Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

13.03.2014 22:52 ATAK, NOŻOWENIK, POZNAŃ, ŚWIADEK JEHOWY
Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

flickr.com

Trzy osoby zostały zranione przez nożownika na spotkaniu świadków Jehowy w Poznaniu. Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania - informuje rmf24.pl.

Dramat wydarzył się w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Sokoła. Nożownik najpierw zaatakował kobietę. Później ranił też dwóch mężczyzn, którzy próbowali go odciągnąć. W końcu napastnika udało się obezwładnić i zatrzymać do czasu przyjazdu policji.

ATAK SZALONYCH NOŻOWNIKÓW. DZIESIĄTKI OFIAR, SETKI RANNYCH>>

Troje rannych trafiło do szpitala. Stan kobiety lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został aresztowany, jednak na razie nie znamy motywów jego działania - mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Tragedia rozegrała się na oczach kilkudziesięciu osób.

Następny tekst:

Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.03.2014 11:47 Odpowiedz Zgłoś

" UCZESTNIK " to nie musi znaczyć ŚJ ! te zebrania mają charakter otwarty . może w nik uczestniczyć każdy kto chce niezależnie od wyznawanej religii. może przyjść jako zwykły obserwator jak to robi dziesiątki tysięcy osób
Gość Przecież NAPISALI! "Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania "
6+

Gość 14.03.2014 12:46 Odpowiedz Zgłoś

jak się mówi A to trzeba powiedzieć też B
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
3+

Gość 14.03.2014 12:47 Odpowiedz Zgłoś

no tylko, że nikt normalny nie pójdzie na takie zebranie, tylko jechowcy!
Gość " UCZESTNIK " to nie musi znaczyć ŚJ ! te zebrania mają charakter otwarty . może w nik uczestniczyć każdy kto chce niezależnie od wyznawanej religii. może przyjść jako zwykły obserwator jak to robi dziesiątki tysięcy osób
2+

Gość 14.03.2014 12:54 Odpowiedz Zgłoś

JHWH to nie jest po hebrajsku. Ogólnie to zapis imienia Boga
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
0

Gość 14.03.2014 12:55 Odpowiedz Zgłoś

jehowi to nie chrześcianie!!! poczytaj zanim napiszesz!!!
Gość dokladnie tak... przeciez to byl chrzescijanin...
4+

Gość 14.03.2014 12:55 Odpowiedz Zgłoś

zgadzam się ;0 my chrześcijanie nie nachodzimy i nie molestujemy ludzi przekonując że nasza wiara jest najlepsza
Gość Co masz na myśli ?
3+

Gość 14.03.2014 12:57 Odpowiedz Zgłoś

widać ze lubisz studiować i wiesz o czym piszesz
Gość "Jeden z uczestników zebrania"! chyba nie chcesz nam wmówić, że na WASZE zebrania są wpuszczani "obcy". To był pewnie nowy członek, skuszony na d**ę waszej siostry i następnie puszczony kantem.
0

Gość 14.03.2014 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy Jechowi jakich znam a znom troszkę to cwaniaki świętości nad świętościami prowadzą firmę nie przestrzegają prawa pracy a ludzie nie widzieli wypłat od lipca.Moim skromnym zdaniem to jedna wielka sekta
0

Gość 14.03.2014 13:03 Odpowiedz Zgłoś

Pozdrawiam wszystkich braci i siostry
Gość Wszyscy Jechowi jakich znam a znom troszkę to cwaniaki świętości nad świętościami prowadzą firmę nie przestrzegają prawa pracy a ludzie nie widzieli wypłat od lipca.Moim skromnym zdaniem to jedna wielka sekta
1+

ja 14.03.2014 13:07 Odpowiedz Zgłoś

Będzie dużo świadków
2+

Gość 14.03.2014 13:43 Odpowiedz Zgłoś

To niedopuszczalne. Trzeba zdelegalizować religię.
0

Gość 14.03.2014 14:51 Odpowiedz Zgłoś

Wiem ze na 100% na był
Gość Nie wiadomo czy sprawca Był Świadkiem Jehowy, nie osądzajmy z góry
3+

Gość 14.03.2014 14:58 Odpowiedz Zgłoś

Spieprzaj do lasu mieszkać na drzewie bo nie nadajesz się do życia w normalnym, kulturalnym społeczeństwie, pewnie jesteś ciemnym katolikiem i stąd twoja postawa życiowa ograniczony buraku.
myszka Ja jak przychodzą mi pod bramkę te pachołki nowojorskich żydów to rzucam w ich kierunku petardę - zebyście widzieli jak uciekają - ubaw po pachy :-)
3+

POZNAŃ 14.03.2014 15:27 Odpowiedz Zgłoś

ale z was łajzy - mieszac krew to se mozesz ze swoja zona lub kochanka - co za mlotek:) malo wie a geba wielka:) przez neta:)
5+

Gość 14.03.2014 17:35 Odpowiedz Zgłoś

I pewnie nie przetoczą tym trojgu krwi w razie potrzeby, czym zakończą ich ziemski żywot i wyślą do Nieba Jehowy. Gratuluję jehowcom logiki.
8-
Strona 4 z 8 2 3 4 5 6
Wyrzucili z Wysp polskich przestępców 5 Wyrzucili z Wysp polskich przestępców wczoraj, o godz: 06:25
Seksowny kalendarz policji. Tak zbierają pieniądze 4 Seksowny kalendarz policji. Tak zbierają pieniądze 21.11.2014 21:26
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...