Nudyści nie tylko nad morzem. Oto gołe plaże w środku Polski

21.06.2013 15:33 ostatnia aktualizacja 28.06.2016 15:33 NAGOŚĆ, NATURYZM, PLAŻA, POLSKA

Polskich miłośników naturyzmu spotkać można nie tylko nad Bałtykiem. Oto najpopularniejsze "nagie plaże" w głębi kraju.

Warszawa i okolice

Warszawa i okolice

wikimedia.org/Kevin

Naturyści korzystają z każdego miejsca, które gwarantuje poczucie intymności i chroni przed oczami wścibskich podglądaczy. Okazuje się, że takie zakątki są również w stolicy.


TE SZTUCZKI POZWOLĄ WAM ZABŁYSNĄĆ NA PLAŻY>>


Popularne są szczególnie dwa miejsca: w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego koło ul. Sitowie (dojście na plażę przez piaskarnię i kanał) oraz Wału Zawadowskiego na wysokości ul. Jarej. Można wybrać się też do Wiązowny nad rzekę Świder (po prawej od strony Szosy Lubelskiej, jadąc od Warszawy).

Komentarze

Gość 21.06.2013 16:23 Zgłoś

Ten artykuł pownien zostać zabroniony, może on nosić znamiona przestępstwa, bo może zachęcać i budzić ciekawość dzieci do plaży odwiedzenia. Gratuluję pomysłu autora na "artykuł".
93-

Gość 21.06.2013 16:32 Zgłoś

Świat zszedł na psy. Tysiące dzieci w Polsce mogą teraz czytać ten artykulik. Ile z nich się zdecyduje na wycieczkę na "plażę nuddystów"? Gratuluję pomysłu panie redaktorze. Proszę się podpisać swoim imieniemn i nazwiskiem a nie chować za parawanem inicjałów A.J., jeśli rzeczywiście nie ma pan nic do ukrycia i... tylko wyczytał to na "portalach dla nuddystów".
77-

Gość 21.06.2013 16:56 Zgłoś

Czy normalna rodzina pójdzie ze swoimi dziećmi na taką plażę? Powtórzę, przeciętna znaczy normalna.
53-

Gość 21.06.2013 16:58 Zgłoś

znaczy twoja ty alkocholik zona ciagle w depresji dziecko wychowoje ulica nie napewno to nie miejsce dla ciebie
Gość Czy normalna rodzina pójdzie ze swoimi dziećmi na taką plażę? Powtórzę, przeciętna znaczy normalna.
21+

Gość 21.06.2013 17:00 Zgłoś

Właśnie widać jaka ilość zboczońców jest odbiorcami tego newsa. Wystarczy popatrzeć na ilość zminusowanych komentarzy. I to minusowanie się nie zatrzymuje. Kogo zboczońcy chcecie przekonać? Normalnych ludzi?
55-

Gość 21.06.2013 17:00 Zgłoś

?Uważam,ze to nic takiego jak ktoś sobie trójkącik w kroczu opala
53+

Gość 21.06.2013 17:02 Zgłoś

chamstwo trzeba pientnować
Gość Właśnie widać jaka ilość zboczońców jest odbiorcami tego newsa. Wystarczy popatrzeć na ilość zminusowanych komentarzy. I to minusowanie się nie zatrzymuje. Kogo zboczońcy chcecie przekonać? Normalnych ludzi?
8-

Gość 21.06.2013 17:07 Zgłoś

dziewicza plaża nie dla dziewic