Skandal w Krakowie! Pijany walczy o życie po imprezie z FB

28.04.2013 22:10 FACEBOOK, IMPREZA, OGNISKO, PIJAŃSTWO

Impreza na rozpoczęcie wiosny na krakowskim Zakrzówku zakończyła się tragedią.

facebook.com

Pijani do nieprzytomności uczestnicy imprezy rzucali w siebie kamieniami, rozbierali się i wchodzili do wody a także odpalali petardy.


Majowi imprezowicze od samego rana poszukują setek zagubionych telefonów, torebek, kluczy i innych wartościowych przedmiotów.

Dodaj komentarz

Komentarze

Łupieżca Umysłów 28.04.2013 22:21 Odpowiedz Zgłoś

pokolenie gimbusow, zaczelo sie
439+

Gość 28.04.2013 22:29 Odpowiedz Zgłoś

Ale mieli ubaw... Pewnie nic nie pamiętają. Dzisiejsza młodzież to dno. Tylko się uchlać umieją.
366+

Gość 28.04.2013 22:32 Odpowiedz Zgłoś

trzoda wyszła
330+

Gość 28.04.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Czyli - wszystkie ludzie zadowolone. Uczestniki, policaje, dostawce alkohola a nawet muchi.
43+

Gość 28.04.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Po prostu nie potrafili zorganizować imprezy :( Przerosła ich :)
27+

Gość 28.04.2013 22:36 Odpowiedz Zgłoś

i kogo to obchodzi ze to gimby? wy tylko siedzic potraficie nic wiecej a tak to ze sie bawili to jest lepiej skorzystac z zycia niz sie martwic co bedzie dalej.... mam polewe z takich naiwnych ludzi...
Łupieżca Umysłów pokolenie gimbusow, zaczelo sie
67-

Gość 28.04.2013 22:37 Odpowiedz Zgłoś

Zwierzęta dostały alkohol.
91+

noris 28.04.2013 22:37 Odpowiedz Zgłoś

Bydło i nic więcej. Ciekawe ile kondomów znaleźli !
13+

B52 28.04.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

nie tylko dzieci byłych komunistów
Komentarz usunięty
18+

Gość 28.04.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda gadać. 3 * D - Demoralizacja, degrengolada, debilizm.
13+
Strona 1 z 15 1 2 3
Nowa moda w Rosji. ”Przeżyj -195 stopni Celsjusza” 5 Nowa moda w Rosji. ”Przeżyj -195 stopni Celsjusza” wczoraj, o godz: 11:13
Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem 8 Zobacz niezwykłe cmentarzysko okrętów nad Bałtykiem 25.11.2014 10:16
Sponsorowane
Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Odeszli w 2014 roku. Nie zapominajmy o nich Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... - pisał ks. Jan Twardowski. W tym roku odeszło wiele znanych...
Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii Nowy rodzaj prostytucji. Zobacz co wymyślili w Japonii W tokijskiej dzielnicy Akihabara, słynącej w równej mierze ze sklepów z elektroniką co ekscentrycznych, z europejskiego punktu widzenia,...
Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nowy kalendarz Pirelli szokuje. "Pikantny jak nigdy" Nagie modelki, artystyczne zdjęcia, niewielka liczba egzemplarzy, która trafia tylko do wybrańców. Tradycyjnie pod koniec roku zaprezentowano kolejną...