Galeria: Kobiety z nadwagą się wściekły. Zobacz ich protest w bikini

25.05.2012 19:58 BIKINI, KOBIETA, KOSTIUM, PLAŻA
Powrót do artykułu

Na jej apel odpowiedziało 31 kobiet. Twierdzą, że chcą zachęcić inne puszyste panie do tego, aby na plaży czuły się komfortowo ze swoim ciałem na przekór obowiązującemu kanonowi urody.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

to teraz grycanki przypuszcza atak... ;/
16+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Uwolnic orke 8
4-

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Poczekajmy na Grycanki i ich "krągłe" ciała :P
12+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Jesteście debilami, przecież to normalne, piękne kobiety, w końcu nie w rozmiarze 0
3+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

nie mam ochoty podziwiać chodzących chorób na plaży, bo i nie ma co podziwiać. jak zazdroszcza, to niech schudna i przestana szalec
7+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

dobrze powiedziane "szczupłe kobiety nie mają monopolu na bycie atrakcyjną".....panie na pierwszych 3 zdjęciach są tego dowodem :) i żeby nie było, że popieram swoich, sama mam niedowagę.
73+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

ale my ich nie chcemy ogládac...sa nieestetyczne , jak wszystkie tluste latem spocone, i zajmuja za duzo miejsca w autobusach o wáskich tramwajach nmie wspominjác>tuczniki do rzezni!!!!!!
3-

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

To nie kanony urody wymuszają szczupłą sylwetkę a chęć bycia ZDROWYM. Te tłuste maciory niedługo wylądują w szpitalu i to my wszyscy będziemy płacić za ich lenistwo i obżarstwo. Jeśli chcą być tłuste ich spraw ale powinien być zakaż przyjmowania takich w szpitalach.
1+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

atrakcyjne to może one i są, ale dla Etiopczyków
Gość dobrze powiedziane "szczupłe kobiety nie mają monopolu na bycie atrakcyjną".....panie na pierwszych 3 zdjęciach są tego dowodem :) i żeby nie było, że popieram swoich, sama mam niedowagę.
1+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Czy już niema normalnych kobiet? Albo wieszaki albo maciory?
6+
Strona 1 z 15 1 2 3
W Korei Kima oszaleją ze szczęścia. Zobacz, co spadło z nieba 4 W Korei Kima oszaleją ze szczęścia. Zobacz, co spadło z nieba wczoraj, o godz: 21:28
Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia 9 Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia wczoraj, o godz: 11:55
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...