Najnowocześniejsza broń. Hity polskiej zbrojeniówki

13.03.2014 13:19 ARMIA, BROŃ, WYPOSAŻENIE, ZBROJENIÓWKA

Nasz przemysł zbrojeniowy szybko nadrabia lata zaległości.

Liwiec już się sprawdził

Liwiec już się sprawdził

pho.pl

Nie mamy się czego wstydzić. Nasze systemy radiolokacyjne, rozpoznania radiotechnicznego, cyfrowa łączność i systemy wsparcia dowodzenia, sprzęt optoelektroniczny czy broń artyleryjska nie ustępują tym produkowanym na Zachodzie. To dziś hity polskiej zbrojeniówki - informuje rp.pl.



Polskie firmy i współpracujacy z nimi eksperci nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Już wkrótce polskie stingery, czyli rakiety Grom zastąpią nowe pociski piorun. Przebojem eksportowym może stać się nowa, programowalna, softwarowa radiostacja  WB Electronics i gdyńskiego Radmoru.



Produkt Polskiego Holdingu Obronnego - mobilna stacja rozpoznania artyleryjskiego Liwiec, sprawdzona w Afganistanie, już cieszy się powodzeniem. Hitem powinny się też okazać projektowane systemy radiolokacji dla powietrznej Tarczy Polski.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 13.03.2014 13:32 Odpowiedz Zgłoś

No cóż. Chwalić to się naprawdę umiemy. Kto się trochę na tym zna powie ha,ha.
9+

Gość 13.03.2014 13:32 Odpowiedz Zgłoś

nie wierze co ja czytam <facepalm>
8-

Gość 13.03.2014 13:50 Odpowiedz Zgłoś

Wygląda jak rozrzutnik obornika
6-

Gość 13.03.2014 13:51 Odpowiedz Zgłoś

p********z nie masz pojecia o rosyjskiej potedze czy amerykanskiej polacy co najwyzej moga wyskoczyc z kamieniami i kijami na ruskich
Gość Jak uważacie, że mamy słabą armię to zapewne, jesteście niedouczonymi dzieciakami które powtarzają co powiedzą pseudo-specjaliści. Wojsko Polskie jest modernizowane z roku na rok, nasza armia jest jedną z najnowocześniejszych w strukturach NATO i UE. Zamiast śmiać się powinniście się cieszyć, że w końcu się coś rusza w dobrą stronę...
2-

gimnazjalista 13.03.2014 14:12 Odpowiedz Zgłoś

Był dobry, źle wykorzystany. Na nasze warunki nie potrzeba ofensywnych i strategicznych samolotów, czy rakiet. Jako kraj miłujący pokój, powinniśmy hołdować konstrukcjom defensywnym.
Gość bombowiec PZL Łoś też był najnowocześniejszy na swiecie- chyba mam de javu :p
55+

Gość 13.03.2014 14:15 Odpowiedz Zgłoś

No puki my jeszcze żyjemy
Gość To chyba u was w rosji. Jeszcze Polska nie zginęła!
5+

Gość 13.03.2014 14:19 Odpowiedz Zgłoś

MSBS Radon i Tytan to będzie kluczowe.
22+

Gość 13.03.2014 14:23 Odpowiedz Zgłoś

najlepiej to mieć dużo dobrych snajperów
5+

Gość 13.03.2014 14:24 Odpowiedz Zgłoś

z kim graniczy Rosja--------??????? Z kim chce
15+

Gość 13.03.2014 14:25 Odpowiedz Zgłoś

Dlaczego z USA nie można wywozić najnowszych technologii, w tym najnowszej generacji noktowizorów ?! Każdy szanujący się kraj nie udostępnia wszystkich swoich technologi i zdobyczy technologicznych, z wiadomych względów. W Polsce jak coś powstanie i to dobrego, to od razu trzeba sprzedawać za grosze - nie rozumiem tej polityki i tego typu działań - Bardzo Dobrze - produkujmy, eksportujmy, ale nie wszystko - nie zawsze i nie za wszelką cenę....
150+
Strona 1 z 9 1 2 3
”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich 4 ”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich wczoraj, o godz: 20:18
Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 4 Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" wczoraj, o godz: 13:33
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...