Psy mają problem z "miau-miau". Nie czują narkotyku

12.01.2012 10:48 CELNIK, LOTNISKO, MEFEDRON, NARKOTYK, PIES, POLSKA, PROBLEM, PRZEMYT
Psy mają problem z "miau-miau". Nie czują narkotyku

cc/flickr/Jonathan Discount

Mafia spokojnie przemyca go do Polski.

Na polski rynek trafia z zagranicy coraz więcej mefedronu, narkotyku nowej generacji zwanego potocznie "kryształkiem" lub "miau, miau". Tylko przez port lotniczy w Pyrzowicach mafii udało się przemycić co najmniej 150 kilogramów tej substancji - donosi "Gazeta Wyborcza"

CORAZ WIĘCEJ KIEROWCÓW JEŹDZI PO NARKOTYKACH. TO JUŻ PLAGA>>

Przestępcy bez problemu przewożą narkotyk przez granicę, ponieważ psy celników nie potrafią go wykryć. Dlatego celnicy muszą używać innych metod, by wyłapywać nielegalne pakunki. Przyznają jednak, że nie są one w stu procentach skuteczne.

Nie mogę mówić o innych metodach. Pracujemy jednak nad tym, aby całkowicie zatrzymać przemyt tych specyfików - mówi rzecznik Izby Celnej w Katowiach Aldona Węgrzynowicz.

Mefedron to narkotyk, który działa jak amfetamina lub ekstazy ale jest tańszy. Sprzedawany jest w formie kryształków, tabletek lub soli do rozpuszczenia. Jest silnie uzależniający. 

LEKARZE: TO MOŻE BYĆ NOWY "KLUBOWY" NARKOTYK>>

Przestępcy na ogół oszukują służby celne twierdząc, że jest to środek np. do czyszczenia wierteł i śrub. CBŚ ostrzega również, że mefedron można zamówić na czeskich stronach internetowych, jako środek do czyszczenia sprzętu budowlanego.

Następny tekst:

Świąteczna sprzedaż rozczarowała Tesco

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

byle by tylko w Polsce nie upowszechnił się '' krokodyl '' tani i narkotyk który wypala tkankę jak kwas na youtube są drastyczne filmiki.
0

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

ja sir Pytam kto policzyl jle KG. przewieziono nielegalnie przez granice ?? Kto i jak to zrobil???? - Z wiarygodnych zrodel podaje do publicznej wiadomosci ze przemytnicy przewizli przez granice 19587.kg 23dekagramow i 35gramow sobstancji ktorej nie musza opodatkowac Dzieki temu kasa ktora zarobia pozostanie w ich kieszeniach -SZACUN
0

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

mefedron w punktacji zagrozenia na ktora sklada sie mozliwosc przedawkowania, zatrucia, uzaleznienia itp. ma pkt 13. Heroina 100.
0

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

brown sugar i te piękne niebieskie oczy
0

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

w takim razie może być bez browna byle tylko oczy były niebieskie
Gość mefedron w punktacji zagrozenia na ktora sklada sie mozliwosc przedawkowania, zatrucia, uzaleznienia itp. ma pkt 13. Heroina 100.
0

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

następny spekulant.statystyki co i jak bardzo uzależnia:Papierosy 100 jednostek;Alkohol 81 jednostek;Heroina 80 jednostek:zioło 21 jednostek LSD 17 jednostek kto nie ma niebieskich oczu to kundel
Gość mefedron w punktacji zagrozenia na ktora sklada sie mozliwosc przedawkowania, zatrucia, uzaleznienia itp. ma pkt 13. Heroina 100.
0

Bambino 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

Musisz być niesamowitym deb_ilem. żeby używać określenia bezpieczne narkotyki.Marihuana otępia i pozbawia empatii. Robi z ludzi d.... takich jak ty. LSD uszkadza DNA i powoduje wiele innych zaburzeń, włącznie z uszkodzeniem watroby. MDMA, to trucizna - moze spowodować zapaść i zgon, niszczy wątrobę, uszkadza mózg i serce. Jak kmiocie nie masz pojęcia o wpływie substancji chemicznych na organizm człowieka, to milcz, zamiast robić z siebie pajaca.
Jurgen Gdyby nie zakazali bezpieczniejszych narkotyków takich jak mdma, marihuana, czy lsd problem by nie istniał. wojna z narkotykami tak samo jak z terroryzmem jest kolejnym elementem globalnej dezinformacji służącym ograniczaniu praw obywatelskich.
2+

Bambino 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

A wiesz matołku ile kosztuje utrzymywanie narkomanów, leczenie ich i naprawa szkód przez nich wyrządzonych? Koszty nieporównywalnie przekraczają zyski. Poza tym to jest degeneracja narodu. Niemcy żeby zniszczyć polski naród, rozpijali go.
Gość Ja tego tez nie rozumiem, po co rzad ma wydawac miliony zlotych na walke z przemytem narkotykow, skoro moga zalegalizowac te lekkie, i czerpac z tego kolosalne zyski. Ludzie ktorzy chca brac te ciezkie, i tak beda to robic, gdyz nie sposob to wyplewic calkowicie. W tym samym momencie popyt na artykuly spozywcze by sie zwiekszyl (palacze zielonego wiedza co mam na mysli) i znowu dodatkowa kasa do rzadu wplywa! Mysle ze Ci ktorzy nawet lekkich nie akceptuja , nie mieli by nic przeciwko, jesli ceny zamiast isc w gore(jak to jest teraz) zatrzymaly sie na tym samym poziomie, gdyz niejako dziura w budzecie bedzie zalatana.
0

Bambino 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

Kolejny de_bil. Najwyraźniej nie masz pojęcia o LSD i nie znasz definicji "Narkotyk".
Kikkoman Po pierwsze, to LSD trudno nazwać narkotykiem. Jest to psychodelik. Właściwie to zbawienny środek w leczeniu wielu schorzeń psychicznych. Zakazany w latach 60' tylko po to, by zrobić na złość hipisom. A że musieli to jakoś uargumentować, nawymyślali przeróżnych, wyssanych z palca rzeczy. Według listy szkodliwych używek LSD jest daleko w tyle za tytoniem i alkoholem. Fakt faktem, jak się nadużywa, to może paść na mózg, jak i może się odłożyć na wątrobie, co skutkuje późniejszymi trzaskami (po prostu od tak łapie Cię faza, ale musisz zażywać LSD kupę lat i to bardzo często, by się tak działo) ale to nie jest "narkotyk" który się bierze codziennie. Pomijam tu już fakt o całej rzeszy artystów, którzy LSD zażywali, jak i psychiatrów którzy sobie bardzo je sobie chwalą.
1+

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

cierpisz co? marycha nigdy nie będzie tak szkodliwa jak alkohol pod każdym względem jedyna odskocznia to polskie pedały mogą ci po złości zabrać prawojazdy zmień swój nik na palant albo popapranic dobże ci radzę
Bambino A wiesz matołku ile kosztuje utrzymywanie narkomanów, leczenie ich i naprawa szkód przez nich wyrządzonych? Koszty nieporównywalnie przekraczają zyski. Poza tym to jest degeneracja narodu. Niemcy żeby zniszczyć polski naród, rozpijali go.
1+

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

Ladnie Ci gosciu pojechai i po co Ci to bylo, ja sie z nim zgadzam. Czytanie ze zrozumieniem. Nie znam osoby ktora potrzebowalaby leczenia od marychy, odsetek ludzi siegajacych po mocniejsze srodki jest rowniez znikomy. Wg mnie to nawet latwiej przekonac kogos do alkoholu niz do zielonego. Wiec kto tutaj chodzi czesciej, jak to okresliles "otepialy"?!
Gość cierpisz co? marycha nigdy nie będzie tak szkodliwa jak alkohol pod każdym względem jedyna odskocznia to polskie pedały mogą ci po złości zabrać prawojazdy zmień swój nik na palant albo popapranic dobże ci radzę
1+

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

lsd jest najczystszą formą halucynogenów ,nie powoduje spustoszenia w organizmie ,po jego użyciu nie ma efektów ubocznych ,typu kac czy zwał ,a osoba która zażywała lsd otwiera swój umysł ,jeśli ktoś skacze przez okno bo suit mu się wali na głowę ,tzn że ma zdrowo nierówno pod sufitem ,a ty kolego to mi psem śmierdzisz w ogóle ,śmierdzącym kundlem ,więc Shut your F**king mouth
Gość No chyba zartujesz?! Patrze i nie wierze, w to co napisales! Od kiedy LSD jest bezpiecznym narkotykiem?!
1+

blau 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

jeśli polska jest największym producentem spirytusu w europie czy też na swiecie TO JUŻ WIEM skad taka nagonka na trawoszy;chcą ich wszystkich przeciągnąć na drugą stronę barykady i zrobić z nich cieciów takich jak reszta społeczeństwa.przede wszystkim by byli odwapnieni jak najbardziej i do pokonania na pół ciosu.nie domyci brudni,dzieci wygłodzone i opóźnione w rozwoju,codzienne awantury by były w domu,leżeli obs*czani i zas*ani,chodzili na głodzie narkotyczny bo alkohol to też narkotyk tylko w płynie.zadymy na ulicy by policja miała chleb.i tak wiele wiele innych
0

Gość 05.11.2012 11:01 Odpowiedz Zgłoś

Niech przemycają kazdy musi jakos zarobic a w Polsce nie da sie legalnie zarobic
0

Gość 03.12.2012 15:15 Odpowiedz Zgłoś

Też mi nowina!!!Od tysięcy lat wiadomo że Psy maja problem z Miau-miau!!!
1+
Strona 3 z 3 1 2 3
Papież ma wrogów w Watykanie. "Ten mały Argentyńczyk" 5 Papież ma wrogów w Watykanie. "Ten mały Argentyńczyk" 13 godzin temu
Nieznane zdjęcia dyktatora. Ujawnili dzieciństwo Kima 5 Nieznane zdjęcia dyktatora. Ujawnili dzieciństwo Kima 12 godzin temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...