KRÓTKO: Polacy przepraszają Rosjan. Za "pier... idiotów"

13.06.2012 06:33 EURO, KIBICE, MECZ, POLSKA, ROSJA
KRÓTKO: Polacy przepraszają Rosjan. Za "pier... idiotów"

facebook.com

"Atakowali Was bez powodu".

W imieniu świetnych chłopaków i dziewczyn, przyjmijcie szczere przeprosiny za idiotów atakujących Was bez powodu – taki mem podbija właśnie sieć. Tak polscy internauci przepraszają za wczorajsze zachowanie pseudokibiców. Jesteście tutaj zawsze mile widziani, wstyd nam za tych nielicznych bezmózgich idiotów, którzy niestety są Polakami – piszą.

Następny tekst:

Te silniki zabijają. Ich spaliny powodują raka Te silniki zabijają. Ich spaliny powodują raka

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Kibolskie bydło popierane przez przez pis, macie swoich pier....ch patriotów.
27+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

szkoda slow na poje*ow... normalnie ci kibole to najgorsza RZECZ na ziemi.. wstyd!! a potem sie dziwia polaczki, ze caky swiat ma o nich takie zdanie!
160+

Ser 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

w Irlandzkiej telewizji z pewnym niedowierzaniem i oburzeniem pytali PO co, kto i w jakim celu pozwolił na taki marsz? (wyobrażacie sobie protestantów z Irl.Płn. czy Anglików maszerujących (jak wojsko) przez Irlandię, która jak Polska była pod butem najeźdźcy (i nie, nie jestem z Pis!)
390+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Panowie policjanci pałować tak żeby robić z tych bydlaków inwalidów,sparaliżowany nigdy już nikomu krzywdy nie zrobi.
66+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

kibole to bandyci a miejsce bandytów to zakład karny i roboty publiczne. I mam w czterech literach minusy.
Gość szkoda slow na poje*ow... normalnie ci kibole to najgorsza RZECZ na ziemi.. wstyd!! a potem sie dziwia polaczki, ze caky swiat ma o nich takie zdanie!
422+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Nie podoba się, chcieliśmy organizacji EURO, to zachowujmy się jak na cywilizowanych ludzi przystało. Lepiej pochwal się swojemu mistrzowi Staruchowi ile amfy dzisiaj opyliłeś... Co za bydło na hamburgery z nim...
Komentarz usunięty
90+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Kibol to kibol. Nie zabronisz psu szczekać, ale można przestać szczuć. Dziękujemy wam szanowni politycy i dziennikarze za wywołanie konfliktu. Tu nie mieszkajcie, tego nie róbcie, a dla odmiany to sobie przemaszerujcie. W stacjach informacyjnych zamiast relacji przedmeczowych z Wrocławia nic tylko maszerują czy nie, biją się czy nie, przewrócił się czy nie. Im gorzej tym lepiej. Budowanie napięcia jak w horrorze klasy B Dla oglądalności najlepiej jakby trafił się trup.
69+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

To skandal i wstyd. Oni ośmieszaja Polskę
2+

Polak 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Pozamykać raz na zawsze tych bandytów . To nieroby, którzy powinni za wszystko zapłacić i to wszyscy . Niech nasze Państwo będzie wkońcu skuteczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
2+

PrawicaPamiętaPowstanie. 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Jak można pozwolić na przemarsz ulicami Warszawy Ruskim świniom z symbolami komunistycznymi? Przez sierp i młot zginęło w Polsce setki tysięcy żołnierzy AK, Patriotów Polskich! polacy natomiast popierali wspomniany wcześniej symbol. Ten kto będzie w tej sytuacji ganił Polaków a zamieszczał Rosjan na piedestałach mówiąc przy tym jacy Polacy to są źli... na pewno nie będzie zasługiwał żeby nazywać się Polakiem tylko polakiem, a to jest akurat duża różnica! :)
3+
Strona 1 z 25 1 2 3
Uwaga na porywisty wiatr! Tutaj wichury już uderzyły 5 Uwaga na porywisty wiatr! Tutaj wichury już uderzyły wczoraj, o godz: 13:13
Nowa teoria o zaginionym boeingu z Malezji zdumiewa 6 Nowa teoria o zaginionym boeingu z Malezji zdumiewa wczoraj, o godz: 07:55
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...