Polska armia szykuje się do wojny? Sztab: to zwykłe ćwiczenia

02.03.2014 22:34 MOBILIZACJA, POLSKA, UKRAINA, WOJSKO
Polska armia szykuje się do wojny? Sztab: to zwykłe ćwiczenia

facebook.com/PolskiePiekielko

Polscy internauci donoszą sobie o mobilizacji polskich wojsk i szykowaniu armii do wzięcia udziału w konflikcie na Ukrainie.

O ruchach wojska informował m.in. portal kresy.pl, a zdjęcia eszelonów i kolumn na drogach internauci zamieszczali w internecie. Widziano je na dworcach kolejowych w Słupsku i Lęborku, w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego oraz na autostradzie A4 między Krakowem i Wrocławiem.

MIĘKKIE STANOWISKO NATO. OBRADOWALI NAD TYM 5 GODZIN>>

Sztab Generalny i resort obrony zaprzeczają, że polska armia przegrupowuje się na wypadek wojny.

To nie ma absolutnie żadnego związku z wydarzeniami na Ukrainie. Polscy żołnierze cały czas ćwiczą - wyjaśnia płk. Tomasz Szulejko, rzecznik prasowy Sztabu Generalnego.

Dodaje, że manewry na poligonach zaplanowano wcześniej.

GEN. POLKO: WOJSKA UKRAINY POWINNY NATYCHMIAST REAGOWAĆ>>

Potwierdził to też Tomasz Siemoniak. Minister obrony narodowej zabrał głos w tej sprawie, bo doniesienia o rzekomej mobilizacji wojsk na granicach z Ukrainą i obwodem kaliningradzkim zaczęły pojawiać się w zagranicznych mediach.

Następny tekst:

4-latek zginął pod kołami ciągnika. Sam uruchomił 4-latek zginął pod kołami ciągnika. Sam uruchomił

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 02.03.2014 23:53 Odpowiedz Zgłoś

hahaha z nasza siłą militarną to nic nie możemy a tak może my się jedynie poddać na starcie i to jedyne wyjście.
Mohamed Richie Dla tych którzy są przeciwko wsparciu Ukrainy mówię: ''Zostańcie obserwatorami, bo na szczęście Armia Polska stacjonuje w Afganistanie i jeśli doszło by do ataku na Polskę to można zajść ruskich od tylu, otoczyć i wygrać tę wojnę. A Polską flagę zawiesić na Kremlu!''
0

Gość 02.03.2014 23:55 Odpowiedz Zgłoś

jak jej uzyje to niema rosji było przepowiedziane ze bedzie 3 wojna światowa
Gość Do wszystkich chętnych do ruszenia z odsieczą Ukrainie: Ej, ale wiecie, że Rosja ma broń atomową???
1+

Gość 03.03.2014 00:03 Odpowiedz Zgłoś

Nie oddamy ani guzika od płaszcza!..Armia ukraińska ma tak wysokie morale, że poddaje się byle ochroniarzom
3+

Gość 03.03.2014 00:05 Odpowiedz Zgłoś

mało nam swoich problemów ??? rannym należy pomóc (na tym też kaske można zrobić ) , a przecież w każdej wojnie o kase chodzi . ZASTANÓWMY SIĘ ...
2+

Gość 03.03.2014 00:06 Odpowiedz Zgłoś

Ukraina zostanie sama jak palec w d...Polska też miała obiecaną pomoc w 1939r
3+

XYZ 03.03.2014 00:08 Odpowiedz Zgłoś

w każdej wojnie chodzi o kase więc co my mamy wtym za interes, już rosja nie kupuje mięs a jak ich wkur.......my to na obwodzie kaliningradzkim stoją rakiety --- zapomnieli.
3+

Gość 03.03.2014 00:09 Odpowiedz Zgłoś

Ano to z tego, że jak tym walną to wyparujesz. Nawet nie będzie ciała do pochowania. Niemcy nie mają. Co to znaczy "inni"? Przytłaczająca większość państw nie ma broni jądrowej.
Gość USA,Niemcy i inni też i co z tego ?
1+

Gość 03.03.2014 00:10 Odpowiedz Zgłoś

Twoja rezerwa jest guzik warta. Jeżeli będzie ogłoszona mobilizacja to liczy się kategoria przyznana a nie czy ktoś jest w rezerwie czy nie.
Gość ja mam rezerwe wbitą, jesli dostane jakiekolwiek powolanie to moga mnie w d**e pocalowac, chyba ze kolo mnie pojdzie synalek tuska a jego corka zamiast pokazywac stroje na blogu to bedzie pomagala szyc ubrania dla zolnierzy i dla personelu
1-

Gość 03.03.2014 00:11 Odpowiedz Zgłoś

Przecież nasza armia to jedna wielka kpina! Ledwo o własnych siłach za bramy koszar wyjdzie. O czym my w ogóle gadamy? W 1939 był większy potencjał zbrojny.
1+

xyz 03.03.2014 00:13 Odpowiedz Zgłoś

światem rządzi kasa ... a nie o nasz portfel (pusty) tu chodzi.
1+

Gość 03.03.2014 00:14 Odpowiedz Zgłoś

Jedna bomba silna i wrócim do Wilna !!!
SEN WOLAKA Jedna atomowa i wrócim do Lwowa !!!
3+

Gość 03.03.2014 00:16 Odpowiedz Zgłoś

No właśnie! Gdzie jest Antoni co od wojny nie stroni?
Jadwiga z Łącka Moim skromnym zdaniem pan Macierewicz powinien wykorzystać sytuację i znów zacząć oskarżać Putina o mord smoleński bo coś ostatnio cichutko o tym,który pierwszy ze smoleńska uciekał.
6+

Gość 03.03.2014 00:16 Odpowiedz Zgłoś

jestem murzynem i mam małego
2+

Rysi@k 03.03.2014 00:16 Odpowiedz Zgłoś

czuję się tak jak by w naszym kraju działała ruska V kolumna ej Polacy kiedy Wy zmądrzejecie
1-

Gość 03.03.2014 00:20 Odpowiedz Zgłoś

ja tam nie wierzę nikomu z polskiego rządu
0
Strona 7 z 30 5 6 7 8 9
”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich 4 ”200 ton ciemną nocą”. Czeski tir na A1 zaskoczył wszystkich 2 godziny temu
Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 4 Wpadła rodzina pedofilów. "Dzieci uprawiały seks z psem" 8 godzin temu
Sponsorowane
Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Tak wygląda praca dla Facebooka. Zobaczcie główną siedzibę giganta Żyć nie umierać. Praca w takich warunkach musi być przyjemna.
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...
Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! Myślisz, że umiesz imprezować? Zobacz, jak robią to mistrzowie! O tym, że Wyspiarze umieją się dobrze, głośno i z fantazją zabawić, wiedzą chyba wszyscy. Na własnej skórze...