Katastrofa śmigłowca na Dolnym Śląsku. Są ranni

27.09.2015 15:19 KATASTROFA, NEWS
Katastrofa śmigłowca na Dolnym Śląsku. Są ranni

Radomil/commons.wikimedia.org

Śmigłowiec zahaczył o jeden z przewodów wysokiego napięcia i spadł na ziemię. Pilot wraz z pasażerem wyszli z roztrzaskanego helikoptera o własnych siłach, jednak zostali natychmiast przewiezieni na obserwację do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej - podaje TVN24.

Do wypadku doszło w bezpiecznej odległości od zabudowań w pobliżu miejscowości Burkatów. Maszyna należała do firmy zajmującej się obsługą techniczną linii wysokiego napięcia. Pasażerowie śmigłowca mieli sprawdzić stan techniczny instalacji. Na razie nie wiadomo, dlaczego maszyna miała lądować awaryjnie.

Następny tekst:

Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu

Komentarze

Gość 27.09.2015 16:32 Zgłoś

To jakaś nowa technologia? Sprawdzanie i naprawianie linii wysokiego napięcia ze śmigłowca? he he ... Polska to jednak bogaty kraj ...
2+

gość 27.09.2015 16:34 Zgłoś

Eurocopter firmy Airbas się rozbił. Jestem ciekawy ile wytrzymają g*******e caracale. Też będą spadać po tygodniu użytkowania?
2+

Gość 27.09.2015 17:36 Zgłoś

Latał od samego rana ludziom nad dachami więc nie dziwota że w końcu o coś zahaczył..
2+

lekasz antośa 27.09.2015 17:57 Zgłoś

prezydent duda podpisał ustawę obniżenie wieku emerytalnego najniższa płaca to1000 zł po nie powiększyło wieku emerytalnego na złoszczą tylko po to by była większa emerytura to zamiast tajmy 1000 zł emerytury to będziemy mieć emerytury mniejsze
lekasz kon_donka a chłystek sikorskij kwadrans PRZED wypadkiem już wiedział, że 4 razy POdchodzili do lądowania, tuskowy psychopato
0

Marian L. 27.09.2015 17:58 Zgłoś

A co na Andrzej Duda? Przecież już od dwóch miesięcy jest prezydentem
2-

Grzesiek 27.09.2015 17:59 Zgłoś

Nie gadaj głupio. Przecież jest w USA!
Marian L. A co na Andrzej Duda? Przecież już od dwóch miesięcy jest prezydentem
1+

Irekz Wolina 27.09.2015 18:00 Zgłoś

No to co z tego? Jak jest poza krajem to przestaje byc prezydentem.
Marian L. A co na Andrzej Duda? Przecież już od dwóch miesięcy jest prezydentem
0

Gość 27.09.2015 18:20 Zgłoś

awaryjnie lądował ale dla Sfory to już katastrofa.....
0

ufo 27.09.2015 18:31 Zgłoś

wczoraj tez mi sie rostrzaskal nowiutki dron i jakos nikt trgo w mediach nie opisuje a szkoda bo dron troche kasy kosztowal
3+

elektryk 27.09.2015 19:03 Zgłoś

Czy Linia przeżyła i w jakim jest stanie ?
2+

elektryk 27.09.2015 19:20 Zgłoś

Czy Linia przeżyła i w jakim jest stanie ?
3+

expert 27.09.2015 19:34 Zgłoś

Dociekam; Jak komisja wypadków lotniczyczycch. " Sprawdzali linię wysokiego napięcia z góry czy z dołu. Czy może z lewej albo z prawej strony " A dlaczego skoro była sprawna (linia) , Rutynowo ? ps. Paliwa nie wylatali czy co ?!
0

domino 27.09.2015 21:46 Zgłoś

Nie w pobliżu miejscoeości lecz w samej miejscowości, na jezdni, między budynkami, a fruwające części mogły komuś łeb uciąć, więc dużo szczęścia było w tym nieszczęściu. http://swidnica24.pl/smiglowiec-rozbil-sie-w-burkatowie/
9-