Galeria: Oto najniebezpieczniejsze miasta świata

15.08.2011 20:52 CARACAS, DETROIT, GROZNY, KARACHI, MIASTA, NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE, ORLEANS, RANKING, RIO, ŚWIATA, TOP
Powrót do artykułu

Rządy karteli narkotykowych i powszechna bieda czynią stolicę Wenezueli najniebezpieczniejszym miastem świata. Na dowód Reuters przytacza statystyki: 130 morderstw i 537 porwań na 100 tys. mieszkańców.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie morąg i jego zabita dechami dzielnica zatorze?tam jest najwiecej g***tow i morderst....na razie na szczescie tylko w mozgach tamtejszej biedoty:)
3-

radian 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czemu Candem, NJ nie ma na tj liscie, bo to ono jest najniebespieczniejszym miastem USA
9+

Gość 15.08.2011 22:42 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe, że na pierwszym miejscu znalazło się miasto wenezuelskie... Oczywiście to "przypadek", że miasto z antyamerykańskiego (antyUSA) kraju znalazło sę na czele, a "zaszczyt" taki nie spotkał np. Bogoty z proUSA Kolumbii, gdzie oprócz karteli narkotykowych działa także partyzantka oraz policja i inne słuzby tajne, któreprzepisy prawa mają raczej w dalekim poważaniu...
12+

Gość 15.08.2011 22:45 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
63+

Gość 15.08.2011 22:47 Odpowiedz Zgłoś

Gdzie Oslo i Oświęcim?
7-

Gość 15.08.2011 23:37 Odpowiedz Zgłoś

Coraz gorzej na tym świecie. A niech sie wszyscy powybijaja i napweno bedzie fajnie...
1-

Gość 15.08.2011 23:38 Odpowiedz Zgłoś

londyn juz tak wyglada
Gość Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
24+

Gość 15.08.2011 23:44 Odpowiedz Zgłoś

puszczalskie suki pociągną białą europe w dół !
2+

Gość 15.08.2011 23:46 Odpowiedz Zgłoś

Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
28+

Gość 16.08.2011 00:53 Odpowiedz Zgłoś

Detroit, do połowy lat 60' jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast świata. Centrum przemysłu samochodowego USA. Po masowym napływie czarnej ludności i w efekcie zamieszkach rasowych w 1967 r.,w trakcie których czarni spalili połowę centrum Detroit, afroamerykanie stanowią prawie 90% populacji, a miasto obróciło się w ruinę.
Gość Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
12+
Strona 1 z 3 1 2 3
Krwawe starcia w centrum Kijowa. Są zabici i wielu rannych 14 Krwawe starcia w centrum Kijowa. Są zabici i wielu rannych 13 godzin temu
Niemcy wkraczają do sprawy "złotego pociągu". Na ostro! 4 Niemcy wkraczają do sprawy "złotego pociągu". Na ostro! 17 godzin temu
Sponsorowane
Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Tak się śmieją z Rosjan za granicą. Mają rację? Zdjęcia wyszperane w rosyjskim internecie cieszą się wielkim powodzeniem w anglojęzycznych serwisach. Rzeczywiście, fotki znalezione w mediach społecznościowych...
Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Pikantne zdjęcia z przebieralni. Dziewczyny ujawniły Co dzieje się w damskiej przebieralni? Teraz to już nie sekret. Same dziewczyny wrzucają do sieci odważna albo...
Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Najgłupsze tatuaże. Dlaczego oni sobie to zrobili? Zdecydowanie przesadzili. Zamiast ozdobić, oszpecili swoje ciała. Tak kończy się nieprzemyślane zrobienie tatuażu.Zapraszmy do obejrzenia galerii.