Skandal w Krakowie! Pijany walczy o życie po imprezie z FB

28.04.2013 22:10 FACEBOOK, IMPREZA, OGNISKO, PIJAŃSTWO

Impreza na rozpoczęcie wiosny na krakowskim Zakrzówku zakończyła się tragedią.

facebook.com

Pijani do nieprzytomności uczestnicy imprezy rzucali w siebie kamieniami, rozbierali się i wchodzili do wody a także odpalali petardy.


Majowi imprezowicze od samego rana poszukują setek zagubionych telefonów, torebek, kluczy i innych wartościowych przedmiotów.

Dodaj komentarz

Komentarze

Łupieżca Umysłów 28.04.2013 22:21 Odpowiedz Zgłoś

pokolenie gimbusow, zaczelo sie
439+

Gość 28.04.2013 22:29 Odpowiedz Zgłoś

Ale mieli ubaw... Pewnie nic nie pamiętają. Dzisiejsza młodzież to dno. Tylko się uchlać umieją.
366+

Gość 28.04.2013 22:32 Odpowiedz Zgłoś

trzoda wyszła
330+

Gość 28.04.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Czyli - wszystkie ludzie zadowolone. Uczestniki, policaje, dostawce alkohola a nawet muchi.
43+

Gość 28.04.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Po prostu nie potrafili zorganizować imprezy :( Przerosła ich :)
27+

Gość 28.04.2013 22:36 Odpowiedz Zgłoś

i kogo to obchodzi ze to gimby? wy tylko siedzic potraficie nic wiecej a tak to ze sie bawili to jest lepiej skorzystac z zycia niz sie martwic co bedzie dalej.... mam polewe z takich naiwnych ludzi...
Łupieżca Umysłów pokolenie gimbusow, zaczelo sie
67-

Gość 28.04.2013 22:37 Odpowiedz Zgłoś

Zwierzęta dostały alkohol.
91+

noris 28.04.2013 22:37 Odpowiedz Zgłoś

Bydło i nic więcej. Ciekawe ile kondomów znaleźli !
13+

B52 28.04.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

nie tylko dzieci byłych komunistów
Komentarz usunięty
18+

Gość 28.04.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda gadać. 3 * D - Demoralizacja, degrengolada, debilizm.
13+
Strona 1 z 15 1 2 3
Nowe informacje o Lubitzu szokują. To nie był impuls 6 Nowe informacje o Lubitzu szokują. To nie był impuls 4 godziny temu
Wpadki Ogórek, Kukiza i reszty. Taka była kampania 6 Wpadki Ogórek, Kukiza i reszty. Taka była kampania 3 godziny temu
Sponsorowane
Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Nie wrzucajcie takich fotek. Stali się pośmiewiskiem sieci Lepiej dwa razy się zastanowić, niż bez wahania wrzucać zdjęcia w serwisach społecznościowych. Czasami obraca się to przeciw...