Galeria: Piekło w Waszyngtonie. Zobacz jak nawałnice spustoszyły USA

01.07.2012 06:37 BURZA, HURAGAN, PRĄD, USA, WASZYNGTON
Powrót do artykułu

Mieszkańcom Waszyngtonu najbardziej doskwiera brak klimatyzacji . W mieście panują 38-stopniowe upały. W niektórych miejscach prądu nie będzie przez kilka dni.

Dodaj komentarz

Komentarze

prorok 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Kara za zlodziejskie rzady politykow i ponizania narodow...w Polsce tez tak bedzie ..jak wladza Polska sie nie opamieta..Tusk uwazaj.i zmien polityke ..dla narodu a nie elit..
35+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Nie ma czego żałować
13+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Opatrzność czuwa nad resztą świata, nierychliwie, ale cierpliwie i jak widać skutecznie ostrzega tych, co czynią zło niosąc za sobą cierpienie i wojny niewinnych Narodów na ich własnej ziemi.Chytry dwa razy traci.
3+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Teraz wypowiedza wojne Bogu za to że ich napadł
25+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

USA rządzona jest przez żydowską lichwę i judeocentryków (kompleks jot). Jest narzędziem żydowskim do narzucenia światu dyktatorskiego rządu znanego pod nazwą NWO.
4+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Aż popuściłem gazy ze wzruszenia.
0

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Murziny Znaczy sie małpi.
3-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Jak mają domki z dykty to drzewa wpadają im do sypialni. Jakby mieli takie, jak u nas to co najwyżej ucierpiałby dach.
8+

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

Ale ściema i propaganda. Ciekawe jak takie wielkie drzewo wsunęło się przez okna do tego małego białego domku przez taką małą ramkę. Zdjęcia majstrowane fotoszopem i sieją wielką tragedię debile z JÓ ŁESEJ
1-

Gość 05.11.2012 11:44 Odpowiedz Zgłoś

"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" jak powiedział Pan Jezus. Żydzi bawili się HAARPem, stosowali go, by wyniszczać inne nerody, a teraz to wszystko odwróciło się przeciw nim. Jednak jest jeszcze odrobina sprawiedliwości na tym swiecie.
1+
Strona 1 z 3 1 2 3
Kolumna rosyjskich czołgów pod Mariupolem. Miasto gotowe do walki 9 Kolumna rosyjskich czołgów pod Mariupolem. Miasto gotowe do walki 2 godziny temu
Zagadka chodzących głazów rozwiązana! Głowili się od lat 5 Zagadka chodzących głazów rozwiązana! Głowili się od lat wczoraj, o godz: 18:28
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...