Galeria: Pijany kierowca rozbił BMW. Zabił pasażera

29.01.2014 07:13 BMW, DRZEWO, ŁÓDŹ, WYPADEK
Powrót do artykułu

Tragiczny wypadek w Łodzi. Jadące z dużą prędkością BMW uderzyło w drzewo. Zginął 21-latek, siedzący na miejscu pasażera. Kierowca (w tym samym wieku) był pijany.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 29.01.2014 07:17 Odpowiedz Zgłoś

No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
88+

Gość 29.01.2014 07:20 Odpowiedz Zgłoś

hehe racja ale cóż w taki p******ym kraju przyszło nam żyć niestety
Gość No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
9+

Gość 29.01.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

I w taki oto sposób kończą dzieci NOWO BOGACKICH. Tata dal no to poszalejemy. Mam nadzieję że tata zapłaci za pogrzeb i leczenie ze swoich pieniędzy a nie z naszych.
164+

Gość 29.01.2014 07:47 Odpowiedz Zgłoś

Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
46+

fery 29.01.2014 07:53 Odpowiedz Zgłoś

a wszystko przez to ,że pił wódkę Palikota !
2+

Luk 29.01.2014 07:54 Odpowiedz Zgłoś

Rzeczywiście na pewno zwracałby uwagę na fotoradar jadąc kompletnie napruty :( proszę cię pomyśl zanim coś napiszesz bo normalni ludzie jeżdżą wolno. A widać że chyba masz posadę państwową bo tak ci śpieszno do tych fotoradarów a poza tym ludzie przed fotoradarem zwalniają a za nim przyspieszają więc to i tak nie zdaje egzaminu.
SirCaim Ja myślę że wina leży po stronie Gminy bo nie zapewnili tam fotoradaru który podwyższa bezpieczeństwo. A swoją drogą szkoda obu chłopaków bo jak wiadomo młodość rządzi się swoimi prawami a za jakiś czas jebnie się głowę i do niego dotrze co zrobił.
14+

szybki Jery 29.01.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny punkt dla żyjących. Szanse wzrastają, że przeżyjemy.
15+

Gość 29.01.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

Nie mierz innych swoją miarą
Gość Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
8-

Gość 29.01.2014 08:08 Odpowiedz Zgłoś

Uratowało by go gdyby miał alkomat ....- jak zakładał rząd .....a tak pupa blada
6+

Gość 29.01.2014 08:10 Odpowiedz Zgłoś

Ja myślę, że wina leży po stronie pijanego kierowcy i nic go nie usprawiedliwia.
9+
Strona 1 z 9 1 2 3
Papież ma wrogów w Watykanie. "Ten mały Argentyńczyk" 5 Papież ma wrogów w Watykanie. "Ten mały Argentyńczyk" 13 godzin temu
Nieznane zdjęcia dyktatora. Ujawnili dzieciństwo Kima 5 Nieznane zdjęcia dyktatora. Ujawnili dzieciństwo Kima 12 godzin temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...