Galeria: Piekło w Waszyngtonie. Zobacz jak nawałnice spustoszyły USA

01.07.2012 06:37 BURZA, HURAGAN, PRĄD, USA, WASZYNGTON
Powrót do artykułu

Mieszkańcom Waszyngtonu najbardziej doskwiera brak klimatyzacji . W mieście panują 38-stopniowe upały. W niektórych miejscach prądu nie będzie przez kilka dni.

Dodaj komentarz

Komentarze

prorok 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Kara za zlodziejskie rzady politykow i ponizania narodow...w Polsce tez tak bedzie ..jak wladza Polska sie nie opamieta..Tusk uwazaj.i zmien polityke ..dla narodu a nie elit..
35+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Nie ma czego żałować
13+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Opatrzność czuwa nad resztą świata, nierychliwie, ale cierpliwie i jak widać skutecznie ostrzega tych, co czynią zło niosąc za sobą cierpienie i wojny niewinnych Narodów na ich własnej ziemi.Chytry dwa razy traci.
3+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Teraz wypowiedza wojne Bogu za to że ich napadł
25+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

USA rządzona jest przez żydowską lichwę i judeocentryków (kompleks jot). Jest narzędziem żydowskim do narzucenia światu dyktatorskiego rządu znanego pod nazwą NWO.
4+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Aż popuściłem gazy ze wzruszenia.
0

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Murziny Znaczy sie małpi.
3-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Jak mają domki z dykty to drzewa wpadają im do sypialni. Jakby mieli takie, jak u nas to co najwyżej ucierpiałby dach.
8+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Ale ściema i propaganda. Ciekawe jak takie wielkie drzewo wsunęło się przez okna do tego małego białego domku przez taką małą ramkę. Zdjęcia majstrowane fotoszopem i sieją wielką tragedię debile z JÓ ŁESEJ
1-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" jak powiedział Pan Jezus. Żydzi bawili się HAARPem, stosowali go, by wyniszczać inne nerody, a teraz to wszystko odwróciło się przeciw nim. Jednak jest jeszcze odrobina sprawiedliwości na tym swiecie.
1+
Strona 1 z 3 1 2 3
To nie woda ochłodzi cię najlepiej w upał. Oto lepszy sposób 6 To nie woda ochłodzi cię najlepiej w upał. Oto lepszy sposób 4 godziny temu
Tego unikaj w ciąży. Możesz nawet zabić dziecko! 10 Tego unikaj w ciąży. Możesz nawet zabić dziecko! 6 godzin temu
Sponsorowane
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz to wróg kobiety. Śmiało uwolniły piersi (+18) Biustonosz największym wrogiem kobiety? Do takiego wniosku można dojść oglądając zdjęcia wyszperane w mediach społecznosciowych przed redaktorów serwisów...
Ping-pong nago? Proszę bardzo. W Rosji wszystko jest możliwe Ping-pong nago? Proszę bardzo. W Rosji wszystko jest możliwe Czasem zastanawiamy się, dlaczego najdziwniejsze, najbardziej chore, niewytłumaczalne i absurdalne pomysły zostają uwiecznione na zdjęciach akurat w tym...