Nowa siatka połączeń. Teraz tu latają samoloty z Polski

03.04.2013 16:19 LOTNISKO, POLSKA, POŁĄCZENIE, SAMOLOT, SIATKA

31 marca wraz ze zmianą czasu zimowego na letni zmieniły się siatki lotów z polskich lotnisk.

GDAŃSK

Nowy sezon przyniósł kilka zmian w rozkładzie lotów z Gdańska. Wróciły sezonowe loty do Barcelony Girony oraz loty do Birmingham z Ryanair. Wizz Air ponownie będzie oferował loty do Rzymu. Wizz Air uruchomi nowe połączenia do Norwegii do Alesund (3 razy w tygodniu) oraz do Kristiansand (od 15 maja, 2 razy w tygodniu). Wizz Air zawiesił loty do Cork w Irlandii a  Ryanair do Eindhoven w Holandii. Eurolot oferuje cztery nowe połączenia do Chorwacji (Dubrownik, Zadar, Rijeka i Split).

GDAŃSK

artweb-media.com

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 03.04.2013 17:58 Odpowiedz Zgłoś

a kiedy zrobicie polaczenie malme - rzeszow ?????
2+

luna 03.04.2013 18:52 Odpowiedz Zgłoś

kiedy ten LOT zdechnie...?
2-

Gość 03.04.2013 18:55 Odpowiedz Zgłoś

wlochy lublin
0

Gość 03.04.2013 19:10 Odpowiedz Zgłoś

Pie-pszona warszawka tylko tam pchają kasę
3+

Gość 03.04.2013 19:29 Odpowiedz Zgłoś

Super połączenie z Rzeszowa do tarpani. Niech mi ktoś kupi bilet do nikąd....
2+

Gość 03.04.2013 19:38 Odpowiedz Zgłoś

Polaczenie z East Midlands nie jest nowe. Juz kiedys bylo.
1+

Gość 03.04.2013 19:38 Odpowiedz Zgłoś

East Midlands z Poznaniem nalezaloby dodac :)
Gość Polaczenie z East Midlands nie jest nowe. Juz kiedys bylo.
1+

Michał P 03.04.2013 19:52 Odpowiedz Zgłoś

Ważne,że coś się już ruszyło
1+

% 03.04.2013 20:31 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe jake pobory ma nowy prezes spółki, ilu pilotów i ilu członków personelu technicznego trzeba było zwolnić by prezes mał takie pobory. Gdzie byli członkowie Rady Nadzorczej PLL-Lot jak były problemy ZWRÓCĄ KASĘ za źle wykonaną pracę???????????? Panie Tusk Co Pan na tu????? Pan ma władzę, daj Pan głos.
1-

Gość 03.04.2013 21:25 Odpowiedz Zgłoś

Chcę najtaniej Bolonia/Pisa-Warszawa/Kraków/Wrocław ?ktoś poda na 26-29.06.2013 z pięknej ITALII na 2-4 dni do Polandi i wracam
1+
Strona 1 z 2 1 2
W tych krajach mordują chrześcijan bez litości 16 W tych krajach mordują chrześcijan bez litości wczoraj, o godz: 16:22
Zima nie odpuści. Nowa prognoza długoterminowa 8 Zima nie odpuści. Nowa prognoza długoterminowa 25.01.2015 20:18
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...