Pies zaszczekał? Zapłacisz 500 zł kary

12.06.2009 18:54 HAŁAS, ŁÓDŹ, MANDAT, PIES, RADNY, SZCZEKANIE
Pies zaszczekał? Zapłacisz 500 zł kary

Fot. PAP/Tomasz Gzell

Mandat dostaniesz, jeśli z pupilem trafisz do Łodzi.

Właściciele psów z Łodzi są oburzeni. Muszą swoje psy oduczyć szczekania. Bo, jeśli czworonogi będą hałasować, to właściciele dostaną nawet 500-złotowy mandat, donosi RMF FM.

Głośny pies to zakłócanie miru domowego. I nieważne czy pies szczeka w dzień, czy w nocy - tłumaczą radni.

Kary za szczekanie już obowiązują, bo samorządowcy zmienili już regulamin miasta.

Następny tekst:

Przez laptopa będziesz bezpłodny Przez laptopa będziesz bezpłodny

Dodaj komentarz

Komentarze

gość z Wrocławia 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Doskonały pomysł! Powinno to być w całej Polsce a zwłaszcza we Wrocławiu! Często, jak mijam bramkę z napisem "uwaga zły pies" to pies szczeka i to mnie wystrasza.
Gość DO ROBOTY ROBOTY
1-

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

to co pies ma miałczeć?
Gość Pop*****le byli, są i niestety zawsze będą żyć wśród nas. Jest to bardzo pesymistyczne, ale takie jest życie.
1-

pies i kot 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

to możesz szczekać na psa. Pies się wystraszy a ty zamiast na forum , to we wrocku sobie poszczekasz.
Gość Pop*****le byli, są i niestety zawsze będą żyć wśród nas. Jest to bardzo pesymistyczne, ale takie jest życie.
0

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

tylko patrzec jak w schronniskach zrobi sie tłoczno....
Gość A u nas hamburger t o 1/5 dziennych zarobków :( Jak zawsze bliżej nam do Bangladeszu niż do Irlandii
1-

mae 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Czemu tylko 500zł? Od razu na stos właściciela i zwierzę nieczyste! - A tak nie tocząc już beki, to współczuje mieszkańcom miasta Łódź anormalnego zapisu w regulaminie.
robert Matycz ale po co tworzyć zbędne etaty,to kosztuje.
1-

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Trzeba psa nauczyć głupio gadać jak robią to radni i dostawać na psa ich pensję
Gość idioci kur.. idioci
0

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Radnych ukarać za marnotrawienie czasu!
Gość bron atomowa ma wiecej panstw niz tylko USA i ruscy...
1+

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

nasrane w głowach maja Ci ludzi to tak jakby ludzią mandaty dawać za gadanie
Gość ,,Człowiek, to brzmi dumnie..."
0

Gość jp 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

A co mam zrobic jak pies sasiada szczeka dziesiec godzin na dzien a na zwrocona uwage wlasciciel a co mam mu zamknac pysk ?.
Hanka gazowa betoniarka Leje na was, szczególnie na kuców z kdt - na tym placu postawie supermarket "słońce peru" i co mi zrobicie jak za mną stoi gazeta wybiórcza i tefałen 89
1+

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

ja prosze społeczeństwo aby w koncu ruszyło sie i urzędasów wywiozło na taczkach gnoju. Ilez mozna czekać?
Gość takie czasy, jakosc towarów i jakosc sprzedawania towarów zostawia wiele do zyczenia
1+
Strona 1 z 22 1 2 3
Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo 6 Czesi sprzedali Rosjanom superbroń. Gwiżdżą na embargo wczoraj, o godz: 19:05
Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety 10 Wystarczą kolorowe długopisy. Zobacz niezwykłe portrety wczoraj, o godz: 16:50
Sponsorowane
Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Życie w Korei Kima to totalny absurd. Niezwykłe zdjęcia Korea Północna nie jest państwem, to niezwykłe doświadczenie - twierdzi francuski fotograf Eric Lafforgue, któremu udało się w...
Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Mistrzowie drugiego planu. Koszmar pamiątkowych fotek Długie ustawianie się, ćwiczenie odpowiedniego wyrazu twarzy i już można pstryknąć pamiątkową fotkę. A kiedy jest gotowa okazuje...
Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Były dwie takie bazy na świecie. Zobacz jedną z nich Budowę bazy, która miała strzec szlaku na Półwysep Kolski, rozpoczęto w 1955 roku.Rosjanie postanowili wykorzystać do tego malutką...