Polscy geje wzięli ślub. Po raz pierwszy

07.12.2009 15:09 GEJE, HOMOSEKSUALIZM, MAŁŻEŃSTWO, ŚLUB
Polscy geje wzięli ślub. Po raz pierwszy

Fot. PAP/Bogdan Borowiak

Zobacz, co przyrzekli sobie homoseksualiści.

W Szczecinie odbył się pierwszy w Polsce humanistyczny ślub gejów. Był to 15 ślub humanistyczny w Polsce - informuje "Newsweek". 

Ślub humanistyczny ma tylko wymiar symboliczny, nie jest uznawany przez państwo za oficjalny akt małżeński. 

GEJE NIE PÓJDĄ DO NIEBA? DLACZEGO? >>

Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Ślubuję Ci szacunek każdej doby, dbałość o nienaruszanie Twojej godności jako człowieka i mężczyzny, oraz staranie, by otaczano szacunkiem naszą rodzinę - ślubował Ryszard Giersz i jego partner.

Następny tekst:

Połowę Polaków stresują święta. Ciebie też? (GŁOSUJ) Połowę Polaków stresują święta. Ciebie też? (GŁOSUJ)

Komentarze

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

nie wiem co napisac
Gość Dlaczego dziennikarze nie mówią o swoich kolesiach pedofilach?
0

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

ja tam nic nie mam do homoseksualistow, ich zycie, ich sprawa....tylko zeby dzieci nie wychowywali!!!
Gość no i dobrze że tak będzie ;)
0

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

koniec świata!!
Gość w glowie sie nie miesci na sam koniec wszyscy sie zgadaja i nas wysada w powietrze...,zeby ciapaki tak sie panoszyly- apokalipsa!!!
0

Yush 22.10.2012 11:01 Zgłoś

Dokładnie, żeby dzieci nie wychowywali bo nietolerancyjni ludzie pełni strachu i nienawiści uczynią z życia takich dzieci piekło... Ludzie, homoseksualizm jest całkowicie normalny i zgodny z naturą!
Gość Nie porównuj siebie i swojej kobiety do ogólu kobiet. To samo tyczy się Ciebie. Tak trafieś i tyle.
0

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

jak widac po pierwszych komentarzach ... nie ma to jak zaścianek polski..brak słów po prostu
Gość popieram policję
0

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

żal mi takich ludzi..
siemsia Muzyka jest sensem mego życia
0

Alina18 22.10.2012 11:01 Zgłoś

Wiecie co? A mi żal Was. Polska jest strasznie nietolerancyjnym narodem. Ja nie wiem skąd się bierze to nastawienie do homoseksualistów? To, że ktoś jest INNY od razu musi oznaczać, że jest GORSZY? NIE! Ja bym takiej łatki nie przypinała. Myślę, że każdy człowiek zasługuje na odrobinę szczęścia, jaki by nie był... Co Wam przeszkadzają homoseksualiści? Żyją sobie z boku, ciesząc się swoją miłością, której mieli okazję zaznać i nic złego nikomu przecież nie robią, więc skąd to ANTY nastawienie?
Gość U nas miejscem wydzielonym na palarnię jest klatka schodowa , która pokonują setki ludzi w różnym wieku, udających się do Agencji PKO
0

Alina_18 22.10.2012 11:01 Zgłoś

Myślę, że większość z was po prostu zazdrości uczucia, które ich połączyło, a także odwagi, która spowodowała zaprzestania chowania się z tym wszystkim. Tak - to byłoby nawet jakieś wytłumaczenie waszego anty nastawienia. W zasadzie to jedyne co przychodzi mi do głowy.
Gość I bardzo dobrze. Gów...rze wiedzą, ze wszystko im wolno, bo "prawo ich nie sięga".
0

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

Katolskie bzdety. Ludzie dajcie żyć innym i zajmijcie się sobą.
Gość " ja bym wprowadziła przepis nakazujący palaczom zakładanie na głowę, w czasie palenia, reklamówkę " Jesteś zdrowo walnięta!!! Sama załóż sobie reklamówke na ten pusty łeb!!! Robi się nagonke na palaczy,a co z trującymi spalinami samochodowymi?To jest dobre tak??!!!
0

Gość 22.10.2012 11:01 Zgłoś

Jak mówił Popiołek.
Gość w glowie sie nie miesci na sam koniec wszyscy sie zgadaja i nas wysada w powietrze...,zeby ciapaki tak sie panoszyly- apokalipsa!!!
0
Strona 1 z 6 1 2 3
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane