KRÓTKO: Strefa 24h Poczty Polskiej. Czynna od 8 do 21

27.06.2012 20:16 GODZINY, POCZTA, POCZTA24H, POLSKA, PRACY, URZĄD
KRÓTKO: Strefa 24h Poczty Polskiej. Czynna od 8 do 21

gazeta.pl

Zapachniało PRL-em.

Miało być nowocześnie, a wyszło jak zwykle. Poczta Polska uruchomiła w kilku placówkach całodobowe punkty usługowe. Można tam kupić znaczeki, wysłać listy a nawet oderbać paczkę. Jednak "Strefy 24h" działają tylko 13 godzin.

Poczta zdecydowała, iż w pierwszym okresie działania (jak zapewnia rzecznik - maksymalnie do trzech miesięcy) rzeczywiście będą one czynne w godzinach pracy placówek - powiedział gazecie.pl rzecznik prasowy Poczty Polskiej. Pierwsze "Strefy 24h" uruchomiono w Warszawie - jedną na Ursynowie, drugą na Tarchominie.

Następny tekst:

Wałęsa: Rydzyk to sprawca całego zła Wałęsa: Rydzyk to sprawca całego zła

Dodaj komentarz

Komentarze

asdqwe 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

hahahahhahahahha je^łem :D I <3 Poland !
49+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

24 a nie od godziny do godziny !!!!!! czyli zawsze otwarta tylko wielkie swieta nie !!!!!!!!!!!
1+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

no pewnie im placa za 24h, ot cala tajemnica
4+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Nie znacie się ! Okienko jest otwarte całą dobę, tylko poczta 13h. Jak znajdziesz myk jak dostać się do okienka po godzinach pracy poczty to pewnie cię obsłużą :) lol ...
36+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Koowa jak ja nie cierpię Lechów niezależnie od wykształcenia,pozdrowienia ze Slonska skooorwienseny.Niech was wszystkich pochowają na Wawelu.
3-

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Jaki ty głupi żydek jesteś
Gość Koowa jak ja nie cierpię Lechów niezależnie od wykształcenia,pozdrowienia ze Slonska skooorwienseny.Niech was wszystkich pochowają na Wawelu.
5-

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Nie mam nic do Żydów ale goroli nie cierpię.
Gość Jaki ty głupi żydek jesteś
3-

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Widziałem już coś podobnego w Czechach na stacji benzynowej - był napis. Czynne Non Stop. A na dole napis od godz.7 do godz. 17 - ha, ha czeski kabaret.
4+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe kto po nocach listy by roznosił ?XD
4+

Gość 05.11.2012 11:42 Odpowiedz Zgłoś

każdy narzeka na poczta , proponuje iść do banku zrobić oplaty. W moim mieście za prąd na pocycie kosztuje 2,50, a w banku od 15 do 20 zł. Więc po ch>>>j narzekacie, jedyne co jest powalone na Poczcie to głupi system lomputerowy, bo nie można wszystkich rachunków wrzócać na czytnik. A poza tym jak kiedyś była biurokracja papierkowa to teraz jest jeszcze komputerowa. Kto pracuje Na Poczcie wie o co kaman. Jai tak podziwiam cierpiwość pracowników do ludzi, którzy wiecznie stoją i się kłócą pod okienkami. Ludzie zrozumcie to nie wina pracownika tylko Piep...j góry.
4-
Strona 1 z 3 1 2 3
Wyrzucili z Wysp polskich przestępców 5 Wyrzucili z Wysp polskich przestępców wczoraj, o godz: 06:25
Seksowny kalendarz policji. Tak zbierają pieniądze 4 Seksowny kalendarz policji. Tak zbierają pieniądze 21.11.2014 21:26
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...