Pasażer z bmw zadarł z policją. Zobacz kozaka

14.05.2013 12:39 BMW, KOZAK, POLICJA, ZATRZYMANIE

Nie wiesz kto ja jestem? Chcesz mieć problemy - zatrzymany w Warszawie pasażer bmw odgrażał się zarówno mundurowym jak i ekipie telewizji TVN Turbo.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


Za mocno wymachiwał jednak rękami i popchnął policjanta więc funkcjonariusz użył gazu pieprzowego. Już w radiowozie krewki mężczyzna spokorniał i zaczął wszystkich przepraszać. Obiecywał, że się już nigdy nie upije.

1123.jpg

youtube.com



Następny tekst:

Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.05.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Tego troglodytę powinni po prostu zamrozić i pokazywać ku przestrodze.
141+

tomi 14.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

tego gnoja powinni zamknąc dla przykładu.
38+

SKR 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

troche rura zmiękła świniakowi ze wsi
178+

Gość 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

Jak dziecko......
19+

moje miasto 14.05.2013 12:51 Odpowiedz Zgłoś

Mial swoje 5minut w telewizji! CWANIAK!
31+

Gość 14.05.2013 12:54 Odpowiedz Zgłoś

Czyli są jeszcze gliniarze, którzy mają jaja. Tylko ilu ich jest dwóch, trzech?
208+

KET 62 14.05.2013 12:55 Odpowiedz Zgłoś

szkoda ,ze nasza dzielna policja nie jest tak stanowcza w stosunku do naszych kiboli , jak widać na tym filmie , prawdziwi twardziele , zapraszam do Białogardu . niech pokażą jacy są twardzi
9-

KET 62 14.05.2013 12:59 Odpowiedz Zgłoś

a! i jeszcze jedno ,głos tego komentatora przypomina mi kronikę filmową z czasów PRL-u wypisz wymaluj zawiało czerwoną przeszłością . Pana też zapraszam do Białogardu , może będzie pan miał przyjemność komentowania działań policjantów na terenie naszego miasta , wieczorową porą
3+

Adam 14.05.2013 13:00 Odpowiedz Zgłoś

Policjant też przesadził i dał się ponieść. Fakt, że trafili na troglodytę, lecz użycie nadmiernej siły do osoby, która już nie stawia oporu jest nie uzasadnione. Powinien ponieść wszystkie konsekwencję, lecz nie powinien być tak poniewierany.
13-

Gość 14.05.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Fajne - zmiękczanie kozaka. Zrobił się taki tyci.
16+
Strona 1 z 15 1 2 3
Zmasowany atak raka. Straszna kara za rozwiązłość? 3 Zmasowany atak raka. Straszna kara za rozwiązłość? wczoraj, o godz: 20:41
Wywalczyli to! Na Wyspach Brytyjskich nowa mniejszość 5 Wywalczyli to! Na Wyspach Brytyjskich nowa mniejszość wczoraj, o godz: 17:34
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...