Dramat na Śląsku. Utopiła dziecko w wiadrze z fekaliami

14.01.2013 11:35 DZIECIOBÓJSTWO, FEKALIA, RUDA ŚLĄSKA, WIADRO
Dramat na Śląsku. Utopiła dziecko w wiadrze z fekaliami

slaska.policja.gov.pl

Policjanci z Rudy Śląskiej zatrzymali 22-letnia kobietę, która urodziła dziecko do... wiadra, w którym członkowie rodziny załatwiali potrzeby fizjologiczne. Dziecko utopiło się w nim. Wraz z nią zatrzymano jej 24-letniego konkubenta i jej 49-letnią matkę - informuje gazeta.pl.

MATKA MADZI: DZIECKO TO WYKAŃCZAJĄCY WRÓG, CYBORG>>

Gdy młoda kobieta zaczęła rodzić, matka kazała jej usiąść na wiadrze wypełnionym fekaliami. Wpadło do nich nowo narodzone dziecko. 49-latka nie pozwoliła jednak wstać córce z wiadra i wyjąć z niego dziecka. Wszystkiemu przyglądał się konkubent 22-latki.

SZCZURY ZJADŁY TWARZ NIEMOWLAKA. RODZICE SPALI OBOK>>

22-latka wezwała pogotowie, gdy chłopczyk, który - jak później stwierdzili lekarze - urodził się żywy, przestał płakać i dawać znaki życia. Karetka zabrała ją i ciało dziecka do szpitala. Lekarze zawiadomili policję.

Młoda kobieta przyznała się do dzieciobójstwa. Sąd zdecydował o jej aresztowaniu na 3 miesiące. 

Jej 49-letnia matka także została zatrzymana - usłyszała zarzut sprawstwa kierowniczego przy zabójstwie swojego wnuczka. Może jej za to grozić nawet dożywocie.

Zarzut popełnienia przestępstwa usłyszał również 24-letni konkubent, któremu zarzuca się nieumyślne spowodowania śmierci dziecka.


Następny tekst:

Jaguar zwiększa zatrudnienie. Nie nadąża z produkcją Jaguar zwiększa zatrudnienie. Nie nadąża z produkcją

Komentarze

Bet:) 14.01.2013 11:39 Zgłoś

Jednym słowem PATOLOGIA !
392+

Gość 14.01.2013 11:42 Zgłoś

Co na to przeciwnicy kary śmierci?
128+

Gość 14.01.2013 11:43 Zgłoś

matka winna najbardziej
38+

Gość 14.01.2013 11:44 Zgłoś

nie mogła bo euro-oszołomy nie pozwalaja
Gość Ja pitolę,wszyscy powinni dożywocie dostać i raz dziennie mycie gęby w fekaliach.Nie mogli tego dziecka zostawić w okienku życia??
50+

Gość 14.01.2013 11:47 Zgłoś

NOWA CELEBRYTKA
51+

Gość 14.01.2013 11:47 Zgłoś

I to niby mężczyźni to tzw" wilk samo zło, świnie itp." W takim układzie jak nazwiemy takie kobiety które zabijają życie które nosiły we własnym ciele?
35+

DAJ TROSZKĘ MIŁOŚCI 14.01.2013 11:52 Zgłoś

"w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: (2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, (3) bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, (4) zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, (5) którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj" - 2 Tymoteusza 3:1-5 -------------------YOUTUBE : DAJ TROSZKĘ MIŁOŚCI
2-

anka 14.01.2013 11:56 Zgłoś

masakra.
1+

eulalia 14.01.2013 11:59 Zgłoś

Winny jest zakaz aborcji i karać za efekty tej należałoby ustawodawców którzy na żądanie kleru kat.uchwalili tą ustawę ubezwłasnowolniając kobiety pod względem rozrodczym.
Gość Co na to przeciwnicy kary śmierci?
17+

gość 14.01.2013 12:00 Zgłoś

Skąd takie zdziczenie sie bierze? Masakra, aż szkoda gadać.
10+
Strona 1 z 22 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane