KRÓTKO: Polacy przepraszają Rosjan. Za "pier... idiotów"

13.06.2012 06:33 EURO, KIBICE, MECZ, POLSKA, ROSJA
KRÓTKO: Polacy przepraszają Rosjan. Za "pier... idiotów"

facebook.com

"Atakowali Was bez powodu".

W imieniu świetnych chłopaków i dziewczyn, przyjmijcie szczere przeprosiny za idiotów atakujących Was bez powodu – taki mem podbija właśnie sieć. Tak polscy internauci przepraszają za wczorajsze zachowanie pseudokibiców. Jesteście tutaj zawsze mile widziani, wstyd nam za tych nielicznych bezmózgich idiotów, którzy niestety są Polakami – piszą.

Następny tekst:

Te silniki zabijają. Ich spaliny powodują raka Te silniki zabijają. Ich spaliny powodują raka

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Kibolskie bydło popierane przez przez pis, macie swoich pier....ch patriotów.
27+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

szkoda slow na poje*ow... normalnie ci kibole to najgorsza RZECZ na ziemi.. wstyd!! a potem sie dziwia polaczki, ze caky swiat ma o nich takie zdanie!
160+

Ser 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

w Irlandzkiej telewizji z pewnym niedowierzaniem i oburzeniem pytali PO co, kto i w jakim celu pozwolił na taki marsz? (wyobrażacie sobie protestantów z Irl.Płn. czy Anglików maszerujących (jak wojsko) przez Irlandię, która jak Polska była pod butem najeźdźcy (i nie, nie jestem z Pis!)
390+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Panowie policjanci pałować tak żeby robić z tych bydlaków inwalidów,sparaliżowany nigdy już nikomu krzywdy nie zrobi.
66+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

kibole to bandyci a miejsce bandytów to zakład karny i roboty publiczne. I mam w czterech literach minusy.
Gość szkoda slow na poje*ow... normalnie ci kibole to najgorsza RZECZ na ziemi.. wstyd!! a potem sie dziwia polaczki, ze caky swiat ma o nich takie zdanie!
422+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Nie podoba się, chcieliśmy organizacji EURO, to zachowujmy się jak na cywilizowanych ludzi przystało. Lepiej pochwal się swojemu mistrzowi Staruchowi ile amfy dzisiaj opyliłeś... Co za bydło na hamburgery z nim...
Komentarz usunięty
90+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Kibol to kibol. Nie zabronisz psu szczekać, ale można przestać szczuć. Dziękujemy wam szanowni politycy i dziennikarze za wywołanie konfliktu. Tu nie mieszkajcie, tego nie róbcie, a dla odmiany to sobie przemaszerujcie. W stacjach informacyjnych zamiast relacji przedmeczowych z Wrocławia nic tylko maszerują czy nie, biją się czy nie, przewrócił się czy nie. Im gorzej tym lepiej. Budowanie napięcia jak w horrorze klasy B Dla oglądalności najlepiej jakby trafił się trup.
69+

Gość 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

To skandal i wstyd. Oni ośmieszaja Polskę
2+

Polak 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Pozamykać raz na zawsze tych bandytów . To nieroby, którzy powinni za wszystko zapłacić i to wszyscy . Niech nasze Państwo będzie wkońcu skuteczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
2+

PrawicaPamiętaPowstanie. 05.11.2012 11:35 Odpowiedz Zgłoś

Jak można pozwolić na przemarsz ulicami Warszawy Ruskim świniom z symbolami komunistycznymi? Przez sierp i młot zginęło w Polsce setki tysięcy żołnierzy AK, Patriotów Polskich! polacy natomiast popierali wspomniany wcześniej symbol. Ten kto będzie w tej sytuacji ganił Polaków a zamieszczał Rosjan na piedestałach mówiąc przy tym jacy Polacy to są źli... na pewno nie będzie zasługiwał żeby nazywać się Polakiem tylko polakiem, a to jest akurat duża różnica! :)
3+
Strona 1 z 25 1 2 3
Zdrajcy z Europy? Tak zbroili Putina po aneksji Krymu 5 Zdrajcy z Europy? Tak zbroili Putina po aneksji Krymu 5 godzin temu
Zmasowany atak raka. Straszna kara za rozwiązłość? 3 Zmasowany atak raka. Straszna kara za rozwiązłość? wczoraj, o godz: 20:41
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...