Galeria: Pierwsza taka Gwiazdka. Takie same zabawki dla chłopców i dziewczynek

24.11.2012 09:44 DANIA, KATALOG, PŁEĆ, RÓWNOUPRAWNIENIA, SZWECJA, ZABAWKA
Powrót do artykułu

Jan Nyberg z firmy Top Toy zapewnia, że oferta w Szwecji jest zupełnie neutralna pod względem płci. To efekt upomnień nałożonych na sieć handlową przez szwedzką organizację monitorującą reklamy Reklamombudsmannen.


Komentarze

Gość 24.11.2012 11:31 Zgłoś

co robią z ludźmi lewackie pedały i kobiety które podświadomie chcą być mężczyznami tzw feministki
76+

Gość 24.11.2012 11:33 Zgłoś

"negatywne stereotypy" - dno i metr mułu...
2+

Wolverine 24.11.2012 11:35 Zgłoś

Dokladnie, precz z chorą lewacko- liberalna propaganda i pedalskim lobby!!! Precz z feminizmem a feministki do kamieniolomow, z gumowym mlotkiem na dodatek! Walczmy z tymi patologiami, bo juz niedlugo obudzimy sie w jakiejs chorej do konca rzeczywistosc, z ktorej moze nie byc odwrotu!
Gość co robią z ludźmi lewackie pedały i kobiety które podświadomie chcą być mężczyznami tzw feministki
2+

Gość 24.11.2012 11:35 Zgłoś

w szwecji w ramach równości wszystkie dzieci będą obojnakami
Gość co robią z ludźmi lewackie pedały i kobiety które podświadomie chcą być mężczyznami tzw feministki
62+

(.)(.) 24.11.2012 11:36 Zgłoś

jak populacje "pedaleje" to znaczy że "reset" się zbliżą (jak starożytny Rzym)
9+

Gość 24.11.2012 11:36 Zgłoś

No i nareszcie. Już nie można patrzeć na te wszystkie różowe dziewczynki z kokardkami. Chciałam kupić chrześnicy coś fajnego do ubrania a tu wszystko różowe, słodkie i takie samo. NUDY!! Ja w dzieciństwie łaziłam po drzewach i miałam pokiereszowane kolana a i tak dzisiaj zasuwam w szpilkach, więc nie zaszkodziło to mojej kobiecości.
90+

Gość 24.11.2012 11:39 Zgłoś

lewactwo się szerzy i miesza już dzieciakom w głowach - dziewczynki zawsze bawiły się lakami a chłopcy autami i było dobrze i niech tak zostanie !
5+

Gość 24.11.2012 11:54 Zgłoś

Świetny pomysł. Dlaczego chłopcy, którzy chcą się bawić lalkami mają się źle czuć? W końcu chłopiec też kiedyś będzie ojcem i ma prawo lubić dzieci.
0

Gość 24.11.2012 12:17 Zgłoś

Widać że dewianci i lewacy jeszcze bardziej próbują zdegenerować społeczeństwo.
4+

Otaku 24.11.2012 12:38 Zgłoś

feministki to idiotki bo walczą o odebranie praw kobietom w ramach "równouprawnienia",a jeśli chcą urlopów macierzyńskich dla facetów to walczą o prawa MĘŻCZYZN !!! Widzicie jakie gupki ???
Gość co robią z ludźmi lewackie pedały i kobiety które podświadomie chcą być mężczyznami tzw feministki
5-
Strona 1 z 4 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane