Bezduszni policjanci. Pod sąd za przejście na "czerwonym"

15.04.2013 15:54 CZERWONE ŚWIATŁO, KURATOR, NASTOLATKA, POLICJA
Bezduszni policjanci. Pod sąd za przejście na "czerwonym"

WikiCommons/Mateusz Giełczyński

Jaka kara powinna spotkać nastolatkę, która przechodzi na czerwonym świetle? Według polskich policjantów to demoralizacja. Za taki występek należy się sąd rodzinny i kurator.

WIELKI SEKRET SIĘ WYDAŁ. POLICJA POLUJE TYM AUTEM>>

Już małym dzieciom wpajane są zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Zapomniała o nich 15-letnia Patrycja Kozik z Rzeszowa. Spiesząc się na autobus nastolatka przebiegła przez pasy na czerwonym świetle.

Upewniłam się, że ulica jest pusta i przebiegłam, żeby go złapać. Policjanci mnie zatrzymali. Ani nie przeklęłam ani nie zachowywałam się wobec nich wulgarnie - mówi dziewczyna w rozmowie z serwisem nowiny24.pl.

Teraz rodzinę czekają wizyty kuratora oraz sprawa w sądzie dla nieletnich. Policjanci twardo stoją na swoim stanowisku. Podobne kroki zostaną podjęte w każdym innym przypadku.

A JEDNAK. POLSKA POLICJA ZADRWIŁA Z LUDZI>>

O wykroczeniach popełnianych przez nieletnich zawsze informowany jest sąd rodzinny. Wykroczenia w ruchu drogowym określane są jako przejawy demoralizacji - podsumowuje Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Następny tekst:

Dobre wiadomości: z prawą ręką Kubicy nie jest źle Dobre wiadomości: z prawą ręką Kubicy nie jest źle

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.04.2013 17:22 Odpowiedz Zgłoś

Jedyne, do czego policja jest dobra i co naprawde potrafi, to wlepiac ludziom mandaty za takie wlasnie "przewinienia" , za przekroczenie predkosci, nawet nieznaczne i nieprawidlowe parkowanie. Tyle w temacie.
2+

Gość 15.04.2013 17:26 Odpowiedz Zgłoś

Psy
1+

X 15.04.2013 17:33 Odpowiedz Zgłoś

TO ŻADKIE OKAZY KRETYNÓW
0

Gość 15.04.2013 17:42 Odpowiedz Zgłoś

Za złe oceny karać rodziców odebraniem dzieci . Toż to demoralizacja
2+

koralgol 15.04.2013 17:44 Odpowiedz Zgłoś

Skoro dziewczyna upewniła się, ze nic n ie jedzie, to po cholerę miała tam sterczeć? Uważam, że dorosłego nie pownno się karać za przechodzenie na czerwonym świetle. Moja sprawa, czy dotrę na druga stronę w całości. Czerwone światło obowiązkowe jest dla kierowców, bo pojazd może zabić. Ale ja pojazdu nie zabiję jak się z nim stuknę. Każdy jest za siebie odpowiedzialny. Przecież nikt normalny nie przechodzi widząc nadjeżdżąjący samochód, tylko czeka. To takie skomplikowane?
3+

Gość 15.04.2013 17:47 Odpowiedz Zgłoś

Może "rzadkie"?
X TO ŻADKIE OKAZY KRETYNÓW
0

Gość 15.04.2013 17:49 Odpowiedz Zgłoś

w tylkach im sie poprzewracało , jaka to szkodliwosc społeczna ? zadna .chce niech idzie .Lepiei by sie prawdziwymi bandytami zajeli ... i komornikami a nie jeszcze dorabiaja u nich np.
3+

Gość 15.04.2013 17:50 Odpowiedz Zgłoś

dla policji tak
koralgol Skoro dziewczyna upewniła się, ze nic n ie jedzie, to po cholerę miała tam sterczeć? Uważam, że dorosłego nie pownno się karać za przechodzenie na czerwonym świetle. Moja sprawa, czy dotrę na druga stronę w całości. Czerwone światło obowiązkowe jest dla kierowców, bo pojazd może zabić. Ale ja pojazdu nie zabiję jak się z nim stuknę. Każdy jest za siebie odpowiedzialny. Przecież nikt normalny nie przechodzi widząc nadjeżdżąjący samochód, tylko czeka. To takie skomplikowane?
2+

Gość 15.04.2013 17:52 Odpowiedz Zgłoś

to sa fachowcy po sredniej szkole ale wieczorowej za pieniadze szkola jest szkola . takie kumanie ...
1+

Gość 15.04.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Policjanci co cymbały bezmózgie, to co im wpoją na szkółce to robią nie kierują się rozumem
2+

Pawelww 15.04.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Jak ktoś ukradnie 1 000 000 zł to w zawieszeniu a za przejście na czerwonym kurator . Ja nie wierzę własnym oczom że to dzieje się w moim kraju . jeśłi oni tak to ja chcę zarabiać średnią krajową . i 15 lat pracy jak policjanci a potem emerytórka . Chcecie przepisów - doagam się o swoje .
1+

Gość 15.04.2013 18:00 Odpowiedz Zgłoś

w wielkiej brytani mozecie na czrwonym przejsc przy polici i nic wam nie zrobi, polska to chory kraj pełen głupkow
2+

Gość 15.04.2013 18:02 Odpowiedz Zgłoś

dobrze że nie strzelali...
2+

Gość 15.04.2013 18:12 Odpowiedz Zgłoś

No to dalej głosować na ŻYDÓW ,Marsjanie ich nie wybierają
Komentarz usunięty
0

Gość 15.04.2013 18:16 Odpowiedz Zgłoś

A inni zabijają nożami i maczetami i są bezkarni!
0
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5
CZY WIESZ, ŻE... teraz zobaczysz w lasach "czarcie kręgi"? 3 CZY WIESZ, ŻE... teraz zobaczysz w lasach "czarcie kręgi"? wczoraj, o godz: 17:35
Zdradziecki atak ZSRR na Polskę. MSZ ujawnia dokumenty 20 Zdradziecki atak ZSRR na Polskę. MSZ ujawnia dokumenty wczoraj, o godz: 08:24
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...