Polska armia wysyła ciężarówki na Ukrainę. Rusza polski konwój

27.08.2014 11:41 CIĘŻARÓWKA, MON, POMOC, UKRAINA, WOJSKO

Ministerstwo Obrony wysłało pomoc humanitarną dla ukraińskiego wojska. Zobacz, co wiozą.

Pomoc już w drodze

Pomoc już w drodze

twitter.com/MON

Pierwsze ciężarówki z pomocą humanitarną dla ukraińskiego wojska wyjechały z Polski do Lwowa - informuje Ministerstwo Obrony Narodowej.


Na Ukrainę jadą koce, materace, pościel oraz żywność o przedłużonej ważności. Dary pochodzą z zapasów wojskowych.

Komentarze

sas 27.08.2014 11:52 Zgłoś

Gdybyś znał historię Polski to napisał byś o innych państwach . Nie tylko o Ukrainie . Tyle na temat .
Gość Kiedys oni glowy naszym odcinali g****ili co popadnie a my im teraz z pomoca a niech sobie radza sami tyle w temacie odgrodzic ich od europy
21-

Gość 27.08.2014 11:52 Zgłoś

Naszym pomagajcie a nie tym prowodyrom !! Mało mamy problemów bezrobocia i bezdomnych ?? !! Obcym rękę podajecie a rodakom drzwi przed nosem zamykacie .. co to za państwo !!
382+

franki 27.08.2014 11:52 Zgłoś

Pora w Polsce zrobić majdan , pogonić hałastrę i przejąć władzę w swoje ręce - prawych ludzi nam nie brakuje
203+

Gość 27.08.2014 11:52 Zgłoś

na jaką cholere się mieszamy i ich wspomagamy?
238+

student 27.08.2014 11:52 Zgłoś

Jest powiedzenie "mądry Polak po szkodzie". Ale patrząc na tą wiadomość nijak to się ma. Naszych potomków UPA mordowało, a my im w zamian wysyłamy dary
90+

Gość 27.08.2014 11:53 Zgłoś

MON wysyła pomoc Ukraińcom,ale poszkodowanym POLAKOM powodzianom nie chce wysłać.
107+

kwejk 27.08.2014 11:54 Zgłoś

ruSSkie wyzywają Żydów. BRAWO POLSKA I UKRAINA.
30-

Gość 27.08.2014 11:56 Zgłoś

chodzi o prowokowanie rosjan aby wybuchła wojna miedzy Polską a Rosją i wtedy Psełdo Polski Rząd ucieknie a całą wine za to co sie stało po 89 obarczy rosjan
69+