Galeria: Kobiety z nadwagą się wściekły. Zobacz ich protest w bikini

25.05.2012 19:58 BIKINI, KOBIETA, KOSTIUM, PLAŻA
Powrót do artykułu

Na jej apel odpowiedziało 31 kobiet. Twierdzą, że chcą zachęcić inne puszyste panie do tego, aby na plaży czuły się komfortowo ze swoim ciałem na przekór obowiązującemu kanonowi urody.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

to teraz grycanki przypuszcza atak... ;/
16+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Uwolnic orke 8
4-

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Poczekajmy na Grycanki i ich "krągłe" ciała :P
12+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Jesteście debilami, przecież to normalne, piękne kobiety, w końcu nie w rozmiarze 0
2+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

nie mam ochoty podziwiać chodzących chorób na plaży, bo i nie ma co podziwiać. jak zazdroszcza, to niech schudna i przestana szalec
7+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

dobrze powiedziane "szczupłe kobiety nie mają monopolu na bycie atrakcyjną".....panie na pierwszych 3 zdjęciach są tego dowodem :) i żeby nie było, że popieram swoich, sama mam niedowagę.
73+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

ale my ich nie chcemy ogládac...sa nieestetyczne , jak wszystkie tluste latem spocone, i zajmuja za duzo miejsca w autobusach o wáskich tramwajach nmie wspominjác>tuczniki do rzezni!!!!!!
3-

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

To nie kanony urody wymuszają szczupłą sylwetkę a chęć bycia ZDROWYM. Te tłuste maciory niedługo wylądują w szpitalu i to my wszyscy będziemy płacić za ich lenistwo i obżarstwo. Jeśli chcą być tłuste ich spraw ale powinien być zakaż przyjmowania takich w szpitalach.
1+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

atrakcyjne to może one i są, ale dla Etiopczyków
Gość dobrze powiedziane "szczupłe kobiety nie mają monopolu na bycie atrakcyjną".....panie na pierwszych 3 zdjęciach są tego dowodem :) i żeby nie było, że popieram swoich, sama mam niedowagę.
1+

Gość 05.11.2012 12:06 Odpowiedz Zgłoś

Czy już niema normalnych kobiet? Albo wieszaki albo maciory?
6+
Strona 1 z 15 1 2 3
Obrzydliwe i cuchnące! Oto najgorsze jedzenie serwowane w samolotach 10 Obrzydliwe i cuchnące! Oto najgorsze jedzenie serwowane w samolotach 14 godzin temu
Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi 12 Zobacz niezwykłe cuda natury. Wyglądają jak nie z tej Ziemi 30.01.2015 13:44
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...