Galeria: Oto polska odpowiedź na Black Hawka. To maszyna XXI wieku

18.04.2012 19:51 ARMIA, HELIKOPTER, LOTNICTWO, PREZENTACJA, PRZETARG, PZL, ŚMIGŁOWIEC, ŚWIDNIK, WOJSKO
Powrót do artykułu

Koncern chce sprzedać te maszyny polskiej armii. O miliardowe zamówienie walczyć będzie z amerykańskim Sikorskym, który zaoferuje naszym lotnikom Black Hawka, produkowanego w Mielcu. Do tej pory powstały trzy prototypy AW149. Seryjna produkcja ruszy w połowie 2013 r.

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

Amerakanie zabiorą.
2+

tyk 05.11.2012 11:50 Zgłoś

no i co z tego? wojny są po to aby sprzęt i "nowe technologie" sprzedawały się na bieżąco i nie jestem jakiś eko czy innym jestem normalnym facetem po 30 i jestem przeciwny zbrojeniu się jakiego kolwiek państwa jak by każde państwo wydało na normalny cel fabryki itp itd to żyło by się lepiej
1+

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

nie mogli tego inaczej pomalować ? (przynajmniej na pokazy) bo wygląda jak gw-o w krzakach.
8+

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

A co jest polskiego w tej maszynie?Spółka nie jest polska,żaden polak też pewnie tego nie wymyślił,jedynie będzie produkowany w Polsce,bo tu jest taniej ludzie pracują za grosze które ledwo starczają na życie.
195+

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

czy aby napewno AW149 to polska konstrukcja??
100+

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

no to frrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuu... i tak pewnie w polskiej armii ani jednej sztuki nie bedzie.
8+

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

ja na tym nie zarobie, ty tez nie zarobisz, wszyscy wiemy kto zarobi, politycy i zydzi ,, wlasciwie to to samo
10+

as 05.11.2012 11:50 Zgłoś

fajny kondom
5-

pffffffffff 05.11.2012 11:50 Zgłoś

świdnik, cóż niedługo to będzie świdnik ważniejszy niż lublni, jak już sądy i lotnisko tam odadli, to co lublinowi zostało? uczelnie i marne galerie?
0

Gość 05.11.2012 11:50 Zgłoś

TAk ale czym wypełnisz pustke w ciele? Niektorzy wypełniają milością inni wojną tego nie zmienisz
tyk no i co z tego? wojny są po to aby sprzęt i "nowe technologie" sprzedawały się na bieżąco i nie jestem jakiś eko czy innym jestem normalnym facetem po 30 i jestem przeciwny zbrojeniu się jakiego kolwiek państwa jak by każde państwo wydało na normalny cel fabryki itp itd to żyło by się lepiej
6+
Strona 1 z 7 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane