Drony nad Polską. Będą ostrzegać przed powodzią

02.12.2012 11:47 DRON, OCHRONA, POWÓDŹ, SAMOLOT

Bezzałogowy samolot lata nad Kotliną Kłodzką. Pomoże chronić ludzi przed powodzią.

Powrót Poprzednia Slajd 4/4 Następna

wikimedia.org/Cz i U. Kuchtowie

Komentarze

Gość 02.12.2012 11:59 Zgłoś

dane z pomiaru mietek i czesio pije wino za murem krystyna zabawia sie z chenkiem w krzakach
7+

Gość 02.12.2012 12:14 Zgłoś

Dron nie odczyta wskazania na słupku wodowskazowym w rzece,tylko będzie mógł co najwyżej zarejestrować,jak rzeka już wyleje,więc wydatki z budżetu państwa na zakup dronów nadadzą się jak psu w d.... do monitorowania stanów rzek,ale do inwigilacji mieszkańców będą idealne i chyba raczej ten cel będą miały spełniać naprawdę.
Komentarz usunięty
12+

Gość 02.12.2012 12:16 Zgłoś

Amerykańskie czołgi w Polsce. Będą ostrzegać przed wichurami.
60+

Gość 02.12.2012 12:48 Zgłoś

A amerykańscy żołnierze stacjonujący w Polsce będą sprawdzać stan zdrowia polskich prostytutek i cichodajek pod względem zachorowalności na kiłę,rzeżączkę i nosicielstwo wirusa hiv.
Gość Amerykańskie czołgi w Polsce. Będą ostrzegać przed wichurami.
11+

Gość 02.12.2012 12:48 Zgłoś

A amerykańscy żołnierze stacjonujący w Polsce będą sprawdzać stan zdrowia polskich prostytutek i cichodajek pod względem zachorowalności na kiłę,rzeżączkę i nosicielstwo wirusa hiv.
Gość Amerykańskie czołgi w Polsce. Będą ostrzegać przed wichurami.
3+

Gość 02.12.2012 12:55 Zgłoś

a mossad ma monitorowac opady śniegu
2+

Gość 02.12.2012 13:09 Zgłoś

mam wiatrówkę... gdyby któryś zszedł niżej ;)
2+

Gość 02.12.2012 13:15 Zgłoś

Jest taki system np SCAD / jest wiele takich sys/ że 3 pracowników mogą śledzić stany rzek w całej Polsce. Może Drona dać Tuskowi niech se lota do domu. Oszczędności z***biste.
2+

Gość 02.12.2012 13:23 Zgłoś

Znowu kłamią.
2+

maslos2 02.12.2012 13:25 Zgłoś

chłop i baba nigdzie nie muszą chodzić bo istnieje technologia gsm, montuje się specjalny aparat na rzece, który informuje o poziomie wód i wysyła sygnały ostrzegawcze w razie przekroczenia stanu alarmowego. technologia dostępna od kilku lat - nie wiem jak dziś, ale jeszcze 2 lata temu nie była używana z pewnych przyczyn urzędowych czyt. ktoś by musiał sporo na tym stracić ;)