Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

13.03.2014 22:52 ATAK, NOŻOWENIK, POZNAŃ, ŚWIADEK JEHOWY
Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

flickr.com

Trzy osoby zostały zranione przez nożownika na spotkaniu świadków Jehowy w Poznaniu. Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania - informuje rmf24.pl.

Dramat wydarzył się w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Sokoła. Nożownik najpierw zaatakował kobietę. Później ranił też dwóch mężczyzn, którzy próbowali go odciągnąć. W końcu napastnika udało się obezwładnić i zatrzymać do czasu przyjazdu policji.

ATAK SZALONYCH NOŻOWNIKÓW. DZIESIĄTKI OFIAR, SETKI RANNYCH>>

Troje rannych trafiło do szpitala. Stan kobiety lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został aresztowany, jednak na razie nie znamy motywów jego działania - mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Tragedia rozegrała się na oczach kilkudziesięciu osób.

Następny tekst:

Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.03.2014 11:47 Odpowiedz Zgłoś

" UCZESTNIK " to nie musi znaczyć ŚJ ! te zebrania mają charakter otwarty . może w nik uczestniczyć każdy kto chce niezależnie od wyznawanej religii. może przyjść jako zwykły obserwator jak to robi dziesiątki tysięcy osób
Gość Przecież NAPISALI! "Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania "
6+

Gość 14.03.2014 12:46 Odpowiedz Zgłoś

jak się mówi A to trzeba powiedzieć też B
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
3+

Gość 14.03.2014 12:47 Odpowiedz Zgłoś

no tylko, że nikt normalny nie pójdzie na takie zebranie, tylko jechowcy!
Gość " UCZESTNIK " to nie musi znaczyć ŚJ ! te zebrania mają charakter otwarty . może w nik uczestniczyć każdy kto chce niezależnie od wyznawanej religii. może przyjść jako zwykły obserwator jak to robi dziesiątki tysięcy osób
2+

Gość 14.03.2014 12:54 Odpowiedz Zgłoś

JHWH to nie jest po hebrajsku. Ogólnie to zapis imienia Boga
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
0

Gość 14.03.2014 12:55 Odpowiedz Zgłoś

jehowi to nie chrześcianie!!! poczytaj zanim napiszesz!!!
Gość dokladnie tak... przeciez to byl chrzescijanin...
4+

Gość 14.03.2014 12:55 Odpowiedz Zgłoś

zgadzam się ;0 my chrześcijanie nie nachodzimy i nie molestujemy ludzi przekonując że nasza wiara jest najlepsza
Gość Co masz na myśli ?
3+

Gość 14.03.2014 12:57 Odpowiedz Zgłoś

widać ze lubisz studiować i wiesz o czym piszesz
Gość "Jeden z uczestników zebrania"! chyba nie chcesz nam wmówić, że na WASZE zebrania są wpuszczani "obcy". To był pewnie nowy członek, skuszony na d**ę waszej siostry i następnie puszczony kantem.
0

Gość 14.03.2014 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Wszyscy Jechowi jakich znam a znom troszkę to cwaniaki świętości nad świętościami prowadzą firmę nie przestrzegają prawa pracy a ludzie nie widzieli wypłat od lipca.Moim skromnym zdaniem to jedna wielka sekta
0

Gość 14.03.2014 13:03 Odpowiedz Zgłoś

Pozdrawiam wszystkich braci i siostry
Gość Wszyscy Jechowi jakich znam a znom troszkę to cwaniaki świętości nad świętościami prowadzą firmę nie przestrzegają prawa pracy a ludzie nie widzieli wypłat od lipca.Moim skromnym zdaniem to jedna wielka sekta
1+

ja 14.03.2014 13:07 Odpowiedz Zgłoś

Będzie dużo świadków
2+

Gość 14.03.2014 13:43 Odpowiedz Zgłoś

To niedopuszczalne. Trzeba zdelegalizować religię.
0

Gość 14.03.2014 14:51 Odpowiedz Zgłoś

Wiem ze na 100% na był
Gość Nie wiadomo czy sprawca Był Świadkiem Jehowy, nie osądzajmy z góry
3+

Gość 14.03.2014 14:58 Odpowiedz Zgłoś

Spieprzaj do lasu mieszkać na drzewie bo nie nadajesz się do życia w normalnym, kulturalnym społeczeństwie, pewnie jesteś ciemnym katolikiem i stąd twoja postawa życiowa ograniczony buraku.
myszka Ja jak przychodzą mi pod bramkę te pachołki nowojorskich żydów to rzucam w ich kierunku petardę - zebyście widzieli jak uciekają - ubaw po pachy :-)
3+

POZNAŃ 14.03.2014 15:27 Odpowiedz Zgłoś

ale z was łajzy - mieszac krew to se mozesz ze swoja zona lub kochanka - co za mlotek:) malo wie a geba wielka:) przez neta:)
5+

Gość 14.03.2014 17:35 Odpowiedz Zgłoś

I pewnie nie przetoczą tym trojgu krwi w razie potrzeby, czym zakończą ich ziemski żywot i wyślą do Nieba Jehowy. Gratuluję jehowcom logiki.
8-
Strona 4 z 8 2 3 4 5 6
Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje 7 Wałęsa chce być papieżem? Internet się śmieje wczoraj, o godz: 19:06
Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar 10 Rozbił się pasażerski turbośmigłowiec. Bardzo dużo ofiar wczoraj, o godz: 15:21
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....