Pasażer z bmw zadarł z policją. Zobacz kozaka

14.05.2013 12:39 BMW, KOZAK, POLICJA, ZATRZYMANIE

Nie wiesz kto ja jestem? Chcesz mieć problemy - zatrzymany w Warszawie pasażer bmw odgrażał się zarówno mundurowym jak i ekipie telewizji TVN Turbo.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


Za mocno wymachiwał jednak rękami i popchnął policjanta więc funkcjonariusz użył gazu pieprzowego. Już w radiowozie krewki mężczyzna spokorniał i zaczął wszystkich przepraszać. Obiecywał, że się już nigdy nie upije.

1123.jpg

youtube.com



Następny tekst:

Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.05.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Tego troglodytę powinni po prostu zamrozić i pokazywać ku przestrodze.
141+

tomi 14.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

tego gnoja powinni zamknąc dla przykładu.
38+

SKR 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

troche rura zmiękła świniakowi ze wsi
178+

Gość 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

Jak dziecko......
19+

moje miasto 14.05.2013 12:51 Odpowiedz Zgłoś

Mial swoje 5minut w telewizji! CWANIAK!
31+

Gość 14.05.2013 12:54 Odpowiedz Zgłoś

Czyli są jeszcze gliniarze, którzy mają jaja. Tylko ilu ich jest dwóch, trzech?
208+

KET 62 14.05.2013 12:59 Odpowiedz Zgłoś

a! i jeszcze jedno ,głos tego komentatora przypomina mi kronikę filmową z czasów PRL-u wypisz wymaluj zawiało czerwoną przeszłością . Pana też zapraszam do Białogardu , może będzie pan miał przyjemność komentowania działań policjantów na terenie naszego miasta , wieczorową porą
3+

Adam 14.05.2013 13:00 Odpowiedz Zgłoś

Policjant też przesadził i dał się ponieść. Fakt, że trafili na troglodytę, lecz użycie nadmiernej siły do osoby, która już nie stawia oporu jest nie uzasadnione. Powinien ponieść wszystkie konsekwencję, lecz nie powinien być tak poniewierany.
13-

Gość 14.05.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Fajne - zmiękczanie kozaka. Zrobił się taki tyci.
16+

Gość 14.05.2013 13:05 Odpowiedz Zgłoś

A za jazdę po pijaku odbiór dożywotnio prawa jazdy i 5.000 zł mandatu.
5+
Strona 1 z 15 1 2 3
Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 13 Ameryka śledziła jej podróż. Tajemnicza kobieta w czerni 9 godzin temu
Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia 9 Te rzeki gorsze niż ścieki. Zobacz szokujące zdjęcia 4 godziny temu
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...