KRÓTKO: Zobacz ostatnie zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego

05.06.2012 20:09 KACZYŃSKI, LECH, TU-154, TUPOLEW, ZDJĘCIE
KRÓTKO: Zobacz ostatnie zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego

polskieradio.pl

Zrobiono je 10 kwietnia na pokładzie tupolewa.

Zdjęcie zostało zrobione w Tu-154M w drodze do Katynia 10 kwietnia 2010 r. przez Wojciecha Seweryna, artystę plastyka - informuje "Gazeta Polska".

W ręce dziennikarzy pisma wpadły też inne zdjęcia, którymi dysponuje Wojskowa Prokuratura w Warszawie. Poza prezydentem widać na nich kilka foteli, na których siedzą pasażerowie.

Następny tekst:

Dziennikarka z USA o Polakach: Wymordowali miliony Żydów Dziennikarka z USA o Polakach: Wymordowali miliony Żydów

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

to ma byc przelom?
39+

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

Niech spoczywa w pokoju.
284+

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

Szkoda ludzi, śpijcie spokojnie.
253+

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

milcz koszerny "polaczku" i nie przypisuj Polakom swojej koczowniczej nacji. To ty byłeś, jesteś i zawsze będziesz żydem.
Komentarz usunięty
101+

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

widac,ze byl nawalony
3-

gostek 05.11.2012 11:32 Zgłoś

10ty xD
0

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

wyglada jak po alkocholu!
3-

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

Martusia zarobiła znowu na tatusiu na kolejny samochodzik ???
4-

Gość 05.11.2012 11:32 Zgłoś

jezu, ile jeszcze planujecie o tym pisać? aż smutne, że dłużej wspomina się śmierć Kaczyńskiego(tak, bo ciągle o nim mowa, a nie innych ludziach, którzy tam zmarli) niż wspominało śmierć Jana Pawła II...
3-

jurij 05.11.2012 11:32 Zgłoś

Wierzę w to, że jeśli od czasu Katynia minęło tyle lat, to wałkowanie Smoleńska potrwa też w tych okolicach, nawet jeżeli przyczyną było to, że jakiś pijany leśnik posadził nie tam brzozę, gdzie nie potrzeba, i tak nasi krzykacze będą chcieli przeprosin na kolanach i przyznania się do mordu. Mi to lotto, przyzwyczaiłem się, tak jak do cen benzyny, pogadać mogę, reszta z góry rozgrywa piłke.
3-
Strona 1 z 8 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane