Galeria: Największy koński targ w Europie. Giełda rzeźników

18.02.2013 12:58 HANDEL, KONIE, KONTROLA, SKARYSZEW, TARG, WARUNKI
Powrót do artykułu

Handlujący końmi i kupcy z całej Polski przyjechali do Skaryszewa już w nocy.


Komentarze

Michał P 18.02.2013 13:50 Zgłoś

Mogliby doprowadzić konie do porządku,do właściwego stanu i jeżeli nie byliby w stanie się tymi końmi zajmować to mogliby te konie nawet sprzedać.Koń na przemiał to najgorszy wyrok dla niego - to końska kara śmierci
1+

Gość 18.02.2013 14:33 Zgłoś

Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
4+

Gość 18.02.2013 14:34 Zgłoś

potem mieso z nich zostanie wymieszane ze zmielonymi wolowymi skorami ,mozgami,wymionami,jelitami i innymi nie przydatnymi podrobami po czym zostanie sprzedana jako "zwykla" wolowina na przepyszne hamburgerki do Mc Donalda :) Smacznego :)
28+

Gość 18.02.2013 15:09 Zgłoś

Każdy z tych sk***ysynów co niedziela na sumę leci i łaski się domaga w zamian za kabanosa.
5+

Gość 18.02.2013 15:09 Zgłoś

Wierzą że do nieba pójdą, bo kamią ludzi!
Gość Byłam w Skaryszewie. Jak zobaczyłam brudnych, pijanych chłopów ,znęcającymi się nad przerażonymi zwierzętami to mi się chciało płakać. Skaryszew to klęska.
7-

koninka the best. 18.02.2013 15:10 Zgłoś

pytanie do smakoszy : jakie części konia najbardziej lubicie i preferujecie ?? ja osobiście karkówkę i polędwiczkę. mmniam !!
3-

khorba 18.02.2013 15:36 Zgłoś

boze wypacz tym oprawcom niewiedza co czynia... zobacznie na oczy tych zwierzakow jak mozna byc taka ludzka k***a
2-

Gość 18.02.2013 15:46 Zgłoś

Niektórych z handlarzy warto byłoby wraz z końmi przewiez do rzeżni. Dla bezpieczeństwa innych.
4+

Gość 18.02.2013 15:48 Zgłoś

dobrze pisze pan pod pseudonimem rzeznik. popieram go a swinie to co jak sie odwozi to nie chca wyjsc to jak sie je leje zeby wyszly koniec z wiepszowina? tepi ludzie z miasta ale zredz zra wszystko.
2+

Gość 18.02.2013 16:14 Zgłoś

co za bzdura Giełda rzeźników?? kto to wymyślił?? jak zjadacie krowy i świnie to ok, ludzie handlujący końmi utrzymują z tego rodziny
2+
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane