Pasażer z bmw zadarł z policją. Zobacz kozaka

14.05.2013 12:39 BMW, KOZAK, POLICJA, ZATRZYMANIE

Nie wiesz kto ja jestem? Chcesz mieć problemy - zatrzymany w Warszawie pasażer bmw odgrażał się zarówno mundurowym jak i ekipie telewizji TVN Turbo.

ed7ecd59f10936ce4ea3c7694652ab48.jpg


Za mocno wymachiwał jednak rękami i popchnął policjanta więc funkcjonariusz użył gazu pieprzowego. Już w radiowozie krewki mężczyzna spokorniał i zaczął wszystkich przepraszać. Obiecywał, że się już nigdy nie upije.

1123.jpg

youtube.com



Następny tekst:

Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było Katastrofa z TVP1. Tak źle dawno już nie było

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 14.05.2013 12:41 Odpowiedz Zgłoś

Tego troglodytę powinni po prostu zamrozić i pokazywać ku przestrodze.
142+

tomi 14.05.2013 12:47 Odpowiedz Zgłoś

tego gnoja powinni zamknąc dla przykładu.
39+

SKR 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

troche rura zmiękła świniakowi ze wsi
179+

Gość 14.05.2013 12:48 Odpowiedz Zgłoś

Jak dziecko......
19+

moje miasto 14.05.2013 12:51 Odpowiedz Zgłoś

Mial swoje 5minut w telewizji! CWANIAK!
31+

Gość 14.05.2013 12:54 Odpowiedz Zgłoś

Czyli są jeszcze gliniarze, którzy mają jaja. Tylko ilu ich jest dwóch, trzech?
208+

KET 62 14.05.2013 12:59 Odpowiedz Zgłoś

a! i jeszcze jedno ,głos tego komentatora przypomina mi kronikę filmową z czasów PRL-u wypisz wymaluj zawiało czerwoną przeszłością . Pana też zapraszam do Białogardu , może będzie pan miał przyjemność komentowania działań policjantów na terenie naszego miasta , wieczorową porą
3+

Adam 14.05.2013 13:00 Odpowiedz Zgłoś

Policjant też przesadził i dał się ponieść. Fakt, że trafili na troglodytę, lecz użycie nadmiernej siły do osoby, która już nie stawia oporu jest nie uzasadnione. Powinien ponieść wszystkie konsekwencję, lecz nie powinien być tak poniewierany.
13-

Gość 14.05.2013 13:02 Odpowiedz Zgłoś

Fajne - zmiękczanie kozaka. Zrobił się taki tyci.
16+

Gość 14.05.2013 13:05 Odpowiedz Zgłoś

A za jazdę po pijaku odbiór dożywotnio prawa jazdy i 5.000 zł mandatu.
5+
Strona 1 z 15 1 2 3
Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 9 Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 9 godzin temu
"Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 5 "Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 10 godzin temu
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...