Sanepid: Od kosmetyczki wyjdziesz z żółtaczką

13.04.2011 16:56 GABINET, KONTROLA, KOSMETYKI, LUBLIN, SANEPID
Sanepid: Od kosmetyczki wyjdziesz z żółtaczką

Fot. Creative Commons / Flickr /Lori Greig

Wyniki kontroli gabinetów.

Stan sanitarny gabinetów jest bardzo zły. Klienci mogą z łatwością zarazić się tam żółtaczką typu C, ale też innymi niebezpiecznymi chorobami zakaźnymi - informuje "Dziennik Wschodni".

Sanepid skontrolował 15 gabinetów kosmetycznych w Lublinie i w powiecie lubelskim, z czego tylko w jednym wszystko było w porządku.

ŚWIADOMIE ZARAŻAŁ WIRUSEM HIV>>

W innych oszczędzano na podstawowej higienie.

Mandaty od kontrolerów posypały się za brak dezynfekcji i niesterylne narzędzia - donosi "Dziennik Wschodni".

Niebezpieczne jest to szczególnie w przypadku tych sprzętów, które służą do zabiegów naruszających tkankę łączną.

GROŹNA EPIDEMIA ZABIJA POLAKÓW>>

Stwierdzono także braki w dokumentacji lekarskiej pracowników, bez której nie mogą wykonywać zabiegów kosmetycznych. Sanepid wydał w sumie 11 mandatów.

Następny tekst:

Tak myśliwi trują środowisko Tak myśliwi trują środowisko

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

dlaczego tylko mandaty?przeciez zoltaczka to powazna choroba.pozamykac dziadowskie zaklady.!!!
123 Jest to tyPOwe odwracanie uwagi od terażniejszości.. Gościowi niczego nie udowodnią i wypłacą kolosalne odszkodowanie.
2+

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

i nagle się okaże że w Polsce nie ma zakładów kosmetycznych <lol>
123 Jest to tyPOwe odwracanie uwagi od terażniejszości.. Gościowi niczego nie udowodnią i wypłacą kolosalne odszkodowanie.
1+

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

Większość kosmetyczek i fryzjerek to wymalowane dziadówki, którym nie chce się utrzymywać higieny, jak widze fryzjerke ktora kazdego klienta czesze jednym grzebieniem to az zle mi sie robi, brudaski i ciarachy jedyne co umieją to iść na solare i spiec się na rodzynę.
mm żal mi Ciebie
3+

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

Facet pyta kolegę: - Dlaczego Ty zawsze nosisz buty za małe o dwa numery? - Jestem na bezrobociu, mam obrzydliwą żonę, syn ma w szkole same pały, teściowa od rana wrzeszczy... Jedyną radością w moim życiu jest chwila, gdy wieczorem zdejmuję buty.
Gość Donaldowi to wyślij!
1+

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

Do gabinetu kierowniczki w salonie kosmetycznym wpada facet: - Co to ma znaczyć! Zapłaciłem za dwie godziny solarium, a wyproszono mnie po piętnastu minutach! - Proszę się uspokoić. W instrukcji jasno jest napisane, że w kabinie można przebywać maksimum 15 minut. - Nie interesuje mnie, co jest napisane w instrukcji! Ja jutro znad morza wracam!
mm żal mi Ciebie
2+

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

w dodatku te starsze to byłe dzi ki które już są za brzydkie na bycie prostytutką i kase zarobioną d pą wydały na otwarcie biznesu
mm żal mi Ciebie
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

Młody człowiek zwraca się do ojca swojej wybranki: - Przyszedłem prosić o ci*kę Pana córki. - Ależ młody człowieku, co to ma znaczyć! Prosi się o rękę! - Ręce to mam swoje...
piekłopolskie POzamykać wszystkich solidaruchów.
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

ten co najwięcej ma do powiedzenia to największy brudas bo widzi pod lasem a nie widzi pod nosem a ludzka zazdrość nie zna granic
piekłopolskie POzamykać wszystkich solidaruchów.
0

Gość 22.10.2012 16:17 Odpowiedz Zgłoś

oooooooo wypraszam sobie!jestem kosmetyczka nie spalona w solarium...a na wlasny biznes nie zarabialam d**a tylko ciezka praca!a to ze sa brudne gabinety to fakt ale to tylko zalezy od wlascicielki.....a swoja droga dziwie sie ze sa osoby ktore korzystaja z takich gabinetow-nie bedzie zainteresowania bo syf<sam sie zamknie........
Gość Rakiety i tak cały czas są wycelowane w państwa NATO. Broń atomowa już od dawna jest w obwodzie kaliningradzkim. Ruskie nie mają żadnych argumentów w tej sprawie. Amerykańska tarcza stanie w europie tak czy inaczej..
0