Galeria: Rzeź milionów rekinów. Ujawnili wstrząsające zdjęcia

19.10.2011 10:07 EKOLOGIA, OCEAN, REKIN, RYBA, TAJWAN
Powrót do artykułu

Z raportu Pew Environment Group wynika, że najwiecej rekinów odławianych jest w Indonezji, Indii, Hiszpanii i na Tajwanie. Te cztery odpowiedzialne są za śmierć ponad 35 proc. rekinów na świecie.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

jest popyt jest rzeźnia, podobnie dzieje się z wielorybami w japonii, to dla wielkich tego sfiata by zawsze był rekin w menu restauracji
21+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia... o mało co się nie ze*rałem....ale tak na serio to mam w d*pie bo sfora "forsuje" tematy gó*no na które nie mamy wpływu a to co się w POlsce dzieje a właściwie że się dzieje źle to nikt o tym nie mówi....
4+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

Nie wolno zabijać zwierząt dla sportu, ale do jedzenia to normalne.
6+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

a karpie w marketach przed świętami nie burzą waszego spokoju .. upchane w wannach i duszące się z braku tlenu ?
58+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

wojsko powinno zatopić dla przykładu z 50 statków łowiących wieloryby i rekiny! jestem za. na człowieka nie ma innej rady inaczej wszystko zniszczy bo mu zupa z płetwy rekina smakuje.
0

Animals 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

I gdzie jest Krupa-pupa-futerko i reszta bandy polskich pseudoekooszołomów. Gdzie są ci wyszczekani pajace z PETA, EMPATII, tam by zaraz dostali po ryjach.
24+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

ludzie zniszcza wszytsko nie daja naturze nawet sznas na reprodukcje a poem sie dziwia ze nei ma ryb co za tempa rasa
11+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

Rekiny mnie przerażają. My je mordujemy, a one nas i tłumaczy się to tym, że mylą nas z fokami!!! Spróbujcie to wytłumaczyć osobom, których bliscy zginęli pożarci przez te zwierzęta o martwych oczach.
5-

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

powinni wytepic tych zoltkow
2+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

Joanna Doopa do gara.
0
Strona 1 z 4 1 2 3
Dowód na okradanie zwłok. "Tusz do rzęs z Amsterdamu" 4 Dowód na okradanie zwłok. "Tusz do rzęs z Amsterdamu" 5 godzin temu
Odkryli zbiorowy grób na Ukrainie. "Ciała zawinięte w folię” 4 Odkryli zbiorowy grób na Ukrainie. "Ciała zawinięte w folię” 6 godzin temu
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....