Galeria: Pijany kierowca rozbił BMW. Zabił pasażera

29.01.2014 07:13 BMW, DRZEWO, ŁÓDŹ, WYPADEK
Powrót do artykułu

Tragiczny wypadek w Łodzi. Jadące z dużą prędkością BMW uderzyło w drzewo. Zginął 21-latek, siedzący na miejscu pasażera. Kierowca (w tym samym wieku) był pijany.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 29.01.2014 07:17 Odpowiedz Zgłoś

No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
88+

Gość 29.01.2014 07:20 Odpowiedz Zgłoś

hehe racja ale cóż w taki p******ym kraju przyszło nam żyć niestety
Gość No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
9+

Gość 29.01.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

I w taki oto sposób kończą dzieci NOWO BOGACKICH. Tata dal no to poszalejemy. Mam nadzieję że tata zapłaci za pogrzeb i leczenie ze swoich pieniędzy a nie z naszych.
163+

Gość 29.01.2014 07:47 Odpowiedz Zgłoś

Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
46+

fery 29.01.2014 07:53 Odpowiedz Zgłoś

a wszystko przez to ,że pił wódkę Palikota !
2+

Luk 29.01.2014 07:54 Odpowiedz Zgłoś

Rzeczywiście na pewno zwracałby uwagę na fotoradar jadąc kompletnie napruty :( proszę cię pomyśl zanim coś napiszesz bo normalni ludzie jeżdżą wolno. A widać że chyba masz posadę państwową bo tak ci śpieszno do tych fotoradarów a poza tym ludzie przed fotoradarem zwalniają a za nim przyspieszają więc to i tak nie zdaje egzaminu.
SirCaim Ja myślę że wina leży po stronie Gminy bo nie zapewnili tam fotoradaru który podwyższa bezpieczeństwo. A swoją drogą szkoda obu chłopaków bo jak wiadomo młodość rządzi się swoimi prawami a za jakiś czas jebnie się głowę i do niego dotrze co zrobił.
14+

szybki Jery 29.01.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny punkt dla żyjących. Szanse wzrastają, że przeżyjemy.
15+

Gość 29.01.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

Nie mierz innych swoją miarą
Gość Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
8-

Gość 29.01.2014 08:08 Odpowiedz Zgłoś

Uratowało by go gdyby miał alkomat ....- jak zakładał rząd .....a tak pupa blada
6+

Gość 29.01.2014 08:10 Odpowiedz Zgłoś

Ja myślę, że wina leży po stronie pijanego kierowcy i nic go nie usprawiedliwia.
9+
Strona 1 z 9 1 2 3
Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? 9 Miał 3 tysiące kobiet, jest ojcem 30 dzieci. Król uwodzicieli? wczoraj, o godz: 10:55
"Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! 5 "Od trzeciego do pierwszego świata". Niesamowity skok! wczoraj, o godz: 10:13
Sponsorowane
Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Najgorszy tunning świata? Okazy są nieprawdopodobne Podobno o gustach się nie dyskutuje. Każdy jeździ tak ozdobionym samochodem, jak mu się podoba. Jednak trudno nie...
Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Prawda o wojnie na Ukrainie. Zdjęcia żołnierzy nie kłamią Oficjalne komunikaty odliczają kolejne dni rozejmu albo informują o naruszeniu zawieszenia broni. Nierzadko podają też liczbę zabitych i...
Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Najbiedniejszy kraj w Europie. Kiedyś opierał się Polakom i Turkom Mołdawia to najbiedniejsze państwo na Starym Kontynencie. Kraj jest bardzo słabo rozwinięty, stan dróg woła o pomstę do...