Galeria: Piekło w Waszyngtonie. Zobacz jak nawałnice spustoszyły USA

01.07.2012 06:37 BURZA, HURAGAN, PRĄD, USA, WASZYNGTON
Powrót do artykułu

Mieszkańcom Waszyngtonu najbardziej doskwiera brak klimatyzacji . W mieście panują 38-stopniowe upały. W niektórych miejscach prądu nie będzie przez kilka dni.

Dodaj komentarz

Komentarze

prorok 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Kara za zlodziejskie rzady politykow i ponizania narodow...w Polsce tez tak bedzie ..jak wladza Polska sie nie opamieta..Tusk uwazaj.i zmien polityke ..dla narodu a nie elit..
35+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Nie ma czego żałować
13+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Opatrzność czuwa nad resztą świata, nierychliwie, ale cierpliwie i jak widać skutecznie ostrzega tych, co czynią zło niosąc za sobą cierpienie i wojny niewinnych Narodów na ich własnej ziemi.Chytry dwa razy traci.
3+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Teraz wypowiedza wojne Bogu za to że ich napadł
25+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

USA rządzona jest przez żydowską lichwę i judeocentryków (kompleks jot). Jest narzędziem żydowskim do narzucenia światu dyktatorskiego rządu znanego pod nazwą NWO.
4+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Aż popuściłem gazy ze wzruszenia.
0

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Murziny Znaczy sie małpi.
3-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Jak mają domki z dykty to drzewa wpadają im do sypialni. Jakby mieli takie, jak u nas to co najwyżej ucierpiałby dach.
8+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Ale ściema i propaganda. Ciekawe jak takie wielkie drzewo wsunęło się przez okna do tego małego białego domku przez taką małą ramkę. Zdjęcia majstrowane fotoszopem i sieją wielką tragedię debile z JÓ ŁESEJ
1-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" jak powiedział Pan Jezus. Żydzi bawili się HAARPem, stosowali go, by wyniszczać inne nerody, a teraz to wszystko odwróciło się przeciw nim. Jednak jest jeszcze odrobina sprawiedliwości na tym swiecie.
1+
Strona 1 z 3 1 2 3
Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa 9 Takie było życie Jezusa. Nikt tego nie podważa wczoraj, o godz: 21:11
Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną 8 Mamy już zimę! Na razie tylko astronomiczną wczoraj, o godz: 13:24
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...
Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Wojna Kena i Barbie. Sobowtóry się nienawidzą Ken i Barbie w rzeczywistym świecie? To nie żart. Setki operacji plastycznych zmieniły młodą Ukrainkę i Amerykanina w...