Rysiek z "Klanu" wrócił! Niesamowita kampania

10.12.2012 16:17 CYRWUS, KRÓTKO, REKLAMA, RYSIEK

Przepocony "damski abażur" na głowie, "morda nie w tamburyn" i zawodowa niechęć do płacenia podatków. Tak, Piotr Cyrwus wrócił na mały ekran po raz pierwszy od porzucenia roli wyśmiewanego Rysia z "Klanu" jako... rzucający mięsem gangster-społecznik. W spocie zmontowanym a'la "Wściekłe Psy" Quentina Tarantino (jest zarówno markowe ujęcie z wewnątrz bagażnika auta, jak i czarne krawaty-śledzie) bandyci rozczulają się nad losem policjanta, czyli "psa". Przekaz dotyczy jednak prawdziwych psów i znęcania się nad nimi.

Następny tekst:

Samolot Ryanaira o krok od katastrofy w Niemczech Samolot Ryanaira o krok od katastrofy w Niemczech

Komentarze

Gość 10.12.2012 16:51 Zgłoś

od środy BOJKOT Sfory, nic sobie nie robi z opinii forumowiczów na temat nowej strony. Od środy bez komentarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
42+

Gość 10.12.2012 17:00 Zgłoś

ach ten rysiek
10+

Gość 10.12.2012 17:07 Zgłoś

Lepszym rozwiązaniem będzie nie wchodzenie na Sforę .Za każde wejście jest zysk,za komentarz już nie.
Gość od środy BOJKOT Sfory, nic sobie nie robi z opinii forumowiczów na temat nowej strony. Od środy bez komentarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4+

Gość 10.12.2012 17:11 Zgłoś

A mi bardzo się podoba sfora. Jest w końcu przejrzyście.
2-

Gość 10.12.2012 17:35 Zgłoś

wali mnie jakis klan dawac film konkretny
1-

Gość 10.12.2012 18:58 Zgłoś

RICHARD RULEZ.!
1+

Gość 10.12.2012 19:00 Zgłoś

normalnie przykład zmartwychwstania mamy. widziałem przecież w televozorze, że go pochowali...
16+

Gość 10.12.2012 19:30 Zgłoś

świetny przekaz,gratulacje!
1+

Gość 10.12.2012 19:55 Zgłoś

Boże co za ciota
0

Gość 10.12.2012 20:30 Zgłoś

to policjant nie pies, nie obrażajmy zwierząt!!
1+
Strona 1 z 2 1 2
Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 10 Wspomnij cudowne lata 90.! Łza się zakręci w oku... 27.09.2015 17:53
Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 27 Kandydaci do Nagrody Darwina 2015. Głupszych nie znajdziecie 23.09.2015 08:08
Sponsorowane