Gimnazjalistki zalane w trupa w lesie. Uratowali im życie

22.03.2013 22:57 DZIECKO, GIMNAZJUM, LAS, SZKOŁA, WÓDKA
ostatnia aktualizacja 23.03.2013 06:38
Gimnazjalistki zalane w trupa w lesie. Uratowali im życie

CreativeCommons/Flickr/m_y_eda

Trzy 13-letnie dziewczyny wypiły na spółkę litr wódki po czym zmorzył je sen. Anonimowy telefon pozwolił policjantom uratować życie nastolatek.

Pijane dzieci spały obok siebie w lesie pod Otwockiem (woj. mazowieckie). Trafiły do szpitala, ale przed przesłuchaniem muszą wytrzeźwieć.

Anonimowy rozmówca informował funkcjonariuszy, że w lesie nad brzegiem rzeki Świder bawią się dzieci. Ich zachowanie określił jako nienaturalne. We wskazane miejsce wysłano patrol - donosi polskalokalna.pl.

POLSKIE GIMNAZJALISTKI TO ROZWIĄZŁE ALKOHOLICZKI>>

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Napisz, prześlij zdjęcia lub filmy na adres: kontakt@sfora.pl Kilkanaście minut później mundurowi znaleźli trzy wychłodzone dziewczyny. Spały w zaspie, obok leżała pusta butelka po wódce. Po dowiezieniu do szpitala zbadano im krew, każda miała ok. 2 promili alkoholu.

Dziewczynami zajmie się sąd rodzinny.

Następny tekst:

Upadł mit! Niemcy to jednak biedacy Europy Upadł mit! Niemcy to jednak biedacy Europy

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 23.03.2013 08:00 Odpowiedz Zgłoś

niemal kazdy mial takie przygody. za mlodu chce sie wszystkiego sprobowac, nie majac pojecia o konsekwencjach. ja zaczelam pic w wieku 16 lat, ale widze, ze teraz mlodziej zaczyna wczesniej.
2+

padła 23.03.2013 08:08 Odpowiedz Zgłoś

A tam pijane,może to sławna choroba filipińska powraca !
1-

Gość 23.03.2013 08:10 Odpowiedz Zgłoś

to przecież standard - nie wiem co tu takiego oburzającego? jakie wychowanie w rodzinie - takie dzieci, i tonie dociera do polityków i ministra oświaty, reforma programowa w szkolnictwie i wyciąganie konsekwencji wobec rodziców w części rozwiąże sprawę
1+

Robert 23.03.2013 08:11 Odpowiedz Zgłoś

Jak to jaki? Przecież trzeba nałożyć karę rodzinie bo dziura budżetowa rośnie Za moich czasów milicja odwoziła do domu,a w domu ojciec skórę złoił i więcej podobnego wyskoku nie było. A teraz tylko patrzą żeby pociągnąć po kieszeni,zamiast pomóc wychowywać. Skur-wiałe polskie prawo!
Komentarz usunięty
1+

Gość 23.03.2013 08:14 Odpowiedz Zgłoś

Tak wygladaja rzady p.kopacz muchy nowaka Prywata za panstwowe czytaj nasze kupuja sobie gacie podpaski kochasiow zabawki jak sabotazysta nowak radarki a ludzie maja jedna rozrywke bo na inne nas nie stac tak trzymac p.Premierze kogo pan zatrudnia i robi obciach co wiekszy debil to AWANS
0

Gość 23.03.2013 08:23 Odpowiedz Zgłoś

on jeszcze nie wiedziały , że flaszka na 3 młode to trochę za dużo ....
1+

gość 23.03.2013 08:56 Odpowiedz Zgłoś

Efekty "nowoczesnych" metod wychowawczych ; trzeba być pozbawionym resztek rozumu, żeby nie przewidywać do czego prowadzą
1-

Gość 23.03.2013 09:20 Odpowiedz Zgłoś

za komuny tez byl dzien wagarowicza ale wtedy szkola zawsze organizowala jakis wyjazd czy wycieczke , a nawet jak poszlo sie z kumplami na wagary to alkoholu i tak w sklepie bez dowodu by ci nie sprzedal , a jak bys pijany lazil po ulicach zaraz milicja by cie zgarnela i klopot gotowy bo w szkole zaraz bys byl pod "opieka" tzw.pedagoga szkolnego ! a teraz w szkolach wychowuja ksieza czego efekty widac od razu !
Gość Dzien wagarowicza tak było i będzie to nic nowego.
2+

Gość 23.03.2013 09:37 Odpowiedz Zgłoś

Czy sąd jest od rozwiązywania problemów alkoholowych ? Od tego są rodzice,szkoła ale jeśli na lekcjach religii uczą ich pierdół,to te smutki trzeba utopić w alkoholu bo na trzeźwo nie zrozumiesz czarnej zarazy.
0

Gość 23.03.2013 10:08 Odpowiedz Zgłoś

"Bez Cenzury - My Lubimy Sie N*****c" , nic dodać, nic ująć
0

Gość 23.03.2013 10:18 Odpowiedz Zgłoś

wina TUSKA !!!
0

Gość 23.03.2013 10:23 Odpowiedz Zgłoś

no ktoś im to sprzedał; to że piły to wina dorosłych
0

Gość 23.03.2013 10:25 Odpowiedz Zgłoś

Czy to,że masz za mało inteligencji też jest winą księży? Ja stawiam raczej na dziedzictwo genów i karmienie się tv.
Gość Czy sąd jest od rozwiązywania problemów alkoholowych ? Od tego są rodzice,szkoła ale jeśli na lekcjach religii uczą ich pierdół,to te smutki trzeba utopić w alkoholu bo na trzeźwo nie zrozumiesz czarnej zarazy.
1-

Gość 23.03.2013 10:30 Odpowiedz Zgłoś

Kiedyś rodzice wychowywali i mieli czas dla dzieci na rozmowę. Przestańcie zwalać wszystko na księży. To wina rodzin że nie interesują się gdzie dziecko łazi po szkole i dlaczego go tak długo nie ma. Szkoły organizują imprezy dla dzieci, ale jak ktoś napatrzył się na drinkujących rodziców to nie wie, że można inaczej spędzać czas .
Gość za komuny tez byl dzien wagarowicza ale wtedy szkola zawsze organizowala jakis wyjazd czy wycieczke , a nawet jak poszlo sie z kumplami na wagary to alkoholu i tak w sklepie bez dowodu by ci nie sprzedal , a jak bys pijany lazil po ulicach zaraz milicja by cie zgarnela i klopot gotowy bo w szkole zaraz bys byl pod "opieka" tzw.pedagoga szkolnego ! a teraz w szkolach wychowuja ksieza czego efekty widac od razu !
1+

ZYNIO 23.03.2013 10:37 Odpowiedz Zgłoś

zapewne zaschło im w gardłach po przymusowych śpiewach i modlitwach rekolekcyjnych !!!
1+
Strona 2 z 5 1 2 3 4
Zobacz, co ta dziewczyna potrafi zrobić z ustami 31 Zobacz, co ta dziewczyna potrafi zrobić z ustami 13 godzin temu
Kpią z Rosji pod nosem Putina. Barwy Ukrainy na Placu Czerwonym 4 Kpią z Rosji pod nosem Putina. Barwy Ukrainy na Placu Czerwonym 9 godzin temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...