Kobiety: Oto największa zaleta mężczyzny

12.04.2011 05:36 BADANIA, KOBIETY, NAUKOWCY, PIENIĄDZE, SEKS, ZWIĄZKI
Kobiety: Oto największa zaleta mężczyzny

Fot. Flickr/WTL_photos/lic. CC by-nt

Naukowcy nie mają wątpliwości.

Niemieccy naukowcy odkryli, że dla większości kobiet to pieniądze są głównym kryterium wyboru mężczyzny - donosi "Daily Mail".

Instytut Niemieckiej Gospodarki opublikował wyniki badań, z których jednoznacznie wynika, że kobiety wybierają na swoich partnerów dobrze zarabiających mężczyzn. Dotyczy to zwłaszcza pań o wysokich dochodach.

Chcą uniknąć kłótni o pieniądze i związanej tym frustracji u mężczyzn - wyjaśniają naukowcy.

DLA KOBIET W SEKSIE LICZY SIĘ JAKOŚĆ>>

Podobne wyniki przyniosły badania przeprowadzone ostatnio w Wielkiej Brytanii przez London School of Economics. W sondażu 64 proc. Brytyjek stwierdziło, że mąż powinien zarabiać więcej od żony. Nawet w latach 40. uważało tak mniej kobiet.

Po dekadach walki o równouprawnienie okazało się, że kobiety wolą być gospodyniami domowymi niż robić karierę - konkludują naukowcy.

Następny tekst:

Jedzenie zdrożeje na potęgę. Zobacz, co najbardziej Jedzenie zdrożeje na potęgę. Zobacz, co najbardziej

Dodaj komentarz

Komentarze

Master2 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

No w sumie to żadna nowość.
Gość A ty sobie wpisz "baby to ch...je"...
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

W koncu ktos prawde napisał. A nie takie mydlenie oczu ze kobiety to nie blachary
Gość to klamstwo lustracyjne
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Ile dostali kasy na badanie i za badanie. Wziąłbym połowę z tego i podał 100 przykładów na potwierdzenie w najbliższym środowisku. Zapomnieli dodać, że kobiety które mają takich mężów rżną się z biednymi z zupełnie innych powodów...
Gość zeby jeszcze tak Panstwo dotowalo inwestorow prywatnych do tego dajac jakies znizki etc ... a nie ze jeszcze edac pro ekologicznym to jeszcze sie dostaje w tylek ... ot samochody na gaz czy Panstwo dotuje kupujacych samochody do tego zeby przy inwestycji np zwrot kosztow np 20% ... ehh niestety nie :( a zreszta ten kto ma takie panele musi sprzedac energie dla energetyki po cenach hurtowych a skupuje po detalicznych indywidualnych za ktore musi wiecej zaplacic mimo ze jest producentem energii :(
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

do garów kury
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Praca na dwie umowy zlecenia z których odprowadzane składki są tylko od 220 złotych i etat na 2 miesiące?!!! . Kryzysu dawno nie ma!!! Konsekwencja jest taka że nawet ci co nie chcą to skończą w MOPSie. Młodzi ludzie w wieku produkcyjnym już wyjechali. Kolejna fala wyjazdów szykuje się w maju...dla gimnazjalistów.
Komentarz usunięty
0

WROCŁAW 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Wrocław stolicą bandytów syfu i hooliganów !
Gość to jest statystyka prosze Państwa oznacza to , ze jednak osoba mogla wydać nawet tysiąc złotych na kulturę ale pięc innych osób nie wydało nic i wylicza się z tego średnią na 6 osób. Do teatru nie chodzę bo dla dwoch osób bilet to zbyt duzy wydatek przy dochodach 1450 zł za to ksiązkę staram sie kupowac raz na miesiąc dwa, przynajmniej stoi w domu na regale i moge do niej sięgnąć kiedy zechce. Wiedza i historie które przeczytałam to jedyne rzeczy ktorych nikt mi nie ukradnie.
0

eeee tam 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Nie ma się czemu dziwić , po prostu samice tak jak i w świecie zwierząt szukają samca który zapewni jej i potomstwu bezpieczny żywot.
Gość Czytaj ze zrozumieniem.
0

Gość_2k11 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

ta facet zatyrany a baba daje innemu ktory ma czas zreszta jak widac kobieta to 'blachara' z tego artykulu ze wazne jest gotowka .. coz jak widac lepiej zyc bez zony i kobiety tanie jwyjdzie ;)
Gość zamach
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

Ja to wiem i bez naukowców :-(
Gość Nie ma nadziei na koniec świata. Ten bajzel będzie trwał...
0

Gość 22.10.2012 16:16 Odpowiedz Zgłoś

jeśli mowa o ładnych niemkach - nie ma ich wiele, one moga wybierać w zamożnych mężczyznach i pewnie podnoszą średnią tego badania.
Gość Akt osobistego poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi Prymas kard. Stefan Wyszyński Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w macierzyńską niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi Świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twego Syna, i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko Wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.
0
Strona 1 z 5 1 2 3
UFO wielkości Ziemi na zdjęciach z satelity. "To statek obcych" 5 UFO wielkości Ziemi na zdjęciach z satelity. "To statek obcych" 6 godzin temu
Makabryczna zbrodnia w Nowym Jorku. Syn odciął matce głowę 6 Makabryczna zbrodnia w Nowym Jorku. Syn odciął matce głowę 11 godzin temu
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...