Oto czarna lista stacji paliw. Jest coraz gorzej

02.08.2011 17:48 BENZYNA, BENZYNOWA, JAKOŚĆ, PALIWO, STACJA
Oto czarna lista stacji paliw. Jest coraz gorzej

sxc.hu

Zobacz, które omijać z daleka.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów opublikował właśnie najnowsze wyniki z kontroli stacji paliw jaką Inspekcja Handlowa przeprowadziła od 13 stycznia do 30 czerwca 2011 roku - donosi dziennik.pl.

ZOBACZ LISTĘ SKONTROLOWANYCH STACJI - BENZYNA>>

ZOBACZ LISTĘ SKONTROLOWANYCH STACJI - LPG>>

Inspekcja stwierdziła, że aż 5,4 proc. z 523 stacji paliw skontrolowanych od 1 stycznia do 31 lipca 2011 roku sprzedaje benzynę i olej napędowy niezgodny z normami jakości. Jest coraz gorzej, bo w 2010 r. było to 3,5 proc.

Najczęściej kwestionowano paliwo z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Niewiele lepiej jest na Mazowszu, Dolnym Śląsku i województwach lubuskim, oraz pomorskim - donosi UOKiK.

W tym samym czasie skontrolowano 237 stacji z gazem LPG, z czego Inspekcja Handlowa zastrzeżenia miała do 2,1 proc (5 stacji). Dwie w Wielkopolsce, i po jednej w Świętokrzyskiem, Łódzkiem i Lubelskiem.

Następny tekst:

To prawdziwa sensacja! W kosmosie odkryto tlen To prawdziwa sensacja! W kosmosie odkryto tlen

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Powtarzacie się jak zdarta płyta nudna jak flaki z olejem z pierwszego tłoczenia. W ogóle wciskacie ludziom kity i ciągle kłamiecie, tylko pod tanią sensację.
27+

Yas 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Wszedłem tu z nadzieją zobaczenia tej "czarnej listy". Sfora schodzi z psów na koty.
67+

bravo 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

jak zadzwoniłem na policję że paliwo trefne jest na shell (zatankowałem 10litrów i po 20km stanąłem) to policjant mi powiedział że to nie ich sprawa i muszę sam założyć sprawę. w tedy zabezpieczą mój samochód i dystrybutor. ja jako właściciel cpn-u to sam bym kombinował.......... kasa się liczy. a to że z każdej dostawy niby próbki biorą(tylko co z tym się dzieje)
4+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Ale lista. Dla picu podano kilka stacji. Niby najgorzej w Wielkopolsce ale na liscie żadnej stacji z tego woj. W dobie tak wysokich cen takie stacje winny być pozbawione dozywotnio licencji
2+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

w pożrzadle jest stacja NEVADA a nie LAS-VEGAS ktory jest w mostkach .zreszta ten sam wlasciciel. i na obu stacjach zle paliwo :D
3+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

na tej liście to jest jaka stacja? ta co mało posmarowała?
0

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

a co nie potrafisz otwozyc linku z lista ze beczysz?
Yas Wszedłem tu z nadzieją zobaczenia tej "czarnej listy". Sfora schodzi z psów na koty.
2+

art 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

shell orlen itp to najwieksi tytani chrzczacy wache . na oleju koparkowym z budowy za 3 zl l potrafie przejechac do 200km wiecej niz od markowych
0

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

co się dziwić, przykład idzie z góry. Dziś kanty i korupcja to chleb powszedni dla wielu Poloków
1+

Gość 22.10.2012 18:25 Odpowiedz Zgłoś

Co za kretyn robi z nas durniów z tą listą? Debile.
1+
Strona 1 z 3 1 2 3
"Nocne Wilki" już w Katyniu. Na grobach pomordowanych Polaków 3 "Nocne Wilki" już w Katyniu. Na grobach pomordowanych Polaków 2 godziny temu
Po niszczycielskim trzęsieniu potężne wstrząsy wtórne. Ponad 2 tys. zabitych 6 Po niszczycielskim trzęsieniu potężne wstrząsy wtórne. Ponad 2 tys. zabitych 3 godziny temu
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...