Galeria: Największy koński targ w Europie. Giełda rzeźników

18.02.2013 12:58 HANDEL, KONIE, KONTROLA, SKARYSZEW, TARG, WARUNKI
Powrót do artykułu

Handlujący końmi i kupcy z całej Polski przyjechali do Skaryszewa już w nocy.


Dodaj komentarz

Komentarze

Michał P 18.02.2013 13:50 Odpowiedz Zgłoś

Mogliby doprowadzić konie do porządku,do właściwego stanu i jeżeli nie byliby w stanie się tymi końmi zajmować to mogliby te konie nawet sprzedać.Koń na przemiał to najgorszy wyrok dla niego - to końska kara śmierci
1-

Gość 18.02.2013 14:33 Odpowiedz Zgłoś

Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
3+

Gość 18.02.2013 14:34 Odpowiedz Zgłoś

potem mieso z nich zostanie wymieszane ze zmielonymi wolowymi skorami ,mozgami,wymionami,jelitami i innymi nie przydatnymi podrobami po czym zostanie sprzedana jako "zwykla" wolowina na przepyszne hamburgerki do Mc Donalda :) Smacznego :)
28+

Gość 18.02.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

Każdy z tych sk***ysynów co niedziela na sumę leci i łaski się domaga w zamian za kabanosa.
3+

Gość 18.02.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

Wierzą że do nieba pójdą, bo kamią ludzi!
Gość Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
7-

koninka the best. 18.02.2013 15:10 Odpowiedz Zgłoś

pytanie do smakoszy : jakie części konia najbardziej lubicie i preferujecie ?? ja osobiście karkówkę i polędwiczkę. mmniam !!
1-

khorba 18.02.2013 15:36 Odpowiedz Zgłoś

boze wypacz tym oprawcom niewiedza co czynia... zobacznie na oczy tych zwierzakow jak mozna byc taka ludzka k***a
3-

Gość 18.02.2013 15:46 Odpowiedz Zgłoś

Niektórych z handlarzy warto byłoby wraz z końmi przewiez do rzeżni. Dla bezpieczeństwa innych.
2+

Gość 18.02.2013 15:48 Odpowiedz Zgłoś

dobrze pisze pan pod pseudonimem rzeznik. popieram go a swinie to co jak sie odwozi to nie chca wyjsc to jak sie je leje zeby wyszly koniec z wiepszowina? tepi ludzie z miasta ale zredz zra wszystko.
2+

Gość 18.02.2013 16:14 Odpowiedz Zgłoś

co za bzdura Giełda rzeźników?? kto to wymyślił?? jak zjadacie krowy i świnie to ok, ludzie handlujący końmi utrzymują z tego rodziny
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Zobacz dzieło sztuki na brudzie. Jedyne takie auto! 6 Zobacz dzieło sztuki na brudzie. Jedyne takie auto! wczoraj, o godz: 12:26
Tak będzie wyglądać Apokalipsa! Zobacz, co zgładzi ludzkość 9 Tak będzie wyglądać Apokalipsa! Zobacz, co zgładzi ludzkość 05.03.2015 22:06
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Najbardziej żenujące wesela. Wstyd na całe życie Najbardziej żenujące wesela. Wstyd na całe życie W tym przypadku wszelkie komentarze są zbyteczne. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia. Pochodzą z wesel, ślubów i towarzyszących...