Pasażer z bmw zadarł z policją. Zobacz kozaka

14.05.2013 12:39 BMW, KOZAK, POLICJA, ZATRZYMANIE

Nie wiesz kto ja jestem? Chcesz mieć problemy - zatrzymany w Warszawie pasażer bmw odgrażał się zarówno mundurowym jak i ekipie telewizji TVN Turbo.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


Za mocno wymachiwał jednak rękami i popchnął policjanta więc funkcjonariusz użył gazu pieprzowego. Już w radiowozie krewki mężczyzna spokorniał i zaczął wszystkich przepraszać. Obiecywał, że się już nigdy nie upije.

1123.jpg

youtube.com



Następny tekst:

Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.05.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Tego troglodytę powinni po prostu zamrozić i pokazywać ku przestrodze.
141+

tomi 14.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

tego gnoja powinni zamknąc dla przykładu.
38+

SKR 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

troche rura zmiękła świniakowi ze wsi
178+

Gość 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

Jak dziecko......
19+

moje miasto 14.05.2013 12:51 Odpowiedz Zgłoś

Mial swoje 5minut w telewizji! CWANIAK!
31+

Gość 14.05.2013 12:54 Odpowiedz Zgłoś

Czyli są jeszcze gliniarze, którzy mają jaja. Tylko ilu ich jest dwóch, trzech?
208+

KET 62 14.05.2013 12:59 Odpowiedz Zgłoś

a! i jeszcze jedno ,głos tego komentatora przypomina mi kronikę filmową z czasów PRL-u wypisz wymaluj zawiało czerwoną przeszłością . Pana też zapraszam do Białogardu , może będzie pan miał przyjemność komentowania działań policjantów na terenie naszego miasta , wieczorową porą
3+

Adam 14.05.2013 13:00 Odpowiedz Zgłoś

Policjant też przesadził i dał się ponieść. Fakt, że trafili na troglodytę, lecz użycie nadmiernej siły do osoby, która już nie stawia oporu jest nie uzasadnione. Powinien ponieść wszystkie konsekwencję, lecz nie powinien być tak poniewierany.
13-

Gość 14.05.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Fajne - zmiękczanie kozaka. Zrobił się taki tyci.
16+

Gość 14.05.2013 13:05 Odpowiedz Zgłoś

A za jazdę po pijaku odbiór dożywotnio prawa jazdy i 5.000 zł mandatu.
5+
Strona 1 z 15 1 2 3
Był tylko krok do katastrofy. NASA dopiero teraz ujawnia 5 Był tylko krok do katastrofy. NASA dopiero teraz ujawnia 8 godzin temu
Oto "najlepsza praca w Polsce"? Niezwykła oferta 3 Oto "najlepsza praca w Polsce"? Niezwykła oferta wczoraj, o godz: 20:15
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....