Pies zaszczekał? Zapłacisz 500 zł kary

12.06.2009 18:54 HAŁAS, ŁÓDŹ, MANDAT, PIES, RADNY, SZCZEKANIE
Pies zaszczekał? Zapłacisz 500 zł kary

Fot. PAP/Tomasz Gzell

Mandat dostaniesz, jeśli z pupilem trafisz do Łodzi.

Właściciele psów z Łodzi są oburzeni. Muszą swoje psy oduczyć szczekania. Bo, jeśli czworonogi będą hałasować, to właściciele dostaną nawet 500-złotowy mandat, donosi RMF FM.

Głośny pies to zakłócanie miru domowego. I nieważne czy pies szczeka w dzień, czy w nocy - tłumaczą radni.

Kary za szczekanie już obowiązują, bo samorządowcy zmienili już regulamin miasta.

Następny tekst:

Przez laptopa będziesz bezpłodny Przez laptopa będziesz bezpłodny

Dodaj komentarz

Komentarze

gość z Wrocławia 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Doskonały pomysł! Powinno to być w całej Polsce a zwłaszcza we Wrocławiu! Często, jak mijam bramkę z napisem "uwaga zły pies" to pies szczeka i to mnie wystrasza.
Gość DO ROBOTY ROBOTY
1-

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

to co pies ma miałczeć?
Gość Pop*****le byli, są i niestety zawsze będą żyć wśród nas. Jest to bardzo pesymistyczne, ale takie jest życie.
1-

pies i kot 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

to możesz szczekać na psa. Pies się wystraszy a ty zamiast na forum , to we wrocku sobie poszczekasz.
Gość Pop*****le byli, są i niestety zawsze będą żyć wśród nas. Jest to bardzo pesymistyczne, ale takie jest życie.
0

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

tylko patrzec jak w schronniskach zrobi sie tłoczno....
Gość A u nas hamburger t o 1/5 dziennych zarobków :( Jak zawsze bliżej nam do Bangladeszu niż do Irlandii
1-

mae 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Czemu tylko 500zł? Od razu na stos właściciela i zwierzę nieczyste! - A tak nie tocząc już beki, to współczuje mieszkańcom miasta Łódź anormalnego zapisu w regulaminie.
robert Matycz ale po co tworzyć zbędne etaty,to kosztuje.
1-

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Trzeba psa nauczyć głupio gadać jak robią to radni i dostawać na psa ich pensję
Gość idioci kur.. idioci
0

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

Radnych ukarać za marnotrawienie czasu!
Gość bron atomowa ma wiecej panstw niz tylko USA i ruscy...
1+

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

nasrane w głowach maja Ci ludzi to tak jakby ludzią mandaty dawać za gadanie
Gość ,,Człowiek, to brzmi dumnie..."
0

Gość jp 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

A co mam zrobic jak pies sasiada szczeka dziesiec godzin na dzien a na zwrocona uwage wlasciciel a co mam mu zamknac pysk ?.
Hanka gazowa betoniarka Leje na was, szczególnie na kuców z kdt - na tym placu postawie supermarket "słońce peru" i co mi zrobicie jak za mną stoi gazeta wybiórcza i tefałen 89
1+

Gość 22.10.2012 09:43 Odpowiedz Zgłoś

ja prosze społeczeństwo aby w koncu ruszyło sie i urzędasów wywiozło na taczkach gnoju. Ilez mozna czekać?
Gość takie czasy, jakosc towarów i jakosc sprzedawania towarów zostawia wiele do zyczenia
1+
Strona 1 z 22 1 2 3
Fitness dla uległych bije rekordy popularności 4 Fitness dla uległych bije rekordy popularności wczoraj, o godz: 09:57
Oto prawdziwa Śpiąca Królewna. Jej życie to koszmar! 4 Oto prawdziwa Śpiąca Królewna. Jej życie to koszmar! wczoraj, o godz: 09:11
Sponsorowane
Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Zobacz najgorszych pasażerów samolotów. Zmienią lot w horror Czy czeka Was wielogodzinny lot, czy krótka trasa. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ci pasażerowie zmienią Waszą podróż...
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...