Galeria: Oto najniebezpieczniejsze miasta świata

15.08.2011 20:52 CARACAS, DETROIT, GROZNY, KARACHI, MIASTA, NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE, ORLEANS, RANKING, RIO, ŚWIATA, TOP
Powrót do artykułu

Rządy karteli narkotykowych i powszechna bieda czynią stolicę Wenezueli najniebezpieczniejszym miastem świata. Na dowód Reuters przytacza statystyki: 130 morderstw i 537 porwań na 100 tys. mieszkańców.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie morąg i jego zabita dechami dzielnica zatorze?tam jest najwiecej g***tow i morderst....na razie na szczescie tylko w mozgach tamtejszej biedoty:)
3-

radian 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czemu Candem, NJ nie ma na tj liscie, bo to ono jest najniebespieczniejszym miastem USA
9+

Gość 15.08.2011 22:42 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe, że na pierwszym miejscu znalazło się miasto wenezuelskie... Oczywiście to "przypadek", że miasto z antyamerykańskiego (antyUSA) kraju znalazło sę na czele, a "zaszczyt" taki nie spotkał np. Bogoty z proUSA Kolumbii, gdzie oprócz karteli narkotykowych działa także partyzantka oraz policja i inne słuzby tajne, któreprzepisy prawa mają raczej w dalekim poważaniu...
12+

Gość 15.08.2011 22:45 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
63+

Gość 15.08.2011 22:47 Odpowiedz Zgłoś

Gdzie Oslo i Oświęcim?
7-

Gość 15.08.2011 23:37 Odpowiedz Zgłoś

Coraz gorzej na tym świecie. A niech sie wszyscy powybijaja i napweno bedzie fajnie...
1-

Gość 15.08.2011 23:38 Odpowiedz Zgłoś

londyn juz tak wyglada
Gość Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
24+

Gość 15.08.2011 23:44 Odpowiedz Zgłoś

puszczalskie suki pociągną białą europe w dół !
2+

Gość 15.08.2011 23:46 Odpowiedz Zgłoś

Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
28+

Gość 16.08.2011 00:53 Odpowiedz Zgłoś

Detroit, do połowy lat 60' jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast świata. Centrum przemysłu samochodowego USA. Po masowym napływie czarnej ludności i w efekcie zamieszkach rasowych w 1967 r.,w trakcie których czarni spalili połowę centrum Detroit, afroamerykanie stanowią prawie 90% populacji, a miasto obróciło się w ruinę.
Gość Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
12+
Strona 1 z 3 1 2 3
Tajny plan z czasów Balcerowicza. Tak ograbili najbiedniejszych 9 Tajny plan z czasów Balcerowicza. Tak ograbili najbiedniejszych 4 godziny temu
Prosty test na alkoholizm. Wystarczy... spojrzeć w lustro 5 Prosty test na alkoholizm. Wystarczy... spojrzeć w lustro wczoraj, o godz: 17:46
Sponsorowane
Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Bikini bywa niesforne... Zobaczcie, co działo się na plaży Słońce, woda i plaża. Do kompletu dziewczyny w bikini. Taki strój wyjątkowo przyciąga uwagę męskiej części plażowej społeczności...Serwis...
Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Te matki chciały być seksowne. A wyszła wielka żenada Nie każde zdjęcie powinno znaleźć się w mediach społecznościowych. Internauci są bezlitośni i nie przepuszczą żadnej okazji do...
Biustonosz? A po co to komu? Oto śmiałe dziewczyny (+18) Biustonosz? A po co to komu? Oto śmiałe dziewczyny (+18) Spora grupa pięknych dziewczyn zwyczajnie odmawia zakładania staników. Nie dlatego, że są im niepotrzebne z powodu małego rozmiaru...