Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

13.03.2014 22:52 ATAK, NOŻOWENIK, POZNAŃ, ŚWIADEK JEHOWY
Atak nożownika na spotkaniu Świadków Jehowy

flickr.com

Trzy osoby zostały zranione przez nożownika na spotkaniu świadków Jehowy w Poznaniu. Napastnikiem był jeden z uczestników zebrania - informuje rmf24.pl.

Dramat wydarzył się w Sali Królestwa Świadków Jehowy przy ul. Sokoła. Nożownik najpierw zaatakował kobietę. Później ranił też dwóch mężczyzn, którzy próbowali go odciągnąć. W końcu napastnika udało się obezwładnić i zatrzymać do czasu przyjazdu policji.

ATAK SZALONYCH NOŻOWNIKÓW. DZIESIĄTKI OFIAR, SETKI RANNYCH>>

Troje rannych trafiło do szpitala. Stan kobiety lekarze oceniają jako ciężki.

Sprawca został aresztowany, jednak na razie nie znamy motywów jego działania - mówi Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

Tragedia rozegrała się na oczach kilkudziesięciu osób.

Następny tekst:

Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz Wycofują ogromną partię popularnego leku. Ty też go masz

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 16.03.2014 05:15 Odpowiedz Zgłoś

Glupota ludzka nie zna granic..... swiatkowie jehowy
1-

Gość 16.03.2014 05:27 Odpowiedz Zgłoś

Jestem świadkiem Jehowy i nie zgodzę się z Tobą, sam mam przyjaciół kolegów i koleżanki ....nie wrzucaj wszystkich, do jednego wora.
Gość każdy katolik to debil ,pedofil i morderca,poza tym żyd duchowy ...
1+

Gość 16.03.2014 05:30 Odpowiedz Zgłoś

rozwiń tą" głupote bez granic" ,bo nic z twojej wypowiedzi nie wynika...
Gość Glupota ludzka nie zna granic..... swiatkowie jehowy
1+

Gość 16.03.2014 10:11 Odpowiedz Zgłoś

Sala swiadków jehowy jest dostępana dla kazdego a ten co zaatakował nie był jehowy.
Gość Nie wiadomo czy sprawca Był Świadkiem Jehowy, nie osądzajmy z góry
1+

Gość 16.03.2014 10:16 Odpowiedz Zgłoś

wszędzie znajdzie sie morderca,pedofil i debil,z wiarą to nie ma nic wspólnego ,chorzy ludzie na umyśle są wszedzie.
Gość Jestem świadkiem Jehowy i nie zgodzę się z Tobą, sam mam przyjaciół kolegów i koleżanki ....nie wrzucaj wszystkich, do jednego wora.
1+

Gość 16.03.2014 10:21 Odpowiedz Zgłoś

Ale napisałeś ,że STARACIE się życ zgodnie z zasadami.My też się staramy .Jednemu sie uda drugiemu nie.To tylko zleży od osoby i jego umysłu a nie od wiary.
Gość Tak jestem, i miałem racje... Sprawca nie był Świadkiem Jehowy, to ktoś obcy. Wasze wypowiedzi świadczą o was samych - zastanówcie się zanim cos napiszecie. Nasza religia jest prawnie zarejestrowana, i my przynajmniej staramy się żyć zgodnie z zasadami i miernikami zapisanymi w Biblii, w waszej religii jeszcze tego nie widziałem...
1-

Gość 17.03.2014 16:04 Odpowiedz Zgłoś

Jestem niewierzący debilu do apostoła to mi daleko jednak uważam że każdy człowiek może sobie wierzyć w co chce pod warunkiem że drugiemu nie wyrządza tym krzywdy i racjonalnie podchodzi do życia codziennego ale takie ograniczone coś jak ty pewnie nie jest w stanie tego zrozumieć i dlatego na świecie jest tyle konfliktów.
Gość znalazł się inteligentny inaczej, apostoł zas***rany
3+

Gość 17.03.2014 23:11 Odpowiedz Zgłoś

Niektórym brak rozumu i inteligencji oraz wykształcenia Świadkowie Jehowy są wspaniałymi i dobrymi ludżmi trzeba ich poznać a potem oceniać
1+

zib 23.03.2014 21:18 Odpowiedz Zgłoś

Ten gość nie był świadkiem
0

Gość 24.03.2014 15:02 Odpowiedz Zgłoś

swiadkwie jehowy nirch jada do Dubaju nauczac zobaczymy ile pozyja blazny
2-

Gość 27.03.2014 18:09 Odpowiedz Zgłoś

a t siedząc w katolicyzmie jesteś ślepy jak kret
Gość Co masz na myśli ?
2+

Gość 27.03.2014 18:11 Odpowiedz Zgłoś

ja wiem a ty chyba nie
Gość Wiecie co znaczy JHWH w jezyku hebrajskim?
3+

Gość 27.03.2014 18:11 Odpowiedz Zgłoś

a t siedząc w katolicyzmie jesteś ślepy jak kret ja wiem a ty chyba nie
Gość Co masz na myśli ?
4+

fido2 27.03.2014 18:22 Odpowiedz Zgłoś

g***o wiecie a piszecie, wk...rwia mnie takie pisanie, pewnie aurow w/w ttekstu jest poje.... moherem który czytać nie umie, poczytaj sobie pismo święte a jak już je zrozumiesz to dopiero zabieraj głos ty katolicki analfabeto, a dla twojej informacji to ja jestem agnostykiem (jeżeli wiesz kto to jest) i nie należę do żadnego kościoła
Gość chrześcijan? pozyskiwanie "wiernych" za kasę a potem pranie mózgu ...."Religia" stworzona przez opętanego satanistę...
6+

agnostyk 27.03.2014 18:29 Odpowiedz Zgłoś

znam pismo święte bardzo dobrze, i doskonale wiem co się stanie po tym co napiszę na końcu, moim skromnym zdaniem niewiedza ludzi i ślepa niesprawdzona wiara księżą powoduje to że katolicy, a nie świadkowie Jehowy to sekta
5+
Strona 7 z 8 5 6 7 8
Marny koniec kultowych miejsc, w których powstawały filmowe hity 4 Marny koniec kultowych miejsc, w których powstawały filmowe hity wczoraj, o godz: 15:28
TOP 10 opuszczonych miejsc. Fascynujące! 10 TOP 10 opuszczonych miejsc. Fascynujące! 16.04.2015 20:02
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...