Galeria: Marsjański łazik z Białegostoku najlepszy na świecie

02.06.2013 12:57 HYPERION, KONKURS, ŁAZIK, MARS
Powrót do artykułu

Wszędobylski Hyperion Politechniki Białostockiej wygrał uniwersytecki konkurs Rover Challenge na amerykańskiej pustyni w stanie Utah. Drugie miejsce też zajęli Polacy z robotem Scorpio III z Politechniki Wrocławskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 02.06.2013 13:03 Odpowiedz Zgłoś

W koncu jakas pozytywna wiadomosc z Bialegostoku, zamiast "rasisotwskich" nagonek prowokowanych przed wiadome środowiska....
81+

Gość 02.06.2013 13:11 Odpowiedz Zgłoś

Bo to Polacy zrobili i wymyślili a wiadomo że jesteśmy najlepsi w wielu dziedzinach , tylko pudle ciągle nas opisuja jako degeneratów bo z zazdrości kipią...
147+

Gość 02.06.2013 13:16 Odpowiedz Zgłoś

Białystok ahahahahaha
42-

Gość 02.06.2013 13:18 Odpowiedz Zgłoś

Rzeszów się nie popisał - powinien być trzeci :)
7+

Gość 02.06.2013 13:21 Odpowiedz Zgłoś

Polak potrafi! Jesteśmy zdolnym i pracowitym narodem, mimo ciągłych zaborów, wojen, prześladowań. Trzeba tylko coś zrobić z tym antypolskim rządem, który robi wszystko żebyśmy albo stąd wyjechali albo bezwiednie wysprzedali cały majątek narodowy.
33+

Gość 02.06.2013 13:21 Odpowiedz Zgłoś

Pozdrowienia też dla Norwegii która także ma wyjeb.... na pudli
14+

Gość 02.06.2013 13:22 Odpowiedz Zgłoś

Tak, wolny od lewactwa i trzymajacy ciapatych za ryj a widze ci to frajerze przeszkadza:) mimo iz stamtad nie jestem to pozdrawiam wschodni front:)
Gość Białystok ahahahahaha
50+

Gość 02.06.2013 13:27 Odpowiedz Zgłoś

ha wkoncu cos moje miasto ma :]
12+

Gość 02.06.2013 13:30 Odpowiedz Zgłoś

Ma też Jagiellonię Białystok! Jaga, Jaga, Jaga, Jagiellonia!!!
Gość ha wkoncu cos moje miasto ma :]
8+

Malgorzata 02.06.2013 13:38 Odpowiedz Zgłoś

Wielkie brawa dla wynalazcow!!
5+
Strona 1 z 5 1 2 3
Oto nowa gwiazda polskiej polityki. Pozowała dla "Playboya" 10 Oto nowa gwiazda polskiej polityki. Pozowała dla "Playboya" wczoraj, o godz: 17:31
Prezes NIK zrzeka się immunitetu! CBA mówi o jego "przestępstwach" 4 Prezes NIK zrzeka się immunitetu! CBA mówi o jego "przestępstwach" wczoraj, o godz: 06:33
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Są bardzo hojnie obdarzone. I wiedzą, jak to pokazać Są bardzo hojnie obdarzone. I wiedzą, jak to pokazać Mają duże piersi i uważają, że to nie powód do wstydu. Ba, wręcz odwrotnie. Te dziewczyny odważnie eksponują...