Gimnazjalistki zalane w trupa w lesie. Uratowali im życie

22.03.2013 22:57 DZIECKO, GIMNAZJUM, LAS, SZKOŁA, WÓDKA
ostatnia aktualizacja 23.03.2013 06:38
Gimnazjalistki zalane w trupa w lesie. Uratowali im życie

CreativeCommons/Flickr/m_y_eda

Trzy 13-letnie dziewczyny wypiły na spółkę litr wódki po czym zmorzył je sen. Anonimowy telefon pozwolił policjantom uratować życie nastolatek.

Pijane dzieci spały obok siebie w lesie pod Otwockiem (woj. mazowieckie). Trafiły do szpitala, ale przed przesłuchaniem muszą wytrzeźwieć.

Anonimowy rozmówca informował funkcjonariuszy, że w lesie nad brzegiem rzeki Świder bawią się dzieci. Ich zachowanie określił jako nienaturalne. We wskazane miejsce wysłano patrol - donosi polskalokalna.pl.

POLSKIE GIMNAZJALISTKI TO ROZWIĄZŁE ALKOHOLICZKI>>

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Napisz, prześlij zdjęcia lub filmy na adres: kontakt@sfora.pl Kilkanaście minut później mundurowi znaleźli trzy wychłodzone dziewczyny. Spały w zaspie, obok leżała pusta butelka po wódce. Po dowiezieniu do szpitala zbadano im krew, każda miała ok. 2 promili alkoholu.

Dziewczynami zajmie się sąd rodzinny.

Następny tekst:

Upadł mit! Niemcy to jednak biedacy Europy Upadł mit! Niemcy to jednak biedacy Europy

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 23.03.2013 08:00 Odpowiedz Zgłoś

niemal kazdy mial takie przygody. za mlodu chce sie wszystkiego sprobowac, nie majac pojecia o konsekwencjach. ja zaczelam pic w wieku 16 lat, ale widze, ze teraz mlodziej zaczyna wczesniej.
2+

padła 23.03.2013 08:08 Odpowiedz Zgłoś

A tam pijane,może to sławna choroba filipińska powraca !
1-

Gość 23.03.2013 08:10 Odpowiedz Zgłoś

to przecież standard - nie wiem co tu takiego oburzającego? jakie wychowanie w rodzinie - takie dzieci, i tonie dociera do polityków i ministra oświaty, reforma programowa w szkolnictwie i wyciąganie konsekwencji wobec rodziców w części rozwiąże sprawę
1+

Robert 23.03.2013 08:11 Odpowiedz Zgłoś

Jak to jaki? Przecież trzeba nałożyć karę rodzinie bo dziura budżetowa rośnie Za moich czasów milicja odwoziła do domu,a w domu ojciec skórę złoił i więcej podobnego wyskoku nie było. A teraz tylko patrzą żeby pociągnąć po kieszeni,zamiast pomóc wychowywać. Skur-wiałe polskie prawo!
Komentarz usunięty
1+

Gość 23.03.2013 08:14 Odpowiedz Zgłoś

Tak wygladaja rzady p.kopacz muchy nowaka Prywata za panstwowe czytaj nasze kupuja sobie gacie podpaski kochasiow zabawki jak sabotazysta nowak radarki a ludzie maja jedna rozrywke bo na inne nas nie stac tak trzymac p.Premierze kogo pan zatrudnia i robi obciach co wiekszy debil to AWANS
0

Gość 23.03.2013 08:23 Odpowiedz Zgłoś

on jeszcze nie wiedziały , że flaszka na 3 młode to trochę za dużo ....
1+

gość 23.03.2013 08:56 Odpowiedz Zgłoś

Efekty "nowoczesnych" metod wychowawczych ; trzeba być pozbawionym resztek rozumu, żeby nie przewidywać do czego prowadzą
1-

Gość 23.03.2013 09:20 Odpowiedz Zgłoś

za komuny tez byl dzien wagarowicza ale wtedy szkola zawsze organizowala jakis wyjazd czy wycieczke , a nawet jak poszlo sie z kumplami na wagary to alkoholu i tak w sklepie bez dowodu by ci nie sprzedal , a jak bys pijany lazil po ulicach zaraz milicja by cie zgarnela i klopot gotowy bo w szkole zaraz bys byl pod "opieka" tzw.pedagoga szkolnego ! a teraz w szkolach wychowuja ksieza czego efekty widac od razu !
Gość Dzien wagarowicza tak było i będzie to nic nowego.
2+

Gość 23.03.2013 09:37 Odpowiedz Zgłoś

Czy sąd jest od rozwiązywania problemów alkoholowych ? Od tego są rodzice,szkoła ale jeśli na lekcjach religii uczą ich pierdół,to te smutki trzeba utopić w alkoholu bo na trzeźwo nie zrozumiesz czarnej zarazy.
0

Gość 23.03.2013 10:08 Odpowiedz Zgłoś

"Bez Cenzury - My Lubimy Sie N*****c" , nic dodać, nic ująć
0

Gość 23.03.2013 10:18 Odpowiedz Zgłoś

wina TUSKA !!!
0

Gość 23.03.2013 10:23 Odpowiedz Zgłoś

no ktoś im to sprzedał; to że piły to wina dorosłych
0

Gość 23.03.2013 10:25 Odpowiedz Zgłoś

Czy to,że masz za mało inteligencji też jest winą księży? Ja stawiam raczej na dziedzictwo genów i karmienie się tv.
Gość Czy sąd jest od rozwiązywania problemów alkoholowych ? Od tego są rodzice,szkoła ale jeśli na lekcjach religii uczą ich pierdół,to te smutki trzeba utopić w alkoholu bo na trzeźwo nie zrozumiesz czarnej zarazy.
1-

Gość 23.03.2013 10:30 Odpowiedz Zgłoś

Kiedyś rodzice wychowywali i mieli czas dla dzieci na rozmowę. Przestańcie zwalać wszystko na księży. To wina rodzin że nie interesują się gdzie dziecko łazi po szkole i dlaczego go tak długo nie ma. Szkoły organizują imprezy dla dzieci, ale jak ktoś napatrzył się na drinkujących rodziców to nie wie, że można inaczej spędzać czas .
Gość za komuny tez byl dzien wagarowicza ale wtedy szkola zawsze organizowala jakis wyjazd czy wycieczke , a nawet jak poszlo sie z kumplami na wagary to alkoholu i tak w sklepie bez dowodu by ci nie sprzedal , a jak bys pijany lazil po ulicach zaraz milicja by cie zgarnela i klopot gotowy bo w szkole zaraz bys byl pod "opieka" tzw.pedagoga szkolnego ! a teraz w szkolach wychowuja ksieza czego efekty widac od razu !
1+

ZYNIO 23.03.2013 10:37 Odpowiedz Zgłoś

zapewne zaschło im w gardłach po przymusowych śpiewach i modlitwach rekolekcyjnych !!!
1+
Strona 2 z 5 1 2 3 4
Tajemnica zaginięcia 17-latek rozwikłana po 43 latach! 4 Tajemnica zaginięcia 17-latek rozwikłana po 43 latach! 2 godziny temu
Oto najdroższa restauracja świata. Ale luksus 5 Oto najdroższa restauracja świata. Ale luksus 3 godziny temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot? Tajemnicze zdjęcie z Malezji. To zaginiony samolot? Student z Tajwanu odnalazł samolot pasażerski na satelitarnych zdjęciach z dnia, gdy zaginął malezyjski boeing. Udostępniła je w...