Nowa siatka połączeń. Teraz tu latają samoloty z Polski

03.04.2013 16:19 LOTNISKO, POLSKA, POŁĄCZENIE, SAMOLOT, SIATKA

31 marca wraz ze zmianą czasu zimowego na letni zmieniły się siatki lotów z polskich lotnisk.

GDAŃSK

Nowy sezon przyniósł kilka zmian w rozkładzie lotów z Gdańska. Wróciły sezonowe loty do Barcelony Girony oraz loty do Birmingham z Ryanair. Wizz Air ponownie będzie oferował loty do Rzymu. Wizz Air uruchomi nowe połączenia do Norwegii do Alesund (3 razy w tygodniu) oraz do Kristiansand (od 15 maja, 2 razy w tygodniu). Wizz Air zawiesił loty do Cork w Irlandii a  Ryanair do Eindhoven w Holandii. Eurolot oferuje cztery nowe połączenia do Chorwacji (Dubrownik, Zadar, Rijeka i Split).

GDAŃSK

artweb-media.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.04.2013 17:58 Odpowiedz Zgłoś

a kiedy zrobicie polaczenie malme - rzeszow ?????
2+

luna 03.04.2013 18:52 Odpowiedz Zgłoś

kiedy ten LOT zdechnie...?
2-

Gość 03.04.2013 18:55 Odpowiedz Zgłoś

wlochy lublin
0

Gość 03.04.2013 19:10 Odpowiedz Zgłoś

Pie-pszona warszawka tylko tam pchają kasę
3+

Gość 03.04.2013 19:29 Odpowiedz Zgłoś

Super połączenie z Rzeszowa do tarpani. Niech mi ktoś kupi bilet do nikąd....
2+

Gość 03.04.2013 19:38 Odpowiedz Zgłoś

Polaczenie z East Midlands nie jest nowe. Juz kiedys bylo.
1+

Gość 03.04.2013 19:38 Odpowiedz Zgłoś

East Midlands z Poznaniem nalezaloby dodac :)
Gość Polaczenie z East Midlands nie jest nowe. Juz kiedys bylo.
1+

Michał P 03.04.2013 19:52 Odpowiedz Zgłoś

Ważne,że coś się już ruszyło
1+

% 03.04.2013 20:31 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe jake pobory ma nowy prezes spółki, ilu pilotów i ilu członków personelu technicznego trzeba było zwolnić by prezes mał takie pobory. Gdzie byli członkowie Rady Nadzorczej PLL-Lot jak były problemy ZWRÓCĄ KASĘ za źle wykonaną pracę???????????? Panie Tusk Co Pan na tu????? Pan ma władzę, daj Pan głos.
1-

Gość 03.04.2013 21:25 Odpowiedz Zgłoś

Chcę najtaniej Bolonia/Pisa-Warszawa/Kraków/Wrocław ?ktoś poda na 26-29.06.2013 z pięknej ITALII na 2-4 dni do Polandi i wracam
1+
Strona 1 z 2 1 2
Oto "najlepsza praca w Polsce"? Niezwykła oferta 3 Oto "najlepsza praca w Polsce"? Niezwykła oferta 3 godziny temu
Nastolatkowi usunięto 232 zęby. Rwali 7 godzin 7 Nastolatkowi usunięto 232 zęby. Rwali 7 godzin 17 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....