Pasażer z bmw zadarł z policją. Zobacz kozaka

14.05.2013 12:39 BMW, KOZAK, POLICJA, ZATRZYMANIE

Nie wiesz kto ja jestem? Chcesz mieć problemy - zatrzymany w Warszawie pasażer bmw odgrażał się zarówno mundurowym jak i ekipie telewizji TVN Turbo.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


Za mocno wymachiwał jednak rękami i popchnął policjanta więc funkcjonariusz użył gazu pieprzowego. Już w radiowozie krewki mężczyzna spokorniał i zaczął wszystkich przepraszać. Obiecywał, że się już nigdy nie upije.

1123.jpg

youtube.com



Następny tekst:

Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.05.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Tego troglodytę powinni po prostu zamrozić i pokazywać ku przestrodze.
142+

tomi 14.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

tego gnoja powinni zamknąc dla przykładu.
39+

SKR 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

troche rura zmiękła świniakowi ze wsi
179+

Gość 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

Jak dziecko......
19+

moje miasto 14.05.2013 12:51 Odpowiedz Zgłoś

Mial swoje 5minut w telewizji! CWANIAK!
31+

Gość 14.05.2013 12:54 Odpowiedz Zgłoś

Czyli są jeszcze gliniarze, którzy mają jaja. Tylko ilu ich jest dwóch, trzech?
210+

KET 62 14.05.2013 12:59 Odpowiedz Zgłoś

a! i jeszcze jedno ,głos tego komentatora przypomina mi kronikę filmową z czasów PRL-u wypisz wymaluj zawiało czerwoną przeszłością . Pana też zapraszam do Białogardu , może będzie pan miał przyjemność komentowania działań policjantów na terenie naszego miasta , wieczorową porą
3+

Adam 14.05.2013 13:00 Odpowiedz Zgłoś

Policjant też przesadził i dał się ponieść. Fakt, że trafili na troglodytę, lecz użycie nadmiernej siły do osoby, która już nie stawia oporu jest nie uzasadnione. Powinien ponieść wszystkie konsekwencję, lecz nie powinien być tak poniewierany.
13-

Gość 14.05.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Fajne - zmiękczanie kozaka. Zrobił się taki tyci.
16+

Gość 14.05.2013 13:05 Odpowiedz Zgłoś

A za jazdę po pijaku odbiór dożywotnio prawa jazdy i 5.000 zł mandatu.
5+
Strona 1 z 15 1 2 3
Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 3 Atak podpalacza w Gdańsku. Płonęło 7 samochodów 7 godzin temu
Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś 4 Odkryli nowy gatunek żaby. Takiej jeszcze nie widziałeś wczoraj, o godz: 21:35
Sponsorowane
Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Zobacz place zabaw jak z koszmaru. Kto to stworzył? Trudno sobie wyobrazić, co myśleli twórcy tych zabawek i urządzeń na placach zabaw. Zobaczcie zdjęcia zrobione przez internautów...
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Pożegnanie Anny Przybylskiej. Tysiące białych róż Rodzina, przyjaciele i tysiące fanów żegnają Annę Przybylską. Aktorka zmarła w niedzielę, po przegranej walce z nowotworem. Władze...