Galeria: Kobiety z nadwagą się wściekły. Zobacz ich protest w bikini

25.05.2012 19:58 BIKINI, KOBIETA, KOSTIUM, PLAŻA
Powrót do artykułu

Na jej apel odpowiedziało 31 kobiet. Twierdzą, że chcą zachęcić inne puszyste panie do tego, aby na plaży czuły się komfortowo ze swoim ciałem na przekór obowiązującemu kanonowi urody.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

to teraz grycanki przypuszcza atak... ;/
16+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Uwolnic orke 8
4-

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Poczekajmy na Grycanki i ich "krągłe" ciała :P
12+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Jesteście debilami, przecież to normalne, piękne kobiety, w końcu nie w rozmiarze 0
3+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

nie mam ochoty podziwiać chodzących chorób na plaży, bo i nie ma co podziwiać. jak zazdroszcza, to niech schudna i przestana szalec
7+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

dobrze powiedziane "szczupłe kobiety nie mają monopolu na bycie atrakcyjną".....panie na pierwszych 3 zdjęciach są tego dowodem :) i żeby nie było, że popieram swoich, sama mam niedowagę.
73+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

ale my ich nie chcemy ogládac...sa nieestetyczne , jak wszystkie tluste latem spocone, i zajmuja za duzo miejsca w autobusach o wáskich tramwajach nmie wspominjác>tuczniki do rzezni!!!!!!
3-

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

To nie kanony urody wymuszają szczupłą sylwetkę a chęć bycia ZDROWYM. Te tłuste maciory niedługo wylądują w szpitalu i to my wszyscy będziemy płacić za ich lenistwo i obżarstwo. Jeśli chcą być tłuste ich spraw ale powinien być zakaż przyjmowania takich w szpitalach.
1+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

atrakcyjne to może one i są, ale dla Etiopczyków
Gość dobrze powiedziane "szczupłe kobiety nie mają monopolu na bycie atrakcyjną".....panie na pierwszych 3 zdjęciach są tego dowodem :) i żeby nie było, że popieram swoich, sama mam niedowagę.
1+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Czy już niema normalnych kobiet? Albo wieszaki albo maciory?
6+
Strona 1 z 15 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? 8 CZY WIESZ, ŻE... by odwiedzić tę wyspę musisz być martwy? 10 godzin temu
Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi 10 Tusk ostatni raz z ministrami. A internet żegna i kpi 4 godziny temu
Sponsorowane
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...