Galeria: Największy koński targ w Europie. Giełda rzeźników

18.02.2013 12:58 HANDEL, KONIE, KONTROLA, SKARYSZEW, TARG, WARUNKI
Powrót do artykułu

Handlujący końmi i kupcy z całej Polski przyjechali do Skaryszewa już w nocy.


Dodaj komentarz

Komentarze

Michał P 18.02.2013 13:50 Odpowiedz Zgłoś

Mogliby doprowadzić konie do porządku,do właściwego stanu i jeżeli nie byliby w stanie się tymi końmi zajmować to mogliby te konie nawet sprzedać.Koń na przemiał to najgorszy wyrok dla niego - to końska kara śmierci
2-

Gość 18.02.2013 14:33 Odpowiedz Zgłoś

Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
2+

Gość 18.02.2013 14:34 Odpowiedz Zgłoś

potem mieso z nich zostanie wymieszane ze zmielonymi wolowymi skorami ,mozgami,wymionami,jelitami i innymi nie przydatnymi podrobami po czym zostanie sprzedana jako "zwykla" wolowina na przepyszne hamburgerki do Mc Donalda :) Smacznego :)
27+

Gość 18.02.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

Każdy z tych sk***ysynów co niedziela na sumę leci i łaski się domaga w zamian za kabanosa.
2+

Gość 18.02.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

Wierzą że do nieba pójdą, bo kamią ludzi!
Gość Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
6-

koninka the best. 18.02.2013 15:10 Odpowiedz Zgłoś

pytanie do smakoszy : jakie części konia najbardziej lubicie i preferujecie ?? ja osobiście karkówkę i polędwiczkę. mmniam !!
1-

khorba 18.02.2013 15:36 Odpowiedz Zgłoś

boze wypacz tym oprawcom niewiedza co czynia... zobacznie na oczy tych zwierzakow jak mozna byc taka ludzka k***a
3-

Gość 18.02.2013 15:46 Odpowiedz Zgłoś

Niektórych z handlarzy warto byłoby wraz z końmi przewiez do rzeżni. Dla bezpieczeństwa innych.
2+

Gość 18.02.2013 15:48 Odpowiedz Zgłoś

dobrze pisze pan pod pseudonimem rzeznik. popieram go a swinie to co jak sie odwozi to nie chca wyjsc to jak sie je leje zeby wyszly koniec z wiepszowina? tepi ludzie z miasta ale zredz zra wszystko.
2+

Gość 18.02.2013 16:14 Odpowiedz Zgłoś

co za bzdura Giełda rzeźników?? kto to wymyślił?? jak zjadacie krowy i świnie to ok, ludzie handlujący końmi utrzymują z tego rodziny
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 5 CZY WIESZ, ŻE... USA budują latające spodki? To UFO widziała cała Ameryka 4 godziny temu
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 2 godziny temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...