Awantura koło Morskiego Oka. Zobacz bójkę ekologów z góralami

09.11.2014 13:44 BÓJKA, EKOLOG, GÓRAL, MORSKIE OKO

Podczas protestu ekologów na trasie do Morskiego Oka doszło do przepychanek i bójek. Jedna osoba została poszkodowana. Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia. Podczas protestu interweniowała policja, która zdecydowała o rozwiązaniu zgromadzenia. Blokada to pokłosie wyników ostatnich badań wysiłkowych koni na tej trasie. Zdaniem ekologów fasiągi ciągnięte przez konie ważą prawie tonę więcej niż powinny.

Następny tekst:

Adamek po gali: pożegnalna walka z Saletą? Nie ma szans Adamek po gali: pożegnalna walka z Saletą? Nie ma szans

Komentarze

Gość 09.11.2014 13:48 Zgłoś

Rzeczywiście aż krew się leje....
18-

Gość 09.11.2014 13:50 Zgłoś

I maja racje!wozy sa o przeciazone i to mocno, konie zdychaja z przemeczenia na tej trasie ( nigdzie na swiecie tak nie ma)... sa badania weterynarzy, sa wyniki ciagow, liczby nie klamia. no ale co goralowi po koniu jak 100zl/osobe za przejazd wezmie, ma tow d***e kupi sobie nowego... smutne i okrutne
110+

IVA 09.11.2014 13:57 Zgłoś

Górale są zachłanni i robią to dla pieniędzy ale najgłupsza jest ta banda ludzi która wsiada na te wozy.
237+

Gość 09.11.2014 13:58 Zgłoś

Niech górale sami ciągna riksze madrale. Szzcególnie w upały
50+

Gość 09.11.2014 13:59 Zgłoś

No miały jezdzic melexy i co? Chciwość górali zwycięży
27+

marian 09.11.2014 14:02 Zgłoś

Tatry i tak są zadeptane. Nie rozumiem dlaczego na Morskie Oko w ogóle ma być transport . Czy to konny czy za pomocą elektrycznych aut. Z buta na pieszo i Tatry odetchną ..
199+

Gość 09.11.2014 14:03 Zgłoś

znam jednego "ekolog" razem pracujemy, za kilka browarów będzie protestował przeciwko wszystkim i wszystkiemu - szkoda mi takich ciemniaków, ale cwaniaczki ich wykorzystują:(
27+

jolsky 09.11.2014 14:17 Zgłoś

Ludziska sami przyzwyczaili tych pasożytów do brania ciężkich pieniedzy min.za oscypki,rzeżby,pamiątki,pensjonaty czy teraz powożenie końmi.W Janosiku hrabia Horvath pokazał gdzie jest ich miejsce..!?
27+

Gość 09.11.2014 14:17 Zgłoś

Jeśli nie można nic zrobić żeby zaprzestano wożenia leniwych turystów,to do wozu powinny być zaprzężone 2 pary koni, w przeliczeniu na ciężar jaki będą w stanie ciągnąć.
11+

cyniczny osobnik 09.11.2014 14:21 Zgłoś

Wszystko ma dwie strony medalu. Z jednej strony moim ulubionym warzywem jest mięso i śmiać mi się chce z machania chorągiewek ekoświrów przeciwko budowie autostrady bo żaby tam mieszkają, z drugiej strony- tu ich rozumiem, bo kto był w górach ten sam wie, że duża część Górali to pochodzące z chowu wsobnego ociekające tłuszczem galaretowate ścierwo które ślini się na widok "dutek" (pieniążków) i faktycznie zamęczają te zwierzęta; tego nie trzeba nikomu tłumaczyć. Problem tkwi niestety jednak w popycie, który kształtuje podaż na takie usługi- a Januszy w górach niestety więcej niż normalnych ludzi...
25+
Strona 1 z 10 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane