Nasz znaczek jest najpiękniejszy na świecie

19.07.2009 18:47 ASIAGO, FILATELISTYKA, KONKURS, POCZTA POLSKA, WŁOCHY
Nasz znaczek jest najpiękniejszy na świecie

Fot. poczta-polska.pl

Zdobył pierwszą nagrodę w konkursie filatelistycznym.

Zwycięzcą 39. międzynarodowego konkursu sztuki filatelistycznej w Asiago na północy Włoch została Poczta Polska. A właściwie jej wyemitowany w ubiegłym roku znaczek.

Znaczek, wyróżniony medalem prezydenta Włoch, który był patronem imprezy, wyemitowany został z okazji odbywającej się w ubiegłym roku w Krakowie sesji stowarzyszenia PostEurop.

Przedstawia symbole: poczty - koperta, Krakowa - pawie pióro oraz europejskiej różnorodności - flagi różnych krajów.

 

Następny tekst:

Miłość można przeliczyć na pieniądze Miłość można przeliczyć na pieniądze

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

Pan Robert Matycz zostal zatrzymany pod zarzutemwielokrotnego przestepstwa gospodarczego dzisiaj o g: 19:00 w swojej posiadlosci w Wilanowie. O jego dalszych losach zadecyduje prokurator Marek Switala
Gość do tych co nie chca latac chinskimi wyrobami gdybyscie wiedzieli ile czesci w Airbusach i Boeingach jest z chin to nikt by juz nie latal --i tyle w tym temacie
0

kicu 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

Jasne jasne .. matycz jest wszędzie i nigdzie spamuje na wszystkim co sie rusza i jest w internecie .. Zrobimy jego fan klub .? ^ ^
Gość Ja zarabiam na pełnym etacie 1827 zł. BRUTTO a siedzę od rana do nocy jak nie w samochodzie do szkoły, to w szkole albo w domu sprawdzając "wypociny" i przygotowując materiały ... wczoraj straciłem głos po zajęciach ... nie wiem czy uda mi się zregenerować przez ferie / wakacje ... mam tylko taką nadzieję. A do tego nasza UKOCHANA PANI MINISTER dowala coraz to nowe pomysły, które trzeba dokumentować masą papierową, no dajcie spokój zaraz nikt nie będzie chciał w szkole pracować, już jest ten pro
0

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

matycz, co ja ci mówiłem! wyłącz tego caps locka to się z ciebie śmiać nie będą
Gość Płaca zasadnicza to 2227 zł brutto, po 24 latach pracy. Napisano tu nieprawdę. Pracuję 30 godz. i nie mam przerwy na kawę. Jestem bibliotekarzem. Godz. mojej pracy to 1 h - 60 min. Nauczyciel ma 45 min. Nie dostałam nagrody od ponad 10 lat. Dostają ją z zasady osoby, które zastępuję podczas gdzy oni chodzą na konkursy, mają akademie, wyjeżdżają na szkolenia. Moje zastępstwa nie są płatne. Na zastępstwach dzieci nie są grzeczne. Na przerwie obsługuję czytelników i drażnią mnie tu różne wypowiedzi
0

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

Na początku tygodnia policji udało się, na podstawie zeznań świadków, ustalić personalia osoby, która rozprowadzała narkotyki, głównie marihuanę oraz amfetaminę wśród uczniów kilku miejscowych szkół. ROBERT MATYCZ działał od ponad 3 lat. Wartość sprzedanych przez niego narkotyków jest szacowana na ok. 1,5 miliona złotych. W związku z jego działalnością przesłuchano ponad 50 osób. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Gość oszczędności ? ludzie mnie po opłatach zostaje 300 zł na osobę... a trzeba jeść i się ubrać.. ; / .!
0

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

Na początku tygodnia policji udało się, na podstawie zeznań świadków, ustalić personalia osoby, która rozprowadzała narkotyki, głównie marihuanę oraz amfetaminę wśród uczniów kilku miejscowych szkół. ROBERT MATYCZ działał od ponad 3 lat. Wartość sprzedanych przez niego narkotyków jest szacowana na ok. 1,5 miliona złotych. W związku z jego działalnością przesłuchano ponad 50 osób. Grozi mu do 12 lat więzienia.
Gość co tam ze jakby doszlo do takiej sytuacji Rosja atakowalaby nie tylko Ameryke ale tez ich sojusznikow...czyli np nas
0

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

dyskusja bardzo na temat....
Gość To propaganda bo tylko rolnikom na skupach potaniało. A w sklepach nic nie tanieje
0

Manticora 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

No i gdzie te flagi?
Gość ogłośmy żałobe narodową albo zaatakuje ufo!
0

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

jakie jest wpisowe?
Gość Ja zarabiam na pełnym etacie 1827 zł. BRUTTO a siedzę od rana do nocy jak nie w samochodzie do szkoły, to w szkole albo w domu sprawdzając "wypociny" i przygotowując materiały ... wczoraj straciłem głos po zajęciach ... nie wiem czy uda mi się zregenerować przez ferie / wakacje ... mam tylko taką nadzieję. A do tego nasza UKOCHANA PANI MINISTER dowala coraz to nowe pomysły, które trzeba dokumentować masą papierową, no dajcie spokój zaraz nikt nie będzie chciał w szkole pracować, już jest ten pro
0

Gość 22.10.2012 09:57 Odpowiedz Zgłoś

Kupno znaczka za 3 złote:D
Orc O jakiej niezgodności z teorią ewolucji mówicie? Przecież większe umięśnienie to większe zapotrzebowanie na energię i pokarm do ich wytworzenia. Zważywszy na to, że od kilkuset, a w niektórych warstwach społecznych od kilku tysięcy lat takie mięsnie nie dają żadnej przewagi ewolucyjnej (poza może doborem płciowym) uzasadniony jest ich zanik.
0
"Atak jądrowy zabił życie na Marsie". Ziemia następna? 3 "Atak jądrowy zabił życie na Marsie". Ziemia następna? wczoraj, o godz: 10:16
Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem 8 Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem wczoraj, o godz: 10:16
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...