Autobus wjechał w ludzi i przewrócił się na nich

17.03.2014 15:23 AUTOBUS, WARSZAWA, WYPADEK

Autobus linii 109 wjechał w grupę pieszych koło dworca Warszawa Centralna. Zaczepił ludzi na pasach.

Pojazd wjechał na chodnik i przewrócił się przygniatając dwie osoby.

Autobus linii 109, po tym jak ruszył z przystanku, wjechał w cztery osoby stojące na przejściu dla pieszych - mówi tvn24.pl Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

sfora.pl / JK

Dodaj komentarz

Komentarze

mhmm 17.03.2014 15:27 Odpowiedz Zgłoś

Bardzo dużo informacji.
65+

Gość 17.03.2014 15:36 Odpowiedz Zgłoś

cała Sfora...
mhmm Bardzo dużo informacji.
33+

Gość 17.03.2014 15:51 Odpowiedz Zgłoś

I teraz ktoś/gdzieś się spóźni ...
3+

Gość 17.03.2014 15:53 Odpowiedz Zgłoś

autobusy na tory !
18+

Gość 17.03.2014 16:00 Odpowiedz Zgłoś

wezwać komisje śledczą, natychmiast;.
4+

Gość 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

takie sprawy powinny byc naglasniane a nie o ruskich
0

eme 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

to ma ładne przyspieszenie dopiero ruszył skręcił i się wywalił ... no to przewoźnik pyknie za hamulce ja bym uziemnił wszystkie autobusy jak tak się dzieje i zaraz będzie paranoja
4+

Hitman 17.03.2014 16:05 Odpowiedz Zgłoś

Spokojnie,to tylko ćwiczenia.
12+

JA 17.03.2014 16:09 Odpowiedz Zgłoś

Nie pozwólmy na takie praktyki, to jest niedopuszczalne przewracające się autobusy w Warszawie, w Niemczech nigdy by do tego nie doszło
1-

kb 17.03.2014 16:12 Odpowiedz Zgłoś

Jak nie motorniczy to kierowca jak nie kierowca to autobus zawsze ktoś się nawali(wywali)
4+
Strona 1 z 9 1 2 3
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 2 godziny temu
Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa 9 Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa wczoraj, o godz: 21:11
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...