Galeria: Największy koński targ w Europie. Giełda rzeźników

18.02.2013 12:58 HANDEL, KONIE, KONTROLA, SKARYSZEW, TARG, WARUNKI
Powrót do artykułu

Handlujący końmi i kupcy z całej Polski przyjechali do Skaryszewa już w nocy.


Dodaj komentarz

Komentarze

Michał P 18.02.2013 13:50 Odpowiedz Zgłoś

Mogliby doprowadzić konie do porządku,do właściwego stanu i jeżeli nie byliby w stanie się tymi końmi zajmować to mogliby te konie nawet sprzedać.Koń na przemiał to najgorszy wyrok dla niego - to końska kara śmierci
2-

Gość 18.02.2013 14:33 Odpowiedz Zgłoś

Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
2+

Gość 18.02.2013 14:34 Odpowiedz Zgłoś

potem mieso z nich zostanie wymieszane ze zmielonymi wolowymi skorami ,mozgami,wymionami,jelitami i innymi nie przydatnymi podrobami po czym zostanie sprzedana jako "zwykla" wolowina na przepyszne hamburgerki do Mc Donalda :) Smacznego :)
27+

Gość 18.02.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

Każdy z tych sk***ysynów co niedziela na sumę leci i łaski się domaga w zamian za kabanosa.
2+

Gość 18.02.2013 15:09 Odpowiedz Zgłoś

Wierzą że do nieba pójdą, bo kamią ludzi!
Gość Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
6-

koninka the best. 18.02.2013 15:10 Odpowiedz Zgłoś

pytanie do smakoszy : jakie części konia najbardziej lubicie i preferujecie ?? ja osobiście karkówkę i polędwiczkę. mmniam !!
1-

khorba 18.02.2013 15:36 Odpowiedz Zgłoś

boze wypacz tym oprawcom niewiedza co czynia... zobacznie na oczy tych zwierzakow jak mozna byc taka ludzka k***a
3-

Gość 18.02.2013 15:46 Odpowiedz Zgłoś

Niektórych z handlarzy warto byłoby wraz z końmi przewiez do rzeżni. Dla bezpieczeństwa innych.
2+

Gość 18.02.2013 15:48 Odpowiedz Zgłoś

dobrze pisze pan pod pseudonimem rzeznik. popieram go a swinie to co jak sie odwozi to nie chca wyjsc to jak sie je leje zeby wyszly koniec z wiepszowina? tepi ludzie z miasta ale zredz zra wszystko.
2+

Gość 18.02.2013 16:14 Odpowiedz Zgłoś

co za bzdura Giełda rzeźników?? kto to wymyślił?? jak zjadacie krowy i świnie to ok, ludzie handlujący końmi utrzymują z tego rodziny
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni 6 Przyszłość polskiej armii. Rekordowa oferta broni wczoraj, o godz: 16:54
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia wczoraj, o godz: 11:38
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...