Nowa siatka połączeń. Teraz tu latają samoloty z Polski

03.04.2013 16:19 LOTNISKO, POLSKA, POŁĄCZENIE, SAMOLOT, SIATKA

31 marca wraz ze zmianą czasu zimowego na letni zmieniły się siatki lotów z polskich lotnisk.

GDAŃSK

Nowy sezon przyniósł kilka zmian w rozkładzie lotów z Gdańska. Wróciły sezonowe loty do Barcelony Girony oraz loty do Birmingham z Ryanair. Wizz Air ponownie będzie oferował loty do Rzymu. Wizz Air uruchomi nowe połączenia do Norwegii do Alesund (3 razy w tygodniu) oraz do Kristiansand (od 15 maja, 2 razy w tygodniu). Wizz Air zawiesił loty do Cork w Irlandii a  Ryanair do Eindhoven w Holandii. Eurolot oferuje cztery nowe połączenia do Chorwacji (Dubrownik, Zadar, Rijeka i Split).

GDAŃSK

artweb-media.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.04.2013 17:58 Odpowiedz Zgłoś

a kiedy zrobicie polaczenie malme - rzeszow ?????
2+

luna 03.04.2013 18:52 Odpowiedz Zgłoś

kiedy ten LOT zdechnie...?
2-

Gość 03.04.2013 18:55 Odpowiedz Zgłoś

wlochy lublin
0

Gość 03.04.2013 19:10 Odpowiedz Zgłoś

Pie-pszona warszawka tylko tam pchają kasę
3+

Gość 03.04.2013 19:29 Odpowiedz Zgłoś

Super połączenie z Rzeszowa do tarpani. Niech mi ktoś kupi bilet do nikąd....
2+

Gość 03.04.2013 19:38 Odpowiedz Zgłoś

Polaczenie z East Midlands nie jest nowe. Juz kiedys bylo.
1+

Gość 03.04.2013 19:38 Odpowiedz Zgłoś

East Midlands z Poznaniem nalezaloby dodac :)
Gość Polaczenie z East Midlands nie jest nowe. Juz kiedys bylo.
1+

Michał P 03.04.2013 19:52 Odpowiedz Zgłoś

Ważne,że coś się już ruszyło
1+

% 03.04.2013 20:31 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe jake pobory ma nowy prezes spółki, ilu pilotów i ilu członków personelu technicznego trzeba było zwolnić by prezes mał takie pobory. Gdzie byli członkowie Rady Nadzorczej PLL-Lot jak były problemy ZWRÓCĄ KASĘ za źle wykonaną pracę???????????? Panie Tusk Co Pan na tu????? Pan ma władzę, daj Pan głos.
1-

Gość 03.04.2013 21:25 Odpowiedz Zgłoś

Chcę najtaniej Bolonia/Pisa-Warszawa/Kraków/Wrocław ?ktoś poda na 26-29.06.2013 z pięknej ITALII na 2-4 dni do Polandi i wracam
1+
Strona 1 z 2 1 2
Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) 4 Wyrzucili sekretarkę z parlamentu. Za nagie selfie (+18) wczoraj, o godz: 09:43
Pijane dziecko wjechało autem w drzewo 4 Pijane dziecko wjechało autem w drzewo wczoraj, o godz: 10:31
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Oto najmłodsza "żywa Barbie". Ma tylko 16 lat Ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy i jest najmłodszą "żywą Barbie", o której świat słyszał. Lolita Richie, bo...