samobójstwa", morderstwa. Rozrost mafii i jej wpływów. Rozwinięta przestępczość urzędnicza , wielkie oszustwa w : e-informatyzacji , budowach autostrad, innowacyjności, budowach stadionów, zainicjowanych zmianami ustawodawczymi prowadzącymi do tych patologii. . Powszechny nepotyzm i kolesiostwo. Nieodpowiedzialność ludzi władzy. Totalny rozkład wymiaru sprawiedliwości. Sitwy w każdej wsi, mieścinie , mieście , powiecie, województwie , stolicy.
5+

Gość 26.05.2015 16:29 Zgłoś

To jest chore!!!! A Polsce kto kiedykolwiek pomaga????????
143+

Gość 26.05.2015 16:30 Zgłoś

Drastyczny spadek poziomu szkolnictwa i nauczania na wszystkich poziomach edukacji. Totalnie niewydolny system podatkowy, powszechna korupcja, przestępczość gospodarcza, oszustwa. Nieskuteczny aparat ścigania przestępczości , liczne niewyjaśnione "samobójstwa", morderstwa. Rozrost mafii i jej wpływów. Rozwinięta przestępczość urzędnicza , wielkie oszustwa w : e-informatyzacji , budowach autostrad, innowacyjności, budowach stadionów, zainicjowanych zmianami ustawodawczymi prowadzącymi do tych patologii. . Powszechny nepotyzm i kolesiostwo. Nieodpowiedzialność ludzi władzy. Totalny rozkład wymiaru sprawiedliwości. Sitwy w każdej wsi, mieścinie , mieście , powiecie, województwie , stolicy.
8+

Gość 26.05.2015 16:33 Zgłoś

POlacy nic się nie stało PÓł POlski już wyjechało:( nie PO to by łapać słońce lecz by nie kraść w BiedaBronce Ponad połowa moich ziomów wyjechała z domów tam, żeby mieć coś na koncie żeby nie kraść w Biedronce żeby przywieźć pieniądze Nie wierze co się dzieje, jak wychodzę na ulice, Choć uważnie się przyglądam to nikogo nie widzę, Wyjeżdżają osiedla całe i całe dzielnice Nieważne jak daleko byle tylko za granice Każdy chce spełnić marzenie o wyśnionej Ameryce, Zamiast patrzeć na Polskę zeżartą przez próchnice,
25+

Gość 26.05.2015 16:33 Zgłoś

Powiedz ziomek czemu ty opuszczasz okolice? Wyp...alam z tego kraju brat, bo go nienawidzę! Ja jestem nauczycielem, tam zbieram kukurydze, Tu nie zarabiam nic, a tam mam na godne życie, Nie ufam tym frajerom i ich wrednej polityce Jestem człowiek, znam swą wartość i przewały widzę Irlandia, Szwajcaria, Szkocja, Bawaria, Panie prezydencie to awaria! Oddałem na was głos, bo to ponoć się opłaca, Więc pytam się was gdzie jest obiecana praca?!
7+

Gość 26.05.2015 16:34 Zgłoś

Ja nie dostałem nic oprócz moralnego kaca, Bo połowa wyjechała stąd i nie zamierza wracać, Nienawidzę jak na słupie, ja widzę ryj pajaca, Z podpisem dobry człowiek, dobre państwo dobra płaca, Dla mnie jest on nikim, chociaż jego jest ta władza A ja wysyłam teraz wam gorące pozdrowienia, Dla każdego ziomka co sprząta chodnik obok Big Ben’a Wysyłam wielki bless tym, którzy bez ciśnienia, Cieszą się w Hiszpanii tym co daje matka Ziemia Uściski dla was wszystkich, z całego serca, szczerze Tym ziomkom co za oknem mają wgląd na krzywą wieżę, Tym co siedzą w Holandii i jeżdżą na rowerze Wysyłam big upy też i zazdroszczę w dużej mierze Teraz tym co w Nowym Jorku o którym często marze, Trzymajcie się tam mocno pośród setek złych zdarzeń, Moje blessy lecą tam gdzie piękne są pejzaże, Chociaż częściej doceniane przez pryzmat pracy w barze
14+

Dorciaaa 26.05.2015 16:43 Zgłoś

Najpierw pomóżcie polskim rodzinom żyć w godny sposób, a potem zajmujcie się obcokrajowcami! Polacy nie mają "co do garnka włożyć" , a władze polskie jak zwykle pomagają wszystkim na około tylko nie swoim rodakom ! Żal !!!!!!!!!!
31+

Gość 26.05.2015 16:43 Zgłoś

wiemy ,wiemy ze to -10 od sfory
Gość W sejmowych ubikacjach zaczęły się pojawiać rolki papieru toaletowego z nadrukowanymi dziesięcioma zobowiązaniami Platformy Obywatelskiej –Wydrukowano na nim dziesięć zobowiązań Platformy, które Donald Tusk zaprezentował tuż przed wyborami w 2007 roku. Platforma obiecywała wtedy m.in.: „przyśpieszmy i wykorzystamy wzrost gospodarczy”, „radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki”, „wybudujemy nowoczesną sieć autostrad” oraz „sprawimy, że Polacy z emigracji zaczną wracać do domu”.
1+
Strona 1 z 20 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane