Autobus wjechał w ludzi i przewrócił się na nich

17.03.2014 15:23 AUTOBUS, WARSZAWA, WYPADEK

Autobus linii 109 wjechał w grupę pieszych koło dworca Warszawa Centralna. Zaczepił ludzi na pasach.

Pojazd wjechał na chodnik i przewrócił się przygniatając dwie osoby.

Autobus linii 109, po tym jak ruszył z przystanku, wjechał w cztery osoby stojące na przejściu dla pieszych - mówi tvn24.pl Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

sfora.pl / JK

Dodaj komentarz

Komentarze

mhmm 17.03.2014 15:27 Odpowiedz Zgłoś

Bardzo dużo informacji.
65+

Gość 17.03.2014 15:36 Odpowiedz Zgłoś

cała Sfora...
mhmm Bardzo dużo informacji.
33+

Gość 17.03.2014 15:51 Odpowiedz Zgłoś

I teraz ktoś/gdzieś się spóźni ...
3+

Gość 17.03.2014 15:53 Odpowiedz Zgłoś

autobusy na tory !
18+

Gość 17.03.2014 16:00 Odpowiedz Zgłoś

wezwać komisje śledczą, natychmiast;.
4+

Gość 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

takie sprawy powinny byc naglasniane a nie o ruskich
0

eme 17.03.2014 16:03 Odpowiedz Zgłoś

to ma ładne przyspieszenie dopiero ruszył skręcił i się wywalił ... no to przewoźnik pyknie za hamulce ja bym uziemnił wszystkie autobusy jak tak się dzieje i zaraz będzie paranoja
4+

Hitman 17.03.2014 16:05 Odpowiedz Zgłoś

Spokojnie,to tylko ćwiczenia.
12+

JA 17.03.2014 16:09 Odpowiedz Zgłoś

Nie pozwólmy na takie praktyki, to jest niedopuszczalne przewracające się autobusy w Warszawie, w Niemczech nigdy by do tego nie doszło
1-

kb 17.03.2014 16:12 Odpowiedz Zgłoś

Jak nie motorniczy to kierowca jak nie kierowca to autobus zawsze ktoś się nawali(wywali)
4+
Strona 1 z 8 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 godzin temu
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 11 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...