Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

13.03.2014 22:52 ATAK, NOŻOWENIK, POZNAŃ, ŚWIADEK JEHOWY
Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

flickr.com

Trzy osoby zostały zranione przez nożownika na spotkaniu świadków Jehowy w Poznaniu. Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania - informuje rmf24.pl.

Dramat wydarzył się w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Sokoła. Nożownik najpierw zaatakował kobietę. Później ranił też dwóch mężczyzn, którzy próbowali go odciągnąć. W końcu napastnika udało się obezwładnić i zatrzymać do czasu przyjazdu policji.

ATAK SZALONYCH NOŻOWNIKÓW. DZIESIĄTKI OFIAR, SETKI RANNYCH>>

Troje rannych trafiło do szpitala. Stan kobiety lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został aresztowany, jednak na razie nie znamy motywów jego działania - mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Tragedia rozegrała się na oczach kilkudziesięciu osób.

Następny tekst:

Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz

Komentarze

Gość 14.03.2014 11:47 Zgłoś

" UCZESTNIK " to nie musi znaczyć ŚJ ! te zebrania mają charakter otwarty . może w nik uczestniczyć każdy kto chce niezależnie od wyznawanej religii. może przyjść jako zwykły obserwator jak to robi dziesiątki tysięcy osób
Gość Przecież NAPISALI! "Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania "
7+

Gość 14.03.2014 12:46 Zgłoś

jak się mówi A to trzeba powiedzieć też B
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
3+

Gość 14.03.2014 12:47 Zgłoś

no tylko, że nikt normalny nie pójdzie na takie zebranie, tylko jechowcy!
Gość " UCZESTNIK " to nie musi znaczyć ŚJ ! te zebrania mają charakter otwarty . może w nik uczestniczyć każdy kto chce niezależnie od wyznawanej religii. może przyjść jako zwykły obserwator jak to robi dziesiątki tysięcy osób
1+

Gość 14.03.2014 12:54 Zgłoś

JHWH to nie jest po hebrajsku. Ogólnie to zapis imienia Boga
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
0

Gość 14.03.2014 12:55 Zgłoś

jehowi to nie chrześcianie!!! poczytaj zanim napiszesz!!!
Gość dokladnie tak... przeciez to byl chrzescijanin...
4+

Gość 14.03.2014 12:55 Zgłoś

zgadzam się ;0 my chrześcijanie nie nachodzimy i nie molestujemy ludzi przekonując że nasza wiara jest najlepsza
Gość Co masz na myśli ?
3+

Gość 14.03.2014 12:57 Zgłoś

widać ze lubisz studiować i wiesz o czym piszesz
Gość "Jeden z uczestników zebrania"! chyba nie chcesz nam wmówić, że na WASZE zebrania są wpuszczani "obcy". To był pewnie nowy członek, skuszony na d**ę waszej siostry i następnie puszczony kantem.
0

Gość 14.03.2014 13:02 Zgłoś

Wszyscy Jechowi jakich znam a znom troszkę to cwaniaki świętości nad świętościami prowadzą firmę nie przestrzegają prawa pracy a ludzie nie widzieli wypłat od lipca.Moim skromnym zdaniem to jedna wielka sekta
1-

Gość 14.03.2014 13:03 Zgłoś

Pozdrawiam wszystkich braci i siostry
Gość Wszyscy Jechowi jakich znam a znom troszkę to cwaniaki świętości nad świętościami prowadzą firmę nie przestrzegają prawa pracy a ludzie nie widzieli wypłat od lipca.Moim skromnym zdaniem to jedna wielka sekta
1+

ja 14.03.2014 13:07 Zgłoś

Będzie dużo świadków
2+

Gość 14.03.2014 13:43 Zgłoś

To niedopuszczalne. Trzeba zdelegalizować religię.
1-

Gość 14.03.2014 14:51 Zgłoś

Wiem ze na 100% na był
Gość Nie wiadomo czy sprawca Był Świadkiem Jehowy, nie osądzajmy z góry
3+

Gość 14.03.2014 14:58 Zgłoś

Spieprzaj do lasu mieszkać na drzewie bo nie nadajesz się do życia w normalnym, kulturalnym społeczeństwie, pewnie jesteś ciemnym katolikiem i stąd twoja postawa życiowa ograniczony buraku.
myszka Ja jak przychodzą mi pod bramkę te pachołki nowojorskich żydów to rzucam w ich kierunku petardę - zebyście widzieli jak uciekają - ubaw po pachy :-)
4+

POZNAŃ 14.03.2014 15:27 Zgłoś

ale z was łajzy - mieszac krew to se mozesz ze swoja zona lub kochanka - co za mlotek:) malo wie a geba wielka:) przez neta:)
5+

Gość 14.03.2014 17:35 Zgłoś

I pewnie nie przetoczą tym trojgu krwi w razie potrzeby, czym zakończą ich ziemski żywot i wyślą do Nieba Jehowy. Gratuluję jehowcom logiki.
9-
Strona 4 z 8 2 3 4 5 6
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane