Galeria: Pijany kierowca rozbił BMW. Zabił pasażera

29.01.2014 07:13 BMW, DRZEWO, ŁÓDŹ, WYPADEK
Powrót do artykułu

Tragiczny wypadek w Łodzi. Jadące z dużą prędkością BMW uderzyło w drzewo. Zginął 21-latek, siedzący na miejscu pasażera. Kierowca (w tym samym wieku) był pijany.


Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 29.01.2014 07:17 Odpowiedz Zgłoś

No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
88+

Gość 29.01.2014 07:20 Odpowiedz Zgłoś

hehe racja ale cóż w taki p******ym kraju przyszło nam żyć niestety
Gość No to zaraz będa kolejne zmiany prawa.
9+

Gość 29.01.2014 07:46 Odpowiedz Zgłoś

I w taki oto sposób kończą dzieci NOWO BOGACKICH. Tata dal no to poszalejemy. Mam nadzieję że tata zapłaci za pogrzeb i leczenie ze swoich pieniędzy a nie z naszych.
163+

Gość 29.01.2014 07:47 Odpowiedz Zgłoś

Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
46+

fery 29.01.2014 07:53 Odpowiedz Zgłoś

a wszystko przez to ,że pił wódkę Palikota !
2+

Luk 29.01.2014 07:54 Odpowiedz Zgłoś

Rzeczywiście na pewno zwracałby uwagę na fotoradar jadąc kompletnie napruty :( proszę cię pomyśl zanim coś napiszesz bo normalni ludzie jeżdżą wolno. A widać że chyba masz posadę państwową bo tak ci śpieszno do tych fotoradarów a poza tym ludzie przed fotoradarem zwalniają a za nim przyspieszają więc to i tak nie zdaje egzaminu.
SirCaim Ja myślę że wina leży po stronie Gminy bo nie zapewnili tam fotoradaru który podwyższa bezpieczeństwo. A swoją drogą szkoda obu chłopaków bo jak wiadomo młodość rządzi się swoimi prawami a za jakiś czas jebnie się głowę i do niego dotrze co zrobił.
14+

szybki Jery 29.01.2014 07:58 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny punkt dla żyjących. Szanse wzrastają, że przeżyjemy.
15+

Gość 29.01.2014 07:59 Odpowiedz Zgłoś

Nie mierz innych swoją miarą
Gość Wprowadzic zakaz jazdy bmw ponizej 40 roku zycia!!!
8-

Gość 29.01.2014 08:08 Odpowiedz Zgłoś

Uratowało by go gdyby miał alkomat ....- jak zakładał rząd .....a tak pupa blada
6+

Gość 29.01.2014 08:10 Odpowiedz Zgłoś

Ja myślę, że wina leży po stronie pijanego kierowcy i nic go nie usprawiedliwia.
9+
Strona 1 z 9 1 2 3
Dowód na okradanie zwłok. "Tusz do rzęs z Amsterdamu" 4 Dowód na okradanie zwłok. "Tusz do rzęs z Amsterdamu" wczoraj, o godz: 17:14
Odkryli zbiorowy grób na Ukrainie. "Ciała zawinięte w folię” 4 Odkryli zbiorowy grób na Ukrainie. "Ciała zawinięte w folię” wczoraj, o godz: 16:16
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....