Kobiety: Oto największa zaleta mężczyzny

12.04.2011 05:36 BADANIA, KOBIETY, NAUKOWCY, PIENIĄDZE, SEKS, ZWIĄZKI
Kobiety: Oto największa zaleta mężczyzny

Fot. Flickr/WTL_photos/lic. CC by-nt

Naukowcy nie mają wątpliwości.

Niemieccy naukowcy odkryli, że dla większości kobiet to pieniądze są głównym kryterium wyboru mężczyzny - donosi "Daily Mail".

Instytut Niemieckiej Gospodarki opublikował wyniki badań, z których jednoznacznie wynika, że kobiety wybierają na swoich partnerów dobrze zarabiających mężczyzn. Dotyczy to zwłaszcza pań o wysokich dochodach.

Chcą uniknąć kłótni o pieniądze i związanej tym frustracji u mężczyzn - wyjaśniają naukowcy.

DLA KOBIET W SEKSIE LICZY SIĘ JAKOŚĆ>>

Podobne wyniki przyniosły badania przeprowadzone ostatnio w Wielkiej Brytanii przez London School of Economics. W sondażu 64 proc. Brytyjek stwierdziło, że mąż powinien zarabiać więcej od żony. Nawet w latach 40. uważało tak mniej kobiet.

Po dekadach walki o równouprawnienie okazało się, że kobiety wolą być gospodyniami domowymi niż robić karierę - konkludują naukowcy.

Następny tekst:

Jedzenie zdrożeje na potęgę. Zobacz, co najbardziej Jedzenie zdrożeje na potęgę. Zobacz, co najbardziej

Dodaj komentarz

Komentarze

Master2 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

No w sumie to żadna nowość.
Gość A ty sobie wpisz "baby to ch...je"...
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

W koncu ktos prawde napisał. A nie takie mydlenie oczu ze kobiety to nie blachary
Gość to klamstwo lustracyjne
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Ile dostali kasy na badanie i za badanie. Wziąłbym połowę z tego i podał 100 przykładów na potwierdzenie w najbliższym środowisku. Zapomnieli dodać, że kobiety które mają takich mężów rżną się z biednymi z zupełnie innych powodów...
Gość zeby jeszcze tak Panstwo dotowalo inwestorow prywatnych do tego dajac jakies znizki etc ... a nie ze jeszcze edac pro ekologicznym to jeszcze sie dostaje w tylek ... ot samochody na gaz czy Panstwo dotuje kupujacych samochody do tego zeby przy inwestycji np zwrot kosztow np 20% ... ehh niestety nie :( a zreszta ten kto ma takie panele musi sprzedac energie dla energetyki po cenach hurtowych a skupuje po detalicznych indywidualnych za ktore musi wiecej zaplacic mimo ze jest producentem energii :(
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

do garów kury
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Praca na dwie umowy zlecenia z których odprowadzane składki są tylko od 220 złotych i etat na 2 miesiące?!!! . Kryzysu dawno nie ma!!! Konsekwencja jest taka że nawet ci co nie chcą to skończą w MOPSie. Młodzi ludzie w wieku produkcyjnym już wyjechali. Kolejna fala wyjazdów szykuje się w maju...dla gimnazjalistów.
Komentarz usunięty
0

WROCŁAW 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Wrocław stolicą bandytów syfu i hooliganów !
Gość to jest statystyka prosze Państwa oznacza to , ze jednak osoba mogla wydać nawet tysiąc złotych na kulturę ale pięc innych osób nie wydało nic i wylicza się z tego średnią na 6 osób. Do teatru nie chodzę bo dla dwoch osób bilet to zbyt duzy wydatek przy dochodach 1450 zł za to ksiązkę staram sie kupowac raz na miesiąc dwa, przynajmniej stoi w domu na regale i moge do niej sięgnąć kiedy zechce. Wiedza i historie które przeczytałam to jedyne rzeczy ktorych nikt mi nie ukradnie.
0

eeee tam 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Nie ma się czemu dziwić , po prostu samice tak jak i w świecie zwierząt szukają samca który zapewni jej i potomstwu bezpieczny żywot.
Gość Czytaj ze zrozumieniem.
0

Gość_2k11 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

ta facet zatyrany a baba daje innemu ktory ma czas zreszta jak widac kobieta to 'blachara' z tego artykulu ze wazne jest gotowka .. coz jak widac lepiej zyc bez zony i kobiety tanie jwyjdzie ;)
Gość zamach
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Ja to wiem i bez naukowców :-(
Gość Nie ma nadziei na koniec świata. Ten bajzel będzie trwał...
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

jeśli mowa o ładnych niemkach - nie ma ich wiele, one moga wybierać w zamożnych mężczyznach i pewnie podnoszą średnią tego badania.
Gość Akt osobistego poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi Prymas kard. Stefan Wyszyński Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w macierzyńską niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi Świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twego Syna, i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko Wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.
0
Strona 1 z 5 1 2 3
Pierwsza zemsta Putina. Wygania turystów 3 Pierwsza zemsta Putina. Wygania turystów 8 godzin temu
Hit nad polskim morzem. Budują gigantyczny hotel 10 Hit nad polskim morzem. Budują gigantyczny hotel 9 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...