Autobus wjechał w ludzi i przewrócił się na nich

17.03.2014 15:23 AUTOBUS, WARSZAWA, WYPADEK

Autobus linii 109 wjechał w grupę pieszych koło dworca Warszawa Centralna. Zaczepił ludzi na pasach.

Pojazd wjechał na chodnik i przewrócił się przygniatając dwie osoby.

Autobus linii 109, po tym jak ruszył z przystanku, wjechał w cztery osoby stojące na przejściu dla pieszych - mówi tvn24.pl Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

sfora.pl / JK

Dodaj komentarz

Komentarze

mhmm 17.03.2014 15:27 Odpowiedz Zgłoś

Bardzo dużo informacji.
65+

Gość 17.03.2014 15:36 Odpowiedz Zgłoś

cała Sfora...
mhmm Bardzo dużo informacji.
33+

Gość 17.03.2014 15:51 Odpowiedz Zgłoś

I teraz ktoś/gdzieś się spóźni ...
3+

Gość 17.03.2014 15:53 Odpowiedz Zgłoś

autobusy na tory !
18+

Gość 17.03.2014 16:00 Odpowiedz Zgłoś

wezwać komisje śledczą, natychmiast;.
4+

Gość 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

takie sprawy powinny byc naglasniane a nie o ruskich
0

eme 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

to ma ładne przyspieszenie dopiero ruszył skręcił i się wywalił ... no to przewoźnik pyknie za hamulce ja bym uziemnił wszystkie autobusy jak tak się dzieje i zaraz będzie paranoja
4+

Hitman 17.03.2014 16:05 Odpowiedz Zgłoś

Spokojnie,to tylko ćwiczenia.
12+

JA 17.03.2014 16:09 Odpowiedz Zgłoś

Nie pozwólmy na takie praktyki, to jest niedopuszczalne przewracające się autobusy w Warszawie, w Niemczech nigdy by do tego nie doszło
1-

kb 17.03.2014 16:12 Odpowiedz Zgłoś

Jak nie motorniczy to kierowca jak nie kierowca to autobus zawsze ktoś się nawali(wywali)
4+
Strona 1 z 9 1 2 3
Kobiety oszalały za tym typem faceta. Nie chcą mieć innego! 5 Kobiety oszalały za tym typem faceta. Nie chcą mieć innego! wczoraj, o godz: 19:23
Oni nie będą się dobrze bawić na wakacjach. Uważaj! Możesz być wśród nich 11 Oni nie będą się dobrze bawić na wakacjach. Uważaj! Możesz być wśród nich wczoraj, o godz: 14:54
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.