Galeria: Oto najniebezpieczniejsze miasta świata

15.08.2011 20:52 CARACAS, DETROIT, GROZNY, KARACHI, MIASTA, NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE, ORLEANS, RANKING, RIO, ŚWIATA, TOP
Powrót do artykułu

Rządy karteli narkotykowych i powszechna bieda czynią stolicę Wenezueli najniebezpieczniejszym miastem świata. Na dowód Reuters przytacza statystyki: 130 morderstw i 537 porwań na 100 tys. mieszkańców.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie morąg i jego zabita dechami dzielnica zatorze?tam jest najwiecej g***tow i morderst....na razie na szczescie tylko w mozgach tamtejszej biedoty:)
3-

radian 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czemu Candem, NJ nie ma na tj liscie, bo to ono jest najniebespieczniejszym miastem USA
9+

Gość 15.08.2011 22:42 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe, że na pierwszym miejscu znalazło się miasto wenezuelskie... Oczywiście to "przypadek", że miasto z antyamerykańskiego (antyUSA) kraju znalazło sę na czele, a "zaszczyt" taki nie spotkał np. Bogoty z proUSA Kolumbii, gdzie oprócz karteli narkotykowych działa także partyzantka oraz policja i inne słuzby tajne, któreprzepisy prawa mają raczej w dalekim poważaniu...
12+

Gość 15.08.2011 22:45 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
63+

Gość 15.08.2011 22:47 Odpowiedz Zgłoś

Gdzie Oslo i Oświęcim?
7-

Gość 15.08.2011 23:37 Odpowiedz Zgłoś

Coraz gorzej na tym świecie. A niech sie wszyscy powybijaja i napweno bedzie fajnie...
1-

Gość 15.08.2011 23:38 Odpowiedz Zgłoś

londyn juz tak wyglada
Gość Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
24+

Gość 15.08.2011 23:44 Odpowiedz Zgłoś

puszczalskie suki pociągną białą europe w dół !
2+

Gość 15.08.2011 23:46 Odpowiedz Zgłoś

Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
28+

Gość 16.08.2011 00:53 Odpowiedz Zgłoś

Detroit, do połowy lat 60' jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast świata. Centrum przemysłu samochodowego USA. Po masowym napływie czarnej ludności i w efekcie zamieszkach rasowych w 1967 r.,w trakcie których czarni spalili połowę centrum Detroit, afroamerykanie stanowią prawie 90% populacji, a miasto obróciło się w ruinę.
Gość Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
12+
Strona 1 z 3 1 2 3
Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina 4 Mieszkańcy Moskwy przecierali oczy. Ktoś zakpił z Putina wczoraj, o godz: 10:44
Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy 5 Śmierć pod autem Google Street View? Koncern milczy wczoraj, o godz: 16:18
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał Dzień golasów w Nowym Jorku. 40 modeli użyczyło ciał 40 nagich modeli zgromadziło się w nowojorskim Central Parku aby świętować Dzień Bodypaintingu. Entuzjaści malunków na ciele zjechali...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...