Galeria: Piekło w Waszyngtonie. Zobacz jak nawałnice spustoszyły USA

01.07.2012 06:37 BURZA, HURAGAN, PRĄD, USA, WASZYNGTON
Powrót do artykułu

Mieszkańcom Waszyngtonu najbardziej doskwiera brak klimatyzacji . W mieście panują 38-stopniowe upały. W niektórych miejscach prądu nie będzie przez kilka dni.

Dodaj komentarz

Komentarze

prorok 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Kara za zlodziejskie rzady politykow i ponizania narodow...w Polsce tez tak bedzie ..jak wladza Polska sie nie opamieta..Tusk uwazaj.i zmien polityke ..dla narodu a nie elit..
35+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Nie ma czego żałować
13+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Opatrzność czuwa nad resztą świata, nierychliwie, ale cierpliwie i jak widać skutecznie ostrzega tych, co czynią zło niosąc za sobą cierpienie i wojny niewinnych Narodów na ich własnej ziemi.Chytry dwa razy traci.
3+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Teraz wypowiedza wojne Bogu za to że ich napadł
25+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

USA rządzona jest przez żydowską lichwę i judeocentryków (kompleks jot). Jest narzędziem żydowskim do narzucenia światu dyktatorskiego rządu znanego pod nazwą NWO.
4+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Aż popuściłem gazy ze wzruszenia.
0

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Murziny Znaczy sie małpi.
3-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Jak mają domki z dykty to drzewa wpadają im do sypialni. Jakby mieli takie, jak u nas to co najwyżej ucierpiałby dach.
8+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Ale ściema i propaganda. Ciekawe jak takie wielkie drzewo wsunęło się przez okna do tego małego białego domku przez taką małą ramkę. Zdjęcia majstrowane fotoszopem i sieją wielką tragedię debile z JÓ ŁESEJ
1-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" jak powiedział Pan Jezus. Żydzi bawili się HAARPem, stosowali go, by wyniszczać inne nerody, a teraz to wszystko odwróciło się przeciw nim. Jednak jest jeszcze odrobina sprawiedliwości na tym swiecie.
1+
Strona 1 z 3 1 2 3
Nowa moda! Zobacz, jak podpalają się dla zgrywy 4 Nowa moda! Zobacz, jak podpalają się dla zgrywy wczoraj, o godz: 21:47
Zrobili sport z łamania zakazów. I chwalą się tym 26 Zrobili sport z łamania zakazów. I chwalą się tym wczoraj, o godz: 18:08
Sponsorowane
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Okrutna ślicznotka chwali się łupami. Grożą jej śmiercią Fala krytyki spadła na 19-latkę z Texas Tech University, która pochwaliła się na Facebooku serią zdjęć dokumentujących jej...
Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Tak umiera lotnisko. Oto port opuszczony 40 lat temu Wkrótce minie 40 lat od dnia gdy eksplodujące bomby przesądziły o losie międzynarodowego lotniska w Nikozji. Wspomagające inwazję...