Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

13.03.2014 22:52 ATAK, NOŻOWENIK, POZNAŃ, ŚWIADEK JEHOWY
Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

flickr.com

Trzy osoby zostały zranione przez nożownika na spotkaniu świadków Jehowy w Poznaniu. Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania - informuje rmf24.pl.

Dramat wydarzył się w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Sokoła. Nożownik najpierw zaatakował kobietę. Później ranił też dwóch mężczyzn, którzy próbowali go odciągnąć. W końcu napastnika udało się obezwładnić i zatrzymać do czasu przyjazdu policji.

ATAK SZALONYCH NOŻOWNIKÓW. DZIESIĄTKI OFIAR, SETKI RANNYCH>>

Troje rannych trafiło do szpitala. Stan kobiety lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został aresztowany, jednak na razie nie znamy motywów jego działania - mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Tragedia rozegrała się na oczach kilkudziesięciu osób.

Następny tekst:

Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 16.03.2014 05:15 Odpowiedz Zgłoś

Glupota ludzka nie zna granic..... swiatkowie jehowy
1-

Gość 16.03.2014 05:27 Odpowiedz Zgłoś

Jestem świadkiem Jehowy i nie zgodzę się z Tobą, sam mam przyjaciół kolegów i koleżanki ....nie wrzucaj wszystkich, do jednego wora.
Gość każdy katolik to debil ,pedofil i morderca,poza tym żyd duchowy ...
1+

Gość 16.03.2014 05:30 Odpowiedz Zgłoś

rozwiń tą" głupote bez granic" ,bo nic z twojej wypowiedzi nie wynika...
Gość Glupota ludzka nie zna granic..... swiatkowie jehowy
1+

Gość 16.03.2014 10:11 Odpowiedz Zgłoś

Sala swiadków jehowy jest dostępana dla kazdego a ten co zaatakował nie był jehowy.
Gość Nie wiadomo czy sprawca Był Świadkiem Jehowy, nie osądzajmy z góry
1+

Gość 16.03.2014 10:16 Odpowiedz Zgłoś

wszędzie znajdzie sie morderca,pedofil i debil,z wiarą to nie ma nic wspólnego ,chorzy ludzie na umyśle są wszedzie.
Gość Jestem świadkiem Jehowy i nie zgodzę się z Tobą, sam mam przyjaciół kolegów i koleżanki ....nie wrzucaj wszystkich, do jednego wora.
1+

Gość 16.03.2014 10:21 Odpowiedz Zgłoś

Ale napisałeś ,że STARACIE się życ zgodnie z zasadami.My też się staramy .Jednemu sie uda drugiemu nie.To tylko zleży od osoby i jego umysłu a nie od wiary.
Gość Tak jestem, i miałem racje... Sprawca nie był Świadkiem Jehowy, to ktoś obcy. Wasze wypowiedzi świadczą o was samych - zastanówcie się zanim cos napiszecie. Nasza religia jest prawnie zarejestrowana, i my przynajmniej staramy się żyć zgodnie z zasadami i miernikami zapisanymi w Biblii, w waszej religii jeszcze tego nie widziałem...
1-

Gość 17.03.2014 16:04 Odpowiedz Zgłoś

Jestem niewierzący debilu do apostoła to mi daleko jednak uważam że każdy człowiek może sobie wierzyć w co chce pod warunkiem że drugiemu nie wyrządza tym krzywdy i racjonalnie podchodzi do życia codziennego ale takie ograniczone coś jak ty pewnie nie jest w stanie tego zrozumieć i dlatego na świecie jest tyle konfliktów.
Gość znalazł się inteligentny inaczej, apostoł zas***rany
3+

Gość 17.03.2014 23:11 Odpowiedz Zgłoś

Niektórym brak rozumu i inteligencji oraz wykształcenia Świadkowie Jehowy są wspaniałymi i dobrymi ludżmi trzeba ich poznać a potem oceniać
1+

zib 23.03.2014 21:18 Odpowiedz Zgłoś

Ten gość nie był świadkiem
0

Gość 24.03.2014 15:02 Odpowiedz Zgłoś

swiadkwie jehowy nirch jada do Dubaju nauczac zobaczymy ile pozyja blazny
2-

Gość 27.03.2014 18:09 Odpowiedz Zgłoś

a t siedząc w katolicyzmie jesteś ślepy jak kret
Gość Co masz na myśli ?
2+

Gość 27.03.2014 18:11 Odpowiedz Zgłoś

ja wiem a ty chyba nie
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
3+

Gość 27.03.2014 18:11 Odpowiedz Zgłoś

a t siedząc w katolicyzmie jesteś ślepy jak kret ja wiem a ty chyba nie
Gość Co masz na myśli ?
4+

fido2 27.03.2014 18:22 Odpowiedz Zgłoś

g***o wiecie a piszecie, wk...rwia mnie takie pisanie, pewnie aurow w/w ttekstu jest poje.... moherem który czytać nie umie, poczytaj sobie pismo święte a jak już je zrozumiesz to dopiero zabieraj głos ty katolicki analfabeto, a dla twojej informacji to ja jestem agnostykiem (jeżeli wiesz kto to jest) i nie należę do żadnego kościoła
Gość chrześcijan? pozyskiwanie "wiernych" za kasę a potem pranie mózgu ...."Religia" stworzona przez opętanego satanistę...
6+