Bezduszni policjanci. Pod sąd za przejście na "czerwonym"

15.04.2013 15:54 CZERWONE ŚWIATŁO, KURATOR, NASTOLATKA, POLICJA
Bezduszni policjanci. Pod sąd za przejście na "czerwonym"

WikiCommons/Mateusz Giełczyński

Jaka kara powinna spotkać nastolatkę, która przechodzi na czerwonym świetle? Według polskich policjantów to demoralizacja. Za taki występek należy się sąd rodzinny i kurator.

WIELKI SEKRET SIĘ WYDAŁ. POLICJA POLUJE TYM AUTEM>>

Już małym dzieciom wpajane są zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Zapomniała o nich 15-letnia Patrycja Kozik z Rzeszowa. Spiesząc się na autobus nastolatka przebiegła przez pasy na czerwonym świetle.

Upewniłam się, że ulica jest pusta i przebiegłam, żeby go złapać. Policjanci mnie zatrzymali. Ani nie przeklęłam ani nie zachowywałam się wobec nich wulgarnie - mówi dziewczyna w rozmowie z serwisem nowiny24.pl.

Teraz rodzinę czekają wizyty kuratora oraz sprawa w sądzie dla nieletnich. Policjanci twardo stoją na swoim stanowisku. Podobne kroki zostaną podjęte w każdym innym przypadku.

A JEDNAK. POLSKA POLICJA ZADRWIŁA Z LUDZI>>

O wykroczeniach popełnianych przez nieletnich zawsze informowany jest sąd rodzinny. Wykroczenia w ruchu drogowym określane są jako przejawy demoralizacji - podsumowuje Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Następny tekst:

Dobre wiadomości: z prawą ręką Kubicy nie jest źle Dobre wiadomości: z prawą ręką Kubicy nie jest źle

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.04.2013 17:22 Odpowiedz Zgłoś

Jedyne, do czego policja jest dobra i co naprawde potrafi, to wlepiac ludziom mandaty za takie wlasnie "przewinienia" , za przekroczenie predkosci, nawet nieznaczne i nieprawidlowe parkowanie. Tyle w temacie.
2+

Gość 15.04.2013 17:26 Odpowiedz Zgłoś

Psy
1+

X 15.04.2013 17:33 Odpowiedz Zgłoś

TO ŻADKIE OKAZY KRETYNÓW
0

Gość 15.04.2013 17:42 Odpowiedz Zgłoś

Za złe oceny karać rodziców odebraniem dzieci . Toż to demoralizacja
2+

koralgol 15.04.2013 17:44 Odpowiedz Zgłoś

Skoro dziewczyna upewniła się, ze nic n ie jedzie, to po cholerę miała tam sterczeć? Uważam, że dorosłego nie pownno się karać za przechodzenie na czerwonym świetle. Moja sprawa, czy dotrę na druga stronę w całości. Czerwone światło obowiązkowe jest dla kierowców, bo pojazd może zabić. Ale ja pojazdu nie zabiję jak się z nim stuknę. Każdy jest za siebie odpowiedzialny. Przecież nikt normalny nie przechodzi widząc nadjeżdżąjący samochód, tylko czeka. To takie skomplikowane?
3+

Gość 15.04.2013 17:47 Odpowiedz Zgłoś

Może "rzadkie"?
X TO ŻADKIE OKAZY KRETYNÓW
0

Gość 15.04.2013 17:49 Odpowiedz Zgłoś

w tylkach im sie poprzewracało , jaka to szkodliwosc społeczna ? zadna .chce niech idzie .Lepiei by sie prawdziwymi bandytami zajeli ... i komornikami a nie jeszcze dorabiaja u nich np.
3+

Gość 15.04.2013 17:50 Odpowiedz Zgłoś

dla policji tak
koralgol Skoro dziewczyna upewniła się, ze nic n ie jedzie, to po cholerę miała tam sterczeć? Uważam, że dorosłego nie pownno się karać za przechodzenie na czerwonym świetle. Moja sprawa, czy dotrę na druga stronę w całości. Czerwone światło obowiązkowe jest dla kierowców, bo pojazd może zabić. Ale ja pojazdu nie zabiję jak się z nim stuknę. Każdy jest za siebie odpowiedzialny. Przecież nikt normalny nie przechodzi widząc nadjeżdżąjący samochód, tylko czeka. To takie skomplikowane?
2+

Gość 15.04.2013 17:52 Odpowiedz Zgłoś

to sa fachowcy po sredniej szkole ale wieczorowej za pieniadze szkola jest szkola . takie kumanie ...
1+

Gość 15.04.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Policjanci co cymbały bezmózgie, to co im wpoją na szkółce to robią nie kierują się rozumem
2+

Pawelww 15.04.2013 17:55 Odpowiedz Zgłoś

Jak ktoś ukradnie 1 000 000 zł to w zawieszeniu a za przejście na czerwonym kurator . Ja nie wierzę własnym oczom że to dzieje się w moim kraju . jeśłi oni tak to ja chcę zarabiać średnią krajową . i 15 lat pracy jak policjanci a potem emerytórka . Chcecie przepisów - doagam się o swoje .
1+

Gość 15.04.2013 18:00 Odpowiedz Zgłoś

w wielkiej brytani mozecie na czrwonym przejsc przy polici i nic wam nie zrobi, polska to chory kraj pełen głupkow
2+

Gość 15.04.2013 18:02 Odpowiedz Zgłoś

dobrze że nie strzelali...
2+

Gość 15.04.2013 18:12 Odpowiedz Zgłoś

No to dalej głosować na ŻYDÓW ,Marsjanie ich nie wybierają
Komentarz usunięty
0

Gość 15.04.2013 18:16 Odpowiedz Zgłoś

A inni zabijają nożami i maczetami i są bezkarni!
0
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5
Na to skarżą się turyści w Tatrach. Nigdy nie zgadniesz 4 Na to skarżą się turyści w Tatrach. Nigdy nie zgadniesz 3 godziny temu
Zamieszki w Zawierciu. "Policja zabiła 21-latka" 5 Zamieszki w Zawierciu. "Policja zabiła 21-latka" 7 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....