Galeria: Oto najniebezpieczniejsze miasta świata

15.08.2011 20:52 CARACAS, DETROIT, GROZNY, KARACHI, MIASTA, NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE, ORLEANS, RANKING, RIO, ŚWIATA, TOP
Powrót do artykułu

Rządy karteli narkotykowych i powszechna bieda czynią stolicę Wenezueli najniebezpieczniejszym miastem świata. Na dowód Reuters przytacza statystyki: 130 morderstw i 537 porwań na 100 tys. mieszkańców.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

a gdzie morąg i jego zabita dechami dzielnica zatorze?tam jest najwiecej g***tow i morderst....na razie na szczescie tylko w mozgach tamtejszej biedoty:)
3-

radian 15.08.2011 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe czemu Candem, NJ nie ma na tj liscie, bo to ono jest najniebespieczniejszym miastem USA
9+

Gość 15.08.2011 22:42 Odpowiedz Zgłoś

Ciekawe, że na pierwszym miejscu znalazło się miasto wenezuelskie... Oczywiście to "przypadek", że miasto z antyamerykańskiego (antyUSA) kraju znalazło sę na czele, a "zaszczyt" taki nie spotkał np. Bogoty z proUSA Kolumbii, gdzie oprócz karteli narkotykowych działa także partyzantka oraz policja i inne słuzby tajne, któreprzepisy prawa mają raczej w dalekim poważaniu...
12+

Gość 15.08.2011 22:45 Odpowiedz Zgłoś

Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
64+

Gość 15.08.2011 22:47 Odpowiedz Zgłoś

Gdzie Oslo i Oświęcim?
8-

Gość 15.08.2011 23:37 Odpowiedz Zgłoś

Coraz gorzej na tym świecie. A niech sie wszyscy powybijaja i napweno bedzie fajnie...
1-

Gość 15.08.2011 23:38 Odpowiedz Zgłoś

londyn juz tak wyglada
Gość Mieszkańców tych wszystkich miast łączy jedno. Duża zawartość pigmentu w skórze i włosach. Przypatrzcie się dobrze tym obrazkom. Tak za 30 lat będzie wyglądał Londyn, Paryż, Oslo, Warszawa. Bo Europejki po prostu lubią brąz, hehe :)
24+

Gość 15.08.2011 23:44 Odpowiedz Zgłoś

puszczalskie suki pociągną białą europe w dół !
2+

Gość 15.08.2011 23:46 Odpowiedz Zgłoś

Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
28+

Gość 16.08.2011 00:53 Odpowiedz Zgłoś

Detroit, do połowy lat 60' jedno z największych i najdynamiczniej rozwijających się miast świata. Centrum przemysłu samochodowego USA. Po masowym napływie czarnej ludności i w efekcie zamieszkach rasowych w 1967 r.,w trakcie których czarni spalili połowę centrum Detroit, afroamerykanie stanowią prawie 90% populacji, a miasto obróciło się w ruinę.
Gość Czarni rozwalili Detroit..takie skutki pseudotolerancji
12+
Strona 1 z 3 1 2 3
Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 4 Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 3 godziny temu
Oto najpiękniejsze kobiety świata. Zaskoczenie? 10 Oto najpiękniejsze kobiety świata. Zaskoczenie? wczoraj, o godz: 19:37
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...