Polska armia szykuje się do wojny? Sztab: to zwykłe ćwiczenia

02.03.2014 22:34 MOBILIZACJA, POLSKA, UKRAINA, WOJSKO
Polska armia szykuje się do wojny? Sztab: to zwykłe ćwiczenia

facebook.com/PolskiePiekielko

Polscy internauci donoszą sobie o mobilizacji polskich wojsk i szykowaniu armii do wzięcia udziału w konflikcie na Ukrainie.

O ruchach wojska informował m.in. portal kresy.pl, a zdjęcia eszelonów i kolumn na drogach internauci zamieszczali w internecie. Widziano je na dworcach kolejowych w Słupsku i Lęborku, w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego oraz na autostradzie A4 między Krakowem i Wrocławiem.

MIĘKKIE STANOWISKO NATO. OBRADOWALI NAD TYM 5 GODZIN>>

Sztab Generalny i resort obrony zaprzeczają, że polska armia przegrupowuje się na wypadek wojny.

To nie ma absolutnie żadnego związku z wydarzeniami na Ukrainie. Polscy żołnierze cały czas ćwiczą - wyjaśnia płk. Tomasz Szulejko, rzecznik prasowy Sztabu Generalnego.

Dodaje, że manewry na poligonach zaplanowano wcześniej.

GEN. POLKO: WOJSKA UKRAINY POWINNY NATYCHMIAST REAGOWAĆ>>

Potwierdził to też Tomasz Siemoniak. Minister obrony narodowej zabrał głos w tej sprawie, bo doniesienia o rzekomej mobilizacji wojsk na granicach z Ukrainą i obwodem kaliningradzkim zaczęły pojawiać się w zagranicznych mediach.

Następny tekst:

4-latek zginął pod kołami ciągnika. Sam uruchomił 4-latek zginął pod kołami ciągnika. Sam uruchomił

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 02.03.2014 23:53 Odpowiedz Zgłoś

hahaha z nasza siłą militarną to nic nie możemy a tak może my się jedynie poddać na starcie i to jedyne wyjście.
Mohamed Richie Dla tych którzy są przeciwko wsparciu Ukrainy mówię: ''Zostańcie obserwatorami, bo na szczęście Armia Polska stacjonuje w Afganistanie i jeśli doszło by do ataku na Polskę to można zajść ruskich od tylu, otoczyć i wygrać tę wojnę. A Polską flagę zawiesić na Kremlu!''
0

Gość 02.03.2014 23:55 Odpowiedz Zgłoś

jak jej uzyje to niema rosji było przepowiedziane ze bedzie 3 wojna światowa
Gość Do wszystkich chętnych do ruszenia z odsieczą Ukrainie: Ej, ale wiecie, że Rosja ma broń atomową???
1+

Gość 03.03.2014 00:03 Odpowiedz Zgłoś

Nie oddamy ani guzika od płaszcza!..Armia ukraińska ma tak wysokie morale, że poddaje się byle ochroniarzom
3+

Gość 03.03.2014 00:05 Odpowiedz Zgłoś

mało nam swoich problemów ??? rannym należy pomóc (na tym też kaske można zrobić ) , a przecież w każdej wojnie o kase chodzi . ZASTANÓWMY SIĘ ...
2+

Gość 03.03.2014 00:06 Odpowiedz Zgłoś

Ukraina zostanie sama jak palec w d...Polska też miała obiecaną pomoc w 1939r
3+

XYZ 03.03.2014 00:08 Odpowiedz Zgłoś

w każdej wojnie chodzi o kase więc co my mamy wtym za interes, już rosja nie kupuje mięs a jak ich wkur.......my to na obwodzie kaliningradzkim stoją rakiety --- zapomnieli.
3+

Gość 03.03.2014 00:09 Odpowiedz Zgłoś

Ano to z tego, że jak tym walną to wyparujesz. Nawet nie będzie ciała do pochowania. Niemcy nie mają. Co to znaczy "inni"? Przytłaczająca większość państw nie ma broni jądrowej.
Gość USA,Niemcy i inni też i co z tego ?
1+

Gość 03.03.2014 00:10 Odpowiedz Zgłoś

Twoja rezerwa jest guzik warta. Jeżeli będzie ogłoszona mobilizacja to liczy się kategoria przyznana a nie czy ktoś jest w rezerwie czy nie.
Gość ja mam rezerwe wbitą, jesli dostane jakiekolwiek powolanie to moga mnie w d**e pocalowac, chyba ze kolo mnie pojdzie synalek tuska a jego corka zamiast pokazywac stroje na blogu to bedzie pomagala szyc ubrania dla zolnierzy i dla personelu
1-

Gość 03.03.2014 00:11 Odpowiedz Zgłoś

Przecież nasza armia to jedna wielka kpina! Ledwo o własnych siłach za bramy koszar wyjdzie. O czym my w ogóle gadamy? W 1939 był większy potencjał zbrojny.
1+

xyz 03.03.2014 00:13 Odpowiedz Zgłoś

światem rządzi kasa ... a nie o nasz portfel (pusty) tu chodzi.
1+

Gość 03.03.2014 00:14 Odpowiedz Zgłoś

Jedna bomba silna i wrócim do Wilna !!!
SEN WOLAKA Jedna atomowa i wrócim do Lwowa !!!
3+

Gość 03.03.2014 00:16 Odpowiedz Zgłoś

No właśnie! Gdzie jest Antoni co od wojny nie stroni?
Jadwiga z Łącka Moim skromnym zdaniem pan Macierewicz powinien wykorzystać sytuację i znów zacząć oskarżać Putina o mord smoleński bo coś ostatnio cichutko o tym,który pierwszy ze smoleńska uciekał.
6+

Gość 03.03.2014 00:16 Odpowiedz Zgłoś

jestem murzynem i mam małego
2+