Galeria: Krwawy bunt chrześcijan. Są zabici

09.10.2011 21:34 CHRZEŚCIJANIE, EGIPT, KOPTOWIE
Powrót do artykułu

Żądają również dymisji gubernatora Asuanu, który - ich zdaniem - nie zadbał o odpowiednią ochronę świątyni. Chrześcijanie stanowią ok. 10 proc. wszystkich mieszkańców Egiptu.


Komentarze

Gość 09.10.2011 23:01 Zgłoś

Czy jest coś głupszego i okrutniejszego, niż religie? One nie patrzą, czy człowiek jest dobry, czy zły, wystarczy, że jest inny!
10+

Gość 09.10.2011 23:04 Zgłoś

tak ty
Gość Czy jest coś głupszego i okrutniejszego, niż religie? One nie patrzą, czy człowiek jest dobry, czy zły, wystarczy, że jest inny!
4-

Gość 09.10.2011 23:17 Zgłoś

Czemu cały artykuł (oprócz tytułu) jest napisany w języku angielskim?
1-

Gość 09.10.2011 23:21 Zgłoś

bo autor przekleil nie ta rubryke co trzeba z google translate :)
Gość Czemu cały artykuł (oprócz tytułu) jest napisany w języku angielskim?
29+

news 09.10.2011 23:54 Zgłoś

Janusz Palikot zapowiada że pierwszą rzeczą jaką zrobi będzie zdjęcie krzyża w Sejmie.
4-

Paul86 10.10.2011 00:04 Zgłoś

A czymś istotnym będzie się zajmował?
news Janusz Palikot zapowiada że pierwszą rzeczą jaką zrobi będzie zdjęcie krzyża w Sejmie.
41+

Paul86 10.10.2011 00:05 Zgłoś

W Związku Radzieckim próbowali bez religii. Fajnie było? Że są różni ateiści? No więc i religie też.
Gość Czy jest coś głupszego i okrutniejszego, niż religie? One nie patrzą, czy człowiek jest dobry, czy zły, wystarczy, że jest inny!
5+

Gość 10.10.2011 00:15 Zgłoś

za pare lat w europie bedzie to samo - leccie dziewczynki dalej na turasów
31+

Gość 10.10.2011 00:24 Zgłoś

A w Polsce cała banda wielbicieli islamistów szaleje w sieci.
13+

Gość 10.10.2011 02:51 Zgłoś

Koptowie - prawdziwi Egipcjanie, prześladowani przez Arabów okupujących ich ojczyznę!
11+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane