KRÓTKO: Polacy przepraszają Rosjan. Za "pier... idiotów"

13.06.2012 06:33 EURO, KIBICE, MECZ, POLSKA, ROSJA
KRÓTKO: Polacy przepraszają Rosjan. Za "pier... idiotów"

facebook.com

"Atakowali Was bez powodu".

W imieniu świetnych chłopaków i dziewczyn, przyjmijcie szczere przeprosiny za idiotów atakujących Was bez powodu – taki mem podbija właśnie sieć. Tak polscy internauci przepraszają za wczorajsze zachowanie pseudokibiców. Jesteście tutaj zawsze mile widziani, wstyd nam za tych nielicznych bezmózgich idiotów, którzy niestety są Polakami – piszą.

Następny tekst:

Te silniki zabijają. Ich spaliny powodują raka Te silniki zabijają. Ich spaliny powodują raka

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

Kibolskie bydło popierane przez przez pis, macie swoich pier....ch patriotów.
27+

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

szkoda slow na poje*ow... normalnie ci kibole to najgorsza RZECZ na ziemi.. wstyd!! a potem sie dziwia polaczki, ze caky swiat ma o nich takie zdanie!
160+

Ser 05.11.2012 11:35 Zgłoś

w Irlandzkiej telewizji z pewnym niedowierzaniem i oburzeniem pytali PO co, kto i w jakim celu pozwolił na taki marsz? (wyobrażacie sobie protestantów z Irl.Płn. czy Anglików maszerujących (jak wojsko) przez Irlandię, która jak Polska była pod butem najeźdźcy (i nie, nie jestem z Pis!)
390+

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

Panowie policjanci pałować tak żeby robić z tych bydlaków inwalidów,sparaliżowany nigdy już nikomu krzywdy nie zrobi.
66+

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

kibole to bandyci a miejsce bandytów to zakład karny i roboty publiczne. I mam w czterech literach minusy.
Gość szkoda slow na poje*ow... normalnie ci kibole to najgorsza RZECZ na ziemi.. wstyd!! a potem sie dziwia polaczki, ze caky swiat ma o nich takie zdanie!
422+

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

Nie podoba się, chcieliśmy organizacji EURO, to zachowujmy się jak na cywilizowanych ludzi przystało. Lepiej pochwal się swojemu mistrzowi Staruchowi ile amfy dzisiaj opyliłeś... Co za bydło na hamburgery z nim...
Komentarz usunięty
90+

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

Kibol to kibol. Nie zabronisz psu szczekać, ale można przestać szczuć. Dziękujemy wam szanowni politycy i dziennikarze za wywołanie konfliktu. Tu nie mieszkajcie, tego nie róbcie, a dla odmiany to sobie przemaszerujcie. W stacjach informacyjnych zamiast relacji przedmeczowych z Wrocławia nic tylko maszerują czy nie, biją się czy nie, przewrócił się czy nie. Im gorzej tym lepiej. Budowanie napięcia jak w horrorze klasy B Dla oglądalności najlepiej jakby trafił się trup.
69+

Gość 05.11.2012 11:35 Zgłoś

To skandal i wstyd. Oni ośmieszaja Polskę
2+

Polak 05.11.2012 11:35 Zgłoś

Pozamykać raz na zawsze tych bandytów . To nieroby, którzy powinni za wszystko zapłacić i to wszyscy . Niech nasze Państwo będzie wkońcu skuteczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
2+

PrawicaPamiętaPowstanie. 05.11.2012 11:35 Zgłoś

Jak można pozwolić na przemarsz ulicami Warszawy Ruskim świniom z symbolami komunistycznymi? Przez sierp i młot zginęło w Polsce setki tysięcy żołnierzy AK, Patriotów Polskich! polacy natomiast popierali wspomniany wcześniej symbol. Ten kto będzie w tej sytuacji ganił Polaków a zamieszczał Rosjan na piedestałach mówiąc przy tym jacy Polacy to są źli... na pewno nie będzie zasługiwał żeby nazywać się Polakiem tylko polakiem, a to jest akurat duża różnica! :)
3+
Strona 1 z 25 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane