Gangsterska jatka w Markach pod Warszawą

31.03.2009 12:09 GANG, MARKI, STRZELANINA
Gangsterska jatka w Markach pod Warszawą

To może być początek nowej wojny gangów - twierdzi policja.

Ponad 20 gangsterów uczestniczyło w strzelaninie, do której doszło w Markach pod Warszawą. To była największa bitwa w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy i niewykluczone, że jest to początek nowej wojny gangów - dowiedział się serwis internetowy TVP info.

Do strzelaniny doszło 18 marca w okolicach cmentarza w Markach. Uczestniczyli w niej członkowie gangu markowskiego i mokotowskiego, którzy zjechali na miejsce co najmniej dziewięcioma samochodami. Obie strony prawdopodobnie postanowiły zwabić konkurentów w pułapkę, dlatego doszło do strzelaniny.

W jej trakcie ranny został Tomasz W. ps. Króciak, który zmarł w drodze do szpitala.

Grupa markowska miała już zapowiedzieć odwet za śmierć Tomasza W. Policjanci stołecznego wydziały ds. terroru kryminalnego i zabójstw od kilku dni prowadzą śledztwo w sprawie strzelaniny.

Następny tekst:

Uważaj, gdzie rozmawiasz. Możesz trafić do więzienia Uważaj, gdzie rozmawiasz. Możesz trafić do więzienia

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 31.03.2009 12:25 Odpowiedz Zgłoś

Nich sie umowia gdzie te bydlaki poza miastem-w jakims lesie i niech pruja do siebie ile wlezie!!!!
Gość pierw musi sie pozbyć takich pałantow jak wy!!!!!!!!!hehehe
0

Gość 31.03.2009 13:10 Odpowiedz Zgłoś

SLUSZNIE....niech się BYDŁO wybije
Gość złodzieje... w białych rękawiczkach... a z butów słoma wystaje... cały rząd...kropka
0

jayx 31.03.2009 13:38 Odpowiedz Zgłoś

Czyzby kryzys dawal sie we znaki?
Gość no to teraz jeszcze kozy, konie, psy i koty :) czekam z niecierpliwością!!
0

Gość 31.03.2009 13:52 Odpowiedz Zgłoś

w polsce nie ma gangow
Gość Imponujące, nawet ludzie Millera nie mieli w sobie tyle chamstwa, zeby znieść ustawę kominową, a wtedy mieliśmy PBK 4-5% rok w rok!!! Panowie z PO przeszli samych siebie i ustalili nowe standardy w rządzeniu, jeżeli ta ustawa przejdzie a oni dostaną się do sejmu w następnych wyborach to bedzie oznaczało, ze już wszystko można! TKM!!!
0

Gość 31.03.2009 13:54 Odpowiedz Zgłoś

Niech zalegalizują pojedynki. Najlepiej na śmierć i życie za opłatą. To i będą wpływy do budżetu, wykształci się w społeczeństwie honor, ludzie zaczną uprawiać sporty i dbać o swoją kondycję. Przy okazji dziennikarze nie będą wypisywać bzdur ryzykując wyzwanie na pojedynek lub utratę twarzy. Jak dla mnie świetne rozwiązanie.
silence Oczywiście że się da. Do obliczenia potrzebujesz jeden punkt odniesienia (np słońce) i z sinusa lub cos. obliczasz odległość do ciała położonego w kosmosie. Sa też inne metody z innymi równaniami matematycznymi. Do obliczenia jak dawno to było, wykorzystujesz znaną nam prędkość światła w próżni C czyli ok 300 000 km/s oraz odlegóść. Jest też możliwość skorygowania wyników z faktu że im dalej znajduje się źródło światła to następuje przesunięcie ku czerwieni tzw. redshift. Im alej od źródła światła tym maleje częstotliwość fali świetlnej. Metod jest sporo. Obliczenia nie są skomplikowane tylko jak ktoś jest na tyle leniwy że nie chce mu się wyszukać na google 2 słów to niech nie pisze w stylu "eehhemm ta już to wisze że obliczyli" bo to czysta ignorancja.
0

Gość 31.03.2009 13:54 Odpowiedz Zgłoś

no dokładnie, może się wybiją cvVele nawzajem i będzie spokój
Anarchista Albo kapitalista-komendant obozu pracy, albo inny żerujący całe życie na pracy innych.
0

Gość 31.03.2009 13:55 Odpowiedz Zgłoś

aj, chyba som.
Gość Imponujące, nawet ludzie Millera nie mieli w sobie tyle chamstwa, zeby znieść ustawę kominową, a wtedy mieliśmy PBK 4-5% rok w rok!!! Panowie z PO przeszli samych siebie i ustalili nowe standardy w rządzeniu, jeżeli ta ustawa przejdzie a oni dostaną się do sejmu w następnych wyborach to bedzie oznaczało, ze już wszystko można! TKM!!!
0

Gość 31.03.2009 14:08 Odpowiedz Zgłoś

jest , Gang Rządowy, ale przeciwko niemu nikt nie śmie wysepować
Gość Imponujące, nawet ludzie Millera nie mieli w sobie tyle chamstwa, zeby znieść ustawę kominową, a wtedy mieliśmy PBK 4-5% rok w rok!!! Panowie z PO przeszli samych siebie i ustalili nowe standardy w rządzeniu, jeżeli ta ustawa przejdzie a oni dostaną się do sejmu w następnych wyborach to bedzie oznaczało, ze już wszystko można! TKM!!!
0

www.tnij.com/gavron 31.03.2009 14:15 Odpowiedz Zgłoś

Kto żyje uczciwie ten nie ma sie czego bac,jak ktoś dorabia nielegalnie na boku zadając sie z takimi ludźmi prędzej czy później skończy z kulką w głowie
Gość Przepowiedzieli, stwarzając wirusa w laboratorium :-)
0

Gość 31.03.2009 14:51 Odpowiedz Zgłoś

Jeden zabity i zaraz jatka?
Gość Tia, bo pomagaja innym? A chelsea ma wszystkich gdzies i jeszcze narzekaja na abramowicza? daj se siana
0
Strona 1 z 2 1 2
"Atak jądrowy zabił życie na Marsie". Ziemia następna? 3 "Atak jądrowy zabił życie na Marsie". Ziemia następna? wczoraj, o godz: 10:16
Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem 8 Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem wczoraj, o godz: 10:16
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...