Oto czarna lista stacji paliw. Jest coraz gorzej

02.08.2011 17:48 BENZYNA, BENZYNOWA, JAKOŚĆ, PALIWO, STACJA
Oto czarna lista stacji paliw. Jest coraz gorzej

sxc.hu

Zobacz, które omijać z daleka.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opublikował właśnie najnowsze wyniki z kontroli stacji paliw jaką Inspekcja Handlowa przeprowadziła od 13 stycznia do 30 czerwca 2011 roku - donosi dziennik.pl.

ZOBACZ LISTĘ SKONTROLOWANYCH STACJI - BENZYNA>>

ZOBACZ LISTĘ SKONTROLOWANYCH STACJI - LPG>>

Inspekcja stwierdziła, że aż 5,4 proc. z 523 stacji paliw skontrolowanych od 1 stycznia do 31 lipca 2011 roku sprzedaje benzynę i olej napędowy niezgodny z normami jakości. Jest coraz gorzej, bo w 2010 r. było to 3,5 proc.

Najczęściej kwestionowano paliwo z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Niewiele lepiej jest na Mazowszu, Dolnym Śląsku i województwach lubuskim, oraz pomorskim - donosi UOKiK.

W tym samym czasie skontrolowano 237 stacji z gazem LPG, z czego Inspekcja Handlowa zastrzeżenia miała do 2,1 proc (5 stacji). Dwie w Wielkopolsce, i po jednej w Świętokrzyskiem, Łódzkiem i Lubelskiem.

Następny tekst:

To prawdziwa sensacja! W kosmosie odkryto tlen To prawdziwa sensacja! W kosmosie odkryto tlen

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Powtarzacie się jak zdarta płyta nudna jak flaki z olejem z pierwszego tłoczenia. W ogóle wciskacie ludziom kity i ciągle kłamiecie, tylko pod tanią sensację.
27+

Yas 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Wszedłem tu z nadzieją zobaczenia tej "czarnej listy". Sfora schodzi z psów na koty.
67+

bravo 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

jak zadzwoniłem na policję że paliwo trefne jest na shell (zatankowałem 10litrów i po 20km stanąłem) to policjant mi powiedział że to nie ich sprawa i muszę sam założyć sprawę. w tedy zabezpieczą mój samochód i dystrybutor. ja jako właściciel cpn-u to sam bym kombinował.......... kasa się liczy. a to że z każdej dostawy niby próbki biorą(tylko co z tym się dzieje)
4+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Ale lista. Dla picu podano kilka stacji. Niby najgorzej w Wielkopolsce ale na liscie żadnej stacji z tego woj. W dobie tak wysokich cen takie stacje winny być pozbawione dozywotnio licencji
2+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

w pożrzadle jest stacja NEVADA a nie LAS-VEGAS ktory jest w mostkach .zreszta ten sam wlasciciel. i na obu stacjach zle paliwo :D
3+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

na tej liście to jest jaka stacja? ta co mało posmarowała?
0

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

a co nie potrafisz otwozyc linku z lista ze beczysz?
Yas Wszedłem tu z nadzieją zobaczenia tej "czarnej listy". Sfora schodzi z psów na koty.
2+

art 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

shell orlen itp to najwieksi tytani chrzczacy wache . na oleju koparkowym z budowy za 3 zl l potrafie przejechac do 200km wiecej niz od markowych
0

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

co się dziwić, przykład idzie z góry. Dziś kanty i korupcja to chleb powszedni dla wielu Poloków
1+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Co za kretyn robi z nas durniów z tą listą? Debile.
1+
Strona 1 z 3 1 2 3
Zobacz najseksowniejsze przestępczynie świata 11 Zobacz najseksowniejsze przestępczynie świata wczoraj, o godz: 13:15
Sam zbudował łódź podwodną i sprzedał ją na aukcji 4 Sam zbudował łódź podwodną i sprzedał ją na aukcji wczoraj, o godz: 18:29
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...