Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

13.03.2014 22:52 ATAK, NOŻOWENIK, POZNAŃ, ŚWIADEK JEHOWY
Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

flickr.com

Trzy osoby zostały zranione przez nożownika na spotkaniu świadków Jehowy w Poznaniu. Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania - informuje rmf24.pl.

Dramat wydarzył się w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Sokoła. Nożownik najpierw zaatakował kobietę. Później ranił też dwóch mężczyzn, którzy próbowali go odciągnąć. W końcu napastnika udało się obezwładnić i zatrzymać do czasu przyjazdu policji.

ATAK SZALONYCH NOŻOWNIKÓW. DZIESIĄTKI OFIAR, SETKI RANNYCH>>

Troje rannych trafiło do szpitala. Stan kobiety lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został aresztowany, jednak na razie nie znamy motywów jego działania - mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Tragedia rozegrała się na oczach kilkudziesięciu osób.

Następny tekst:

Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.03.2014 08:26 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego król jehowa nie pomógł,i czy miał w tym swoj udział macierewicz ???
13-

vax 14.03.2014 08:29 Odpowiedz Zgłoś

Zgodnie z prawem to SJ od wczesnych lat 90 nie są sektą, kościołowi katolickiemu udało sie wyjść ze spisu sekt dopiero pod koniec lat 90...
awers Sekta jehowych to nie chrześcijanie tylko amerykański biznes typu MLM. W Polsce wciąż uznawana oficjalnie za sektę i słusznie.
2+

Gość 14.03.2014 08:46 Odpowiedz Zgłoś

chrześcijan? pozyskiwanie "wiernych" za kasę a potem pranie mózgu ...."Religia" stworzona przez opętanego satanistę...
Gość dokladnie tak... przeciez to byl chrzescijanin...
9-

Gość 14.03.2014 08:49 Odpowiedz Zgłoś

Gdyby to był świadek to juz by to napisali...
5+

as 14.03.2014 09:10 Odpowiedz Zgłoś

Idź człowieku do proktologa bo na psychiatrę już za późno !!!! Co za kretyn !!!
Gość no w końcu ****** jechowy na ramach mediów ten narór to bym sam potraktował tak jak główny tematowiec
0

isa 14.03.2014 09:22 Odpowiedz Zgłoś

XXI wiek i taki debilny komentarz :/
Gość Może chciał się wymienić krwią...
6+

Pol 14.03.2014 09:24 Odpowiedz Zgłoś

Ale przynajmniej kasy nie wyciągaja jak ksiądź po kolędzie zawsze !!!
Gość No tak. Zbliżają się Święta Wielkanocne i już będą łazić jak koty w marcu
7+

Gość 14.03.2014 09:28 Odpowiedz Zgłoś

"Sekta" to se możesz wypić, durny biedny człowieczku :/
Gość w/g mnie każda wiara, to taka - na swój sposób sektunia :)
0

zorro 14.03.2014 09:39 Odpowiedz Zgłoś

A ja tak robie jak po kolędzie te pedofile w czarnych sutannach łaża i żebrzą. Ale spier....ja !!! Ubaw po dwie pachy :-)
myszka Ja jak przychodzą mi pod bramkę te pachołki nowojorskich żydów to rzucam w ich kierunku petardę - zebyście widzieli jak uciekają - ubaw po pachy :-)
4+

gość 14.03.2014 09:49 Odpowiedz Zgłoś

Klechy w czarnych sutannach kasą chcą zamknąc usta biednym małym chłopcom żeby nie wydawali ich zboczeń, pedofili i całej zgnilizny. To jest dopiero szambo! Ciągłe łażenie po kolędzie i wyłudzanie od najbiedniejszych kasy a potem ...... na d***** do burdelu albo za młodych chłopców sie biorą.
Gość chrześcijan? pozyskiwanie "wiernych" za kasę a potem pranie mózgu ...."Religia" stworzona przez opętanego satanistę...
8+

gość 14.03.2014 09:51 Odpowiedz Zgłoś

Gdyby tak było to sam byś tam już poszedł prostaczku! :)
Gość Kici kici miał miał jehowe kotki szukające w twoim domu stokrotki sypną chętnie grubym pieniądzem jak tylko przyjmiesz ich wiare
8+

Gość 14.03.2014 09:58 Odpowiedz Zgłoś

dobrze, że nie będzie problemu ze znalezieniem świadków
3+

Gość 14.03.2014 10:38 Odpowiedz Zgłoś

"Jeden z uczestników zebrania"! chyba nie chcesz nam wmówić, że na WASZE zebrania są wpuszczani "obcy". To był pewnie nowy członek, skuszony na d**ę waszej siostry i następnie puszczony kantem.
Cap koscielny Katolicki fanatyk na studium biblijnym Świadków Jehowy ! Nie mógł znieść ,że ŚJ ,nie modlą się do gipsowych figurek Czarnej Madonny !!!
6-

Gość 14.03.2014 10:42 Odpowiedz Zgłoś

Przecież NAPISALI! "Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania "
Gość Gdyby to był świadek to juz by to napisali...
0

Gość 14.03.2014 10:47 Odpowiedz Zgłoś

Są jacyś świadkowie?
1-
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5
Uwaga na porywisty wiatr! Tutaj wichury już uderzyły 5 Uwaga na porywisty wiatr! Tutaj wichury już uderzyły 6 godzin temu
Nowa teoria o zaginionym boeingu z Malezji zdumiewa 6 Nowa teoria o zaginionym boeingu z Malezji zdumiewa 12 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...