Galeria: Pijany kierowca rozbił BMW. Zabił pasażera

29.01.2014 07:13 BMW, DRZEWO, ŁÓDŹ, WYPADEK
Powrót do artykułu

Tragiczny wypadek w Łodzi. Jadące z dużą prędkością BMW uderzyło w drzewo. Zginął 21-latek, siedzący na miejscu pasażera. Kierowca (w tym samym wieku) był pijany.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 29.01.2014 07:17 Odpowiedz Zgłoś

No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
88+

Gość 29.01.2014 07:20 Odpowiedz Zgłoś

hehe racja ale cóż w taki p******ym kraju przyszło nam żyć niestety
Gość No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
9+

Gość 29.01.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

I w taki oto sposób kończą dzieci NOWO BOGACKICH. Tata dal no to poszalejemy. Mam nadzieję że tata zapłaci za pogrzeb i leczenie ze swoich pieniędzy a nie z naszych.
163+

Gość 29.01.2014 07:47 Odpowiedz Zgłoś

Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
46+

fery 29.01.2014 07:53 Odpowiedz Zgłoś

a wszystko przez to ,że pił wódkę Palikota !
2+

Luk 29.01.2014 07:54 Odpowiedz Zgłoś

Rzeczywiście na pewno zwracałby uwagę na fotoradar jadąc kompletnie napruty :( proszę cię pomyśl zanim coś napiszesz bo normalni ludzie jeżdżą wolno. A widać że chyba masz posadę państwową bo tak ci śpieszno do tych fotoradarów a poza tym ludzie przed fotoradarem zwalniają a za nim przyspieszają więc to i tak nie zdaje egzaminu.
SirCaim Ja myślę że wina leży po stronie Gminy bo nie zapewnili tam fotoradaru który podwyższa bezpieczeństwo. A swoją drogą szkoda obu chłopaków bo jak wiadomo młodość rządzi się swoimi prawami a za jakiś czas jebnie się głowę i do niego dotrze co zrobił.
14+

szybki Jery 29.01.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny punkt dla żyjących. Szanse wzrastają, że przeżyjemy.
15+

Gość 29.01.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

Nie mierz innych swoją miarą
Gość Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
8-

Gość 29.01.2014 08:08 Odpowiedz Zgłoś

Uratowało by go gdyby miał alkomat ....- jak zakładał rząd .....a tak pupa blada
6+

Gość 29.01.2014 08:10 Odpowiedz Zgłoś

Ja myślę, że wina leży po stronie pijanego kierowcy i nic go nie usprawiedliwia.
9+
Strona 1 z 9 1 2 3
CZY WIESZ, ŻE pokrywa lodowa Arktyki rośnie od 2 lat? 5 CZY WIESZ, ŻE pokrywa lodowa Arktyki rośnie od 2 lat? 7 godzin temu
Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 Wiemy, kiedy spadnie pierwszy śnieg. Zobacz prognozę do grudnia 4 godziny temu
Sponsorowane
Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? Oto kandydatki do tytułu Miss Bumbum. Która ma najlepszą pupę? 11 sierpnia rusza głosowanie w internecie na Miss Pupy Brazylii. Ten konkurs cieszy się w Brazylii większym zainteresowaniem...
Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) Zobacz, jak niszczy bomba atomowa. Na Nagasaki spadła 69 lat temu (+18) W 69 lat od zrzucenia przez Amerykanów bomby atomowej na Nagasaki władze tego miasta boją się, że ich...
Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Błotne kąpiele na Woodstock. Tak walczą z upałem Nie mogło być festiwalu muzycznego bez błotnego bajorka. Kąpiele pod tzw. grzybkiem są obok koncertów jedną z największych...