Kaczyński obiecał 1,2 mln nowych miejsc pracy. Zobacz, gdzie mają powstać

02.09.2012 14:22 BEZROBOCIE, EDUKACJA, EXPOSE, KACZYŃSKI, PIS, PRACA, RELIGIA
Kaczyński obiecał 1,2 mln nowych miejsc pracy. Zobacz, gdzie mają powstać

PAP/Radek Pietruszka

Ambitny plan PiS.

Jarosław Kaczyński zapowiedział wprowadzenie 10-letniego planu w ciągu którego ma powstać 1,2 mln miejsc pracy. Prezes zaznaczył, że chodzi przede wszystkim miasta do 50 tys. mieszkańców i wsie - informuje tvn24.pl.

Kaczyński chce to osiągnąć przez program stypendiów oraz zwolnienia podatkowych dla przedsiębiorców.

Prezes PiS chce też likwidacji "bezsensownych szkoleń, które są marnowaniem pieniędzy i nabijaniem kabzy firmom je organizującym" - pisze portal.

Plan redukcji bezrobocia to część "expose", które Kaczyński przedstawił w niedzielę na konferencji prasowej.

Po powrocie do władzy PiS zamierza zlikwidować NFZ, przywrócić emeryturę od 65 roku życia (60 lat dla kobiet) i rewolucję w oświacie.

Gimnazja będą zlikwidowane, sześciolatki nie będą szły do podstawówki, a "język polski, historia i religia będą na mocy ustawy przedmiotami wykładanymi w pełnym wymiarze godzin" - donosi z kolei gazeta.pl.

Następny tekst:

Zakupy zamiast urlopu? Oblężenie w polskich centrach handlowych Zakupy zamiast urlopu? Oblężenie w polskich centrach handlowych

Komentarze

Gość 02.09.2012 21:14 Zgłoś

Przecież przytoczył słowa twojego eksperta lotniczego, macierewicza, kacza gnido.
Gość o! widać cwelu jesteś dobrze zorientowany, a zatem możesz być przygotowany na uszczegółowienie informacji jakie posiadasz na temat zlikwidowania czy likwidowania.
1+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Może ludzei przejdzą i zobaczą że KAczyński chce przywrócic normalne rzady z POmafijnej kadencji Tuska i jego cwaniakow którzy sprzedali prawie Polske mając na konttach poodkładane grube miliony, o ktorych nei mówi sie głośno, i dalej skubią naród i robią przekrety , żeby potem na starośc nei musieć pracowąc,w końcu który drób ma dobry wzrok po 67 roku życia. nadaje sie tylko pod pieniek
0

jan 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Wyobrażacie sobie jaki byłby bałagan w kraju? To, co jest teraz to raj. Szkolnictwo rozwalone, ochrona zdrowia też. Nie ma powrotu do starego. Każda reforma wymaga nowego przygotowania przepisów, programów itp. To potrwa co najmniej kilka lat.
4-

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Obiecanki cacanki. Juz takich było sporo.
1+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Skąd Pan Panie Kaczynski wezmie tyle miejsc pracy. Jestem po studiach i od 3 lat szukam pracy. I nic.
3+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

PO zachowuje się jak MENEL który wyniesie wszystko z domu i sprzeda za grosze żeby tylko się chwilę zabawić
Gość obiecanki cacanki to PO daje, już dosyć z tej partii okradli naszą Polskę, same korupcje. PiS dobrze robił ze się brał za tych złodziei. Trzeba było z miejsca po obaleniu komuny ich zlikwidować z koryta a nie sie dogadywać przy okrągłym stole. Czesi porobili czystki i mają spokój a u nas przy władzy różowa partia, połowa czerwoni a połowa nie sklasyfikowani bo do liberalizmu i demokracji to jeszcze im daleko najlepiej prywatyzować i sprzedawać państwowe miejsca pracy, które są podstawą gospodarczą na zachodzie woleli ładować kase w upadające stocznie niż je sprzedawać. Odsunąć PO od władzy takie jest moje zdanie.
8+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Obiecał 3 miliony mieszkań, a dał mieszkania po 3 miliony ;_;
2+

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

Jarosław jesteś święty !!!!!!!!!!!!!!!
5-

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

ten kaczor psychopata , gej i debil pcha sie do rzadu jezeli sie dostanie o zgrozo to bedzie koniec tego kraju zacznie rzadzic sekciaz rydzol i radyjko ma ryja tego debila trzeba jak najszybciej wyslac do klona
1-

Gość 28.11.2012 13:56 Zgłoś

A co z tymi z miast powyżej 50 tys. Kapitanie Smoleńsk ?
1-
Strona 1 z 54 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane