Galeria: Rzeź milionów rekinów. Ujawnili wstrząsające zdjęcia

19.10.2011 10:07 EKOLOGIA, OCEAN, REKIN, RYBA, TAJWAN
Powrót do artykułu

Z raportu Pew Environment Group wynika, że najwiecej rekinów odławianych jest w Indonezji, Indii, Hiszpanii i na Tajwanie. Te cztery odpowiedzialne są za śmierć ponad 35 proc. rekinów na świecie.

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

jest popyt jest rzeźnia, podobnie dzieje się z wielorybami w japonii, to dla wielkich tego sfiata by zawsze był rekin w menu restauracji
21+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia... o mało co się nie ze*rałem....ale tak na serio to mam w d*pie bo sfora "forsuje" tematy gó*no na które nie mamy wpływu a to co się w POlsce dzieje a właściwie że się dzieje źle to nikt o tym nie mówi....
4+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

Nie wolno zabijać zwierząt dla sportu, ale do jedzenia to normalne.
6+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

a karpie w marketach przed świętami nie burzą waszego spokoju .. upchane w wannach i duszące się z braku tlenu ?
58+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

wojsko powinno zatopić dla przykładu z 50 statków łowiących wieloryby i rekiny! jestem za. na człowieka nie ma innej rady inaczej wszystko zniszczy bo mu zupa z płetwy rekina smakuje.
0

Animals 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

I gdzie jest Krupa-pupa-futerko i reszta bandy polskich pseudoekooszołomów. Gdzie są ci wyszczekani pajace z PETA, EMPATII, tam by zaraz dostali po ryjach.
24+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

ludzie zniszcza wszytsko nie daja naturze nawet sznas na reprodukcje a poem sie dziwia ze nei ma ryb co za tempa rasa
11+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

Rekiny mnie przerażają. My je mordujemy, a one nas i tłumaczy się to tym, że mylą nas z fokami!!! Spróbujcie to wytłumaczyć osobom, których bliscy zginęli pożarci przez te zwierzęta o martwych oczach.
5-

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

powinni wytepic tych zoltkow
2+

Gość 22.10.2012 18:54 Odpowiedz Zgłoś

Joanna Doopa do gara.
0
Strona 1 z 4 1 2 3
Zapomniane niesamowite zwycięstwo Polaków. Podręczniki o nim milczą 5 Zapomniane niesamowite zwycięstwo Polaków. Podręczniki o nim milczą 3 godziny temu
Oto 8 najgorszych "medycznych" eksperymentów nazistów 8 Oto 8 najgorszych "medycznych" eksperymentów nazistów wczoraj, o godz: 14:20
Sponsorowane
Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Koty nigdy nie są nudne. Zobaczcie najdziwniejsze zdjęcia Są mistrzami jogi, drugiego planu, a do tego nie ma miejsca, do którego nie wejdą. Czasem zachowują się...
Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Największe wpadki na wizji. One pokazały biusty Wpadki przytrafiają się nawet znanym i popularnym, czego najlepszym przykładem mogą być prezenterki telewizyjne, aktorki i piosenkarki.
Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Taki miał być Związek Radziecki. Zobacz projekty sprzed 60 lat Nie jest tajemnicą, że w czasach Związku Radzieckiego w kraju tym pisano historię od nowa. Wszystkie najważniejsze wynalazki...