Pies zaszczekał? Zapłacisz 500 zł kary

12.06.2009 18:54 HAŁAS, ŁÓDŹ, MANDAT, PIES, RADNY, SZCZEKANIE
Pies zaszczekał? Zapłacisz 500 zł kary

Fot. PAP/Tomasz Gzell

Mandat dostaniesz, jeśli z pupilem trafisz do Łodzi.

Właściciele psów z Łodzi są oburzeni. Muszą swoje psy oduczyć szczekania. Bo, jeśli czworonogi będą hałasować, to właściciele dostaną nawet 500-złotowy mandat, donosi RMF FM.

Głośny pies to zakłócanie miru domowego. I nieważne czy pies szczeka w dzień, czy w nocy - tłumaczą radni.

Kary za szczekanie już obowiązują, bo samorządowcy zmienili już regulamin miasta.

Następny tekst:

Przez laptopa będziesz bezpłodny Przez laptopa będziesz bezpłodny

Dodaj komentarz

Komentarze

gość z Wrocławia 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Doskonały pomysł! Powinno to być w całej Polsce a zwłaszcza we Wrocławiu! Często, jak mijam bramkę z napisem "uwaga zły pies" to pies szczeka i to mnie wystrasza.
Gość DO ROBOTY ROBOTY
1-

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

to co pies ma miałczeć?
Gość Pop*****le byli, są i niestety zawsze będą żyć wśród nas. Jest to bardzo pesymistyczne, ale takie jest życie.
1-

pies i kot 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

to możesz szczekać na psa. Pies się wystraszy a ty zamiast na forum , to we wrocku sobie poszczekasz.
Gość Pop*****le byli, są i niestety zawsze będą żyć wśród nas. Jest to bardzo pesymistyczne, ale takie jest życie.
0

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

tylko patrzec jak w schronniskach zrobi sie tłoczno....
Gość A u nas hamburger t o 1/5 dziennych zarobków :( Jak zawsze bliżej nam do Bangladeszu niż do Irlandii
1-

mae 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Czemu tylko 500zł? Od razu na stos właściciela i zwierzę nieczyste! - A tak nie tocząc już beki, to współczuje mieszkańcom miasta Łódź anormalnego zapisu w regulaminie.
robert Matycz ale po co tworzyć zbędne etaty,to kosztuje.
1-

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Trzeba psa nauczyć głupio gadać jak robią to radni i dostawać na psa ich pensję
Gość idioci kur.. idioci
0

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Radnych ukarać za marnotrawienie czasu!
Gość bron atomowa ma wiecej panstw niz tylko USA i ruscy...
1+

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

nasrane w głowach maja Ci ludzi to tak jakby ludzią mandaty dawać za gadanie
Gość ,,Człowiek, to brzmi dumnie..."
0

Gość jp 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

A co mam zrobic jak pies sasiada szczeka dziesiec godzin na dzien a na zwrocona uwage wlasciciel a co mam mu zamknac pysk ?.
Hanka gazowa betoniarka Leje na was, szczególnie na kuców z kdt - na tym placu postawie supermarket "słońce peru" i co mi zrobicie jak za mną stoi gazeta wybiórcza i tefałen 89
1+

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

ja prosze społeczeństwo aby w koncu ruszyło sie i urzędasów wywiozło na taczkach gnoju. Ilez mozna czekać?
Gość takie czasy, jakosc towarów i jakosc sprzedawania towarów zostawia wiele do zyczenia
1+
Strona 1 z 22 1 2 3
Zaliczyli ogromną wpadkę. A internet zrywa boki 20 Zaliczyli ogromną wpadkę. A internet zrywa boki 5 godzin temu
Cały świat śmieje się z księcia Karola. Ale się wygłupił! 15 Cały świat śmieje się z księcia Karola. Ale się wygłupił! 20 godzin temu
Sponsorowane
Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Przyłapani na plaży. Nie wiedzieli, że ktoś ich filmuje... Ta para chyba nie miała pojęcia, że jest fotografowana. Ale czego innego mogli się spodziewać w tak publicznym...
Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Impreza była huczna. A teraz jest wielki wstyd (+18) Chwila zapomnienia, czasami o jeden łyk alkoholu za dużo i... został wielki kac. Tego alkoholowego da się przeżyć,...
Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Bohaterowie drugiego planu. Popsują każde zdjęcie Dzieci są niezawodne. Niechcący czy specjalnie, potrafią "upiększyć" każdą fotografię.