Galeria: Marsjański łazik z Białegostoku najlepszy na świecie

02.06.2013 12:57 HYPERION, KONKURS, ŁAZIK, MARS
Powrót do artykułu

Wszędobylski Hyperion Politechniki Białostockiej wygrał uniwersytecki konkurs Rover Challenge na amerykańskiej pustyni w stanie Utah. Drugie miejsce też zajęli Polacy z robotem Scorpio III z Politechniki Wrocławskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 02.06.2013 13:03 Odpowiedz Zgłoś

W koncu jakas pozytywna wiadomosc z Bialegostoku, zamiast "rasisotwskich" nagonek prowokowanych przed wiadome środowiska....
81+

Gość 02.06.2013 13:11 Odpowiedz Zgłoś

Bo to Polacy zrobili i wymyślili a wiadomo że jesteśmy najlepsi w wielu dziedzinach , tylko pudle ciągle nas opisuja jako degeneratów bo z zazdrości kipią...
147+

Gość 02.06.2013 13:16 Odpowiedz Zgłoś

Białystok ahahahahaha
42-

Gość 02.06.2013 13:18 Odpowiedz Zgłoś

Rzeszów się nie popisał - powinien być trzeci :)
7+

Gość 02.06.2013 13:21 Odpowiedz Zgłoś

Polak potrafi! Jesteśmy zdolnym i pracowitym narodem, mimo ciągłych zaborów, wojen, prześladowań. Trzeba tylko coś zrobić z tym antypolskim rządem, który robi wszystko żebyśmy albo stąd wyjechali albo bezwiednie wysprzedali cały majątek narodowy.
33+

Gość 02.06.2013 13:21 Odpowiedz Zgłoś

Pozdrowienia też dla Norwegii która także ma wyjeb.... na pudli
14+

Gość 02.06.2013 13:22 Odpowiedz Zgłoś

Tak, wolny od lewactwa i trzymajacy ciapatych za ryj a widze ci to frajerze przeszkadza:) mimo iz stamtad nie jestem to pozdrawiam wschodni front:)
Gość Białystok ahahahahaha
50+

Gość 02.06.2013 13:27 Odpowiedz Zgłoś

ha wkoncu cos moje miasto ma :]
12+

Gość 02.06.2013 13:30 Odpowiedz Zgłoś

Ma też Jagiellonię Białystok! Jaga, Jaga, Jaga, Jagiellonia!!!
Gość ha wkoncu cos moje miasto ma :]
8+

Malgorzata 02.06.2013 13:38 Odpowiedz Zgłoś

Wielkie brawa dla wynalazcow!!
5+
Strona 1 z 4 1 2 3
Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim 7 Strzeż się Europo! Oto cała prawda o Państwie Islamskim wczoraj, o godz: 13:10
Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby 7 Tego teraz najbardziej boją się Polacy. To nie wojny i choroby wczoraj, o godz: 11:21
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...