Nalot policji na akademik. 12 studentów zatrzymanych

18.05.2012 07:30 AKADEMIK, NALOT, NARKOTYK, POLICJA, STUDENT
Nalot policji na akademik. 12 studentów zatrzymanych

sxc.hu

Pół kilograma narkotyków w pokojach.

Policja rozbiła grupę studentów, którzy handlowali narkotykami na jednej z warszawskich uczelni. Zatrzymano 12 osób, którym przedstawiono łącznie 30 zarzutów - informuje TVN Warszawa.

STUDENCI Z BIEDY HANDLUJĄ NARKOTYKAMI>>

Funkcjonariusze nie chcą ujawnić, o który akademik chodzi. Wiadomo tylko, że grupę studentów-dilerów rozpracowywano od kilku tygodni. Policjanci twierdzą, że łącznie sprzedali oni kilkanaście kilogramów narkotyków.

W pokojach w akademiku znaleziono pół kilograma narkotyków. Cztery osoby aresztowano, a 8 objęto dozorem policyjnymi.

Polskie szkoły idą na wojnę z narkotykami więcej

Studentom grozi kara nawet 10 lat więzienia.

Następny tekst:

Uwaga na taksówkarzy-oszustów. Są z korporacji! Uwaga na taksówkarzy-oszustów. Są z korporacji!

Komentarze

Gość 05.11.2012 12:02 Zgłoś

który to akademik ??
1+

Gość 05.11.2012 12:02 Zgłoś

w KAZDYM akademiku w polsce znalazło by sie poł kg narkotyków i nie trzeba prowadzic dochodzenie by o tym wiedziec.
172+

Gość 05.11.2012 12:02 Zgłoś

Takie standardy.
3-

Gość 05.11.2012 12:02 Zgłoś

Jakby tak przetrzepać wszystkie akademiki w Polsce...to myślę że do wywiezienia 'towaru' brakło by jednego TIRa ...
111+