Autobus wjechał w ludzi i przewrócił się na nich

17.03.2014 15:23 AUTOBUS, WARSZAWA, WYPADEK

Autobus linii 109 wjechał w grupę pieszych koło dworca Warszawa Centralna. Zaczepił ludzi na pasach.

Pojazd wjechał na chodnik i przewrócił się przygniatając dwie osoby.

Autobus linii 109, po tym jak ruszył z przystanku, wjechał w cztery osoby stojące na przejściu dla pieszych - mówi tvn24.pl Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

sfora.pl / JK

Dodaj komentarz

Komentarze

mhmm 17.03.2014 15:27 Odpowiedz Zgłoś

Bardzo dużo informacji.
65+

Gość 17.03.2014 15:36 Odpowiedz Zgłoś

cała Sfora...
mhmm Bardzo dużo informacji.
33+

Gość 17.03.2014 15:51 Odpowiedz Zgłoś

I teraz ktoś/gdzieś się spóźni ...
3+

Gość 17.03.2014 15:53 Odpowiedz Zgłoś

autobusy na tory !
18+

Gość 17.03.2014 16:00 Odpowiedz Zgłoś

wezwać komisje śledczą, natychmiast;.
4+

Gość 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

takie sprawy powinny byc naglasniane a nie o ruskich
0

eme 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

to ma ładne przyspieszenie dopiero ruszył skręcił i się wywalił ... no to przewoźnik pyknie za hamulce ja bym uziemnił wszystkie autobusy jak tak się dzieje i zaraz będzie paranoja
4+

Hitman 17.03.2014 16:05 Odpowiedz Zgłoś

Spokojnie,to tylko ćwiczenia.
12+

JA 17.03.2014 16:09 Odpowiedz Zgłoś

Nie pozwólmy na takie praktyki, to jest niedopuszczalne przewracające się autobusy w Warszawie, w Niemczech nigdy by do tego nie doszło
1-

kb 17.03.2014 16:12 Odpowiedz Zgłoś

Jak nie motorniczy to kierowca jak nie kierowca to autobus zawsze ktoś się nawali(wywali)
4+
Strona 1 z 9 1 2 3
To największe cmentarzysko świata. Zobaczcie, jak "umierają" samoloty 15 To największe cmentarzysko świata. Zobaczcie, jak "umierają" samoloty wczoraj, o godz: 08:35
Zobaczcie, jak te koty urosły! Ale ulubionych zabaw nie zmieniły 13 Zobaczcie, jak te koty urosły! Ale ulubionych zabaw nie zmieniły wczoraj, o godz: 11:14
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Najbardziej żenujące wesela. Wstyd na całe życie Najbardziej żenujące wesela. Wstyd na całe życie W tym przypadku wszelkie komentarze są zbyteczne. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia. Pochodzą z wesel, ślubów i towarzyszących...