Palikot: Obce służby wiedzą, że Kaczyński jest gejem

12.01.2009 09:14 PALIKOT, PIS, PO, POLITYKA
Palikot: Obce służby wiedzą, że Kaczyński jest gejem

Fot. PAP/Tomasz Gzell

Poseł PO znów atakuje.

Janusz Palikot w ataku. Najpierw o posłance PiS, Grażynie Gęsickiej powiedział, że się "politycznie sprostytuowała". I za to - jak przyznał w Radiu ZET - jest ją w stanie przeprosić. Nie wycofuje się jednak ze swoich uwag dotyczących prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

"Wśród bliźniaków jednojajowych często jedno z nich jest homoseksualistą. Tak przynajmniej twierdzą medycy" - pisał wczoraj na swoim blogu Janusz Palikot. I pytał:"Czy Jarosław jest Jarosławą?"

Dzisiaj w Radiu ZET brnie dalej. Stwierdził wręcz, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jest homoseksualistą.

Nie wstydzę się swojego blogu i wypowiedzi o Kaczyńskim. Jeśli Kaczyński ukrywa, że jest gejem, a jest szefem największej partii narodowo-katolickiej, to okłamuje swoich wyborców. Służby obcych państw wiedzą, że Jarosław Kaczyński jest homoseksualistą - powiedział Janusz Palikot w Radiu ZET.

Wypowiedzi partyjnego kolegi wstydzą się jego klubowe koleżanki.

Pan poseł przekroczył wszystkie normy – kultury i smaku. To nie jest norma w Platformie Obywatelskiej. Panią poseł Gęsicką powinien przeprosić natychmiast - mówiła w TVN24  Magdalena Kochan.

Wtórowała jej Iwona Śledzińska-Katarasińska, która domaga się reakcji klubu PO.

Uważam, że do polityki przedarł się język spod budki z piwem. Tak się zachowywać nie należy nie wypada - oceniła

Janusz Palikot przyznał w Radiu ZET, że spodziewa się "ostrej rozmowy z premierem na temat swojego zachowania". Ale z partii nie ma zamiaru odchodzić, bo "ją kocha". Woli zostać wyrzucony.

I nie przestaje pisać bloga. Dziś o "politycznej prostytucji". Zarzuca prezesowi PiS, że to on wprowadził to pojęcie do polskiej polityki.

"Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Rząd, posługując się sprostytuowanymi prawnikami, próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje" - cytuje na swoim blogu wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego ze stenogramu sejmowego z 2003 roku.

Następny tekst:

Tony Blair ma duże szanse zostać prezydentem UE Tony Blair ma duże szanse zostać prezydentem UE

Komentarze

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Ostro, ale tylko tak naród przejrzy na oczy.
Gość Ty tez nie,bo glownym skladnikiem do budowy adrenaliny jest cukier.Bialko z kolei uspokaja i robi leniwym, a przy tluszczu z bialkiem,organizm jest bardziej skory do produkcji serotoniny,a nie adrenaliny.Czlowiek dwa milony lat kiedy nie mial miesa,chwytal za owoce i warzywa,czyli cukier,robil sie agresywniejszy i bardziej skory do polowan. Jednoczesnie cukier robil go "glupszym" czyli odwazniejszym.Dokladnie z tego powdu co jemy ,czyni nas agresywniejszymi lub mniej agresywanymi.Ale tak to jest jak ekonom bierze sie za badania zwiazane z biochemia.
0

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Jaka Partia taki Palikot,
Max209 To ja powdycham czysty tlen i udowodnię, że powietrze szkodzi - O! :D
0

miszczwudang 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Jarek to gej - niech się przyzna, przecież to nic złego. A okreslenie że sie sprostytuowało w oczywistym kontekscie kłamstwa na polityczny obstalunek nie jest tożsame z byciem prostytutką w kontekście seksualnym. trzeba byc idiotą żeby tak Palikota rozumieć i rzucać się ze niby obraził kobietę. zabawne, że wszyscy zrozumieli Palikota opacznie, co więcej twierdzę, ze wszyscy oni popisali się nie tylko językowo-logiczną ignorancją, popisali się też szowinizmem płciowym - przecież skoro kobieta idzie w polityke musi być przygotowana na to że będzie traktowana na równi z mężczyzną - a nie jak święta krowa która może łgać jak bura suka (ładniejsze określenie, nie?;)
Gość Zgadzam sie z Tobą też to zauważyłem po trupach idą przewracają sie ale udaja że ich nie ma !!!!
1+

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

żywy przykład na kretyństwo w polskim rządzie i odzwierciedlenie tego że polska polityka to jedna wielka komedia, a polacy to masa prosta do formowania nie potrafiąca przeciwstawić się temu!
Gość oni też mają swojego wojewódzkiego
1+

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Wałęsa dawno temu o tym mówił a teraz Palikot tylko powtarza.
WoKi wypieprzyc ruskich i amerykaninow jakims statkiem kosmicznym na inna planete i by spokoj byl... a zamiast szczatki spasc na ziemie to powinny spasc na planete na korej by sie znajdowali... x_x
5+

Gośćja 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Palikot to idiota, tylko idioci tego nie widzą!
Gość tygodnie później? 3 tygonie później jak już coś
4-

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Katarasińska niech nie wypowiada się na temat Palikota,tylko niech więcej nie jeździ "po pijaku" z zasranym immunitetem...hehehe.
Komentarz usunięty
3+

Animavilis 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Ja pier..le, skad ten koles sie wzial, czy zadzenie platformy polega tylko na tym zeby wymyslac coraz lepsze obelgi??? Panie Palikot spojrz Pan na siebie, nawet jakby kaczynski byl gejem to jakie to ma znaczenie, w koncu co jest najwazniejsze w polityce? kompetencje czy orientacja? Palikot tego pierwszego nie ma nawet w najmniejszym ulamku. Ten kretyn bardziej osmiesza siebie, ta zalosna partie i wyborcow ktorzy glosowali na PO Zamiast chlastac jezorem lepiej zajmij sie Pan cudem ktorego naobiecywaliscie, chyba ze wasza strategia polega na tym aby naobiecywac ciemnemu narodowi a pozniej odworcic kota ogonem, heh a raczej PALIKOTA
Gość rajmund popieram tezę,że szkoda iz nie mamy EA,stąd te ciągłe podwyżki cen energii elektrycznej,przypuszczam,że za ekologami stoi właśnie producent lub dystrybutor energii elektrycznej albo się dogadali i łącznie manipulują ekologami -a może by tą bandę ekologów rozgonić-tak jak to robią inni.
3-

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Rece opadaja ale to niestety jest poziom chamstwa ktore firmuje to szefostwo partii ,to jest taka taktyka przykre tylko ze ludzie glosuja na takie partie ale jest demokracja
Gość rajmund popieram tezę,że szkoda iz nie mamy EA,stąd te ciągłe podwyżki cen energii elektrycznej,przypuszczam,że za ekologami stoi właśnie producent lub dystrybutor energii elektrycznej albo się dogadali i łącznie manipulują ekologami -a może by tą bandę ekologów rozgonić-tak jak to robią inni.
1+

Gość 19.10.2012 17:12 Zgłoś

Facet macha vibratorami obraża ludzi o kobiecie mówi prostytutka polityka się skurwiła PO daje gorszą jakość w polityce jak ten burak Leper
Gość ..a moze ktos chcial w ten sposob wyrazic swoj podziw i poparcie przesylajac kreske koki...
1+
Strona 1 z 5 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane