Krwawy księżyc już dziś! Tu zobaczysz go nawet przy złej pogodzie

27.09.2015 20:52 KONIEC ŚWIATA, KRWAWY KSIĘŻYC, KSIĘŻYC
Krwawy księżyc już dziś! Tu zobaczysz go nawet przy złej pogodzie

hanzler666 / flickr.com/CC BY 2.0

Amerykańska agencja kosmiczna udostępni wszystkim internautom miejsca w pierwszym rzędzie do oglądania „końca świata”! W nocy z niedzieli na poniedziałek będziemy mogli oglądać jak wygląda krwawy Superksiężyc, nawet jeśli tam, gdzie mieszkamy, chmury zasnują niebo. Na stronie NASA zobaczymy relację na żywo.

Nie wszyscy cieszą się na to niebywałe zjawisko. Wyznawcy niektórych religii (np. wierni kościoła zielonoświątkowego Cornerstone Church) są przekonani, że zapowiada ono koniec świata. Dowodzą, że już w Biblii została zawarta przepowiednia o tym, że widok krwisto-czerwonego Księżyca ma zwiastować nadejście Apokalipsy.

Młody Polak odkrył dwie komety! Bez teleskopu

Zarówno zaćmienia księżyca jak zjawisko zwane Superksiężycem (wtedy Księżyc znajduje się najbliżej Ziemi), obserwować można stosunkowo często. Jednak oba astronomiczne zjawiska na raz występowały jak dotąd zaledwie pięć razy w ciągu całego XX wieku. Zaćmienie będzie widoczne między 2. w nocy a 6. nad ranem. Warto nastawić budzik! Następny krwawy Superksiężyc dopiero za 18 lat.

Następny tekst:

Dramatyczny wypadek polskiego autokaru w Czechach Dramatyczny wypadek polskiego autokaru w Czechach

Komentarze

Xcc 27.09.2015 21:21 Zgłoś

PO - wcy bójcie się czas na was.
2+

gda 27.09.2015 21:22 Zgłoś

u mnie świeci jak żarówka led o zimnym odcieniu , a gdzie mieszkam nie napiszę bo się wstydzę tego miejsca
12+

Gość 27.09.2015 21:22 Zgłoś

no to bym już przerzył 5 apokalipse
Gość z tą Apokalipsą to się zgodzę. Czy w domyśle chodzi o imigrantów?
3+

JA 27.09.2015 21:25 Zgłoś

Apokalipsa nadejdzie jak fanatyczni muzułmanie zaleją Europę
94+

Gość 27.09.2015 21:26 Zgłoś

zydki lewackie ze sfory caly czas zaklamuja rzeczywistosc nawet liczyc nie umieja jest minus dajesz plusa wyskakuje plus zero cenzura gorsza niz za komuny usuwaja antylewackie komentarze precz z komuna i postkomuna liberalna
Gość PO usuwa komentarze w internecie które nie przychylnie odnoszą się do władzy . i umieszcza swoje własne które krytykują pis następnie je lajkuje 10000 łapek w górę ... żałosne jest PO i nowoczesna która jest w istocie tym samym nic nie jest w stanie zatrzymać upadku PO .!!! nawet 10000 hejterow was nie uratuje wy już nie istniejecie .
18+

Gość 27.09.2015 21:28 Zgłoś

Nie! O wygrane wybory przez PiS!
Gość z tą Apokalipsą to się zgodzę. Czy w domyśle chodzi o imigrantów?
5-

Gość 27.09.2015 21:30 Zgłoś

u mnie jeszcze nic
Gość u mnie jest czerwony jak krew robi się trochę strasznie
2+

NEO 27.09.2015 21:32 Zgłoś

won zdrajcy!!zdradziliscie grupe wyszechradzka i nas slowian polakow!!
1+

Gość 27.09.2015 21:33 Zgłoś

czerwony ksiezyc zwiastuje upadek lewactwa po psl sld palikota precz z lewacka postkomuna
luneta Kaczyński z Dudą będą oglądać księżyc już od drugiej w nocy.. jak zawsze.
5-

Gość 27.09.2015 21:34 Zgłoś

grupa zdradza polskę co spotkanie ,ale tego koziołek matołek nie widzi???
NEO won zdrajcy!!zdradziliscie grupe wyszechradzka i nas slowian polakow!!
1-
Strona 1 z 8 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane