Skandal w Krakowie! Pijany walczy o życie po imprezie z FB

28.04.2013 22:10 FACEBOOK, IMPREZA, OGNISKO, PIJAŃSTWO

Impreza na rozpoczęcie wiosny na krakowskim Zakrzówku zakończyła się tragedią.

facebook.com

Pijani do nieprzytomności uczestnicy imprezy rzucali w siebie kamieniami, rozbierali się i wchodzili do wody a także odpalali petardy.


Majowi imprezowicze od samego rana poszukują setek zagubionych telefonów, torebek, kluczy i innych wartościowych przedmiotów.

Dodaj komentarz

Komentarze

Łupieżca Umysłów 28.04.2013 22:21 Odpowiedz Zgłoś

pokolenie gimbusow, zaczelo sie
438+

Gość 28.04.2013 22:29 Odpowiedz Zgłoś

Ale mieli ubaw... Pewnie nic nie pamiętają. Dzisiejsza młodzież to dno. Tylko się uchlać umieją.
365+

Gość 28.04.2013 22:32 Odpowiedz Zgłoś

trzoda wyszła
329+

Gość 28.04.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Czyli - wszystkie ludzie zadowolone. Uczestniki, policaje, dostawce alkohola a nawet muchi.
43+

Gość 28.04.2013 22:34 Odpowiedz Zgłoś

Po prostu nie potrafili zorganizować imprezy :( Przerosła ich :)
27+

Gość 28.04.2013 22:36 Odpowiedz Zgłoś

i kogo to obchodzi ze to gimby? wy tylko siedzic potraficie nic wiecej a tak to ze sie bawili to jest lepiej skorzystac z zycia niz sie martwic co bedzie dalej.... mam polewe z takich naiwnych ludzi...
Łupieżca Umysłów pokolenie gimbusow, zaczelo sie
68-

Gość 28.04.2013 22:37 Odpowiedz Zgłoś

Zwierzęta dostały alkohol.
91+

noris 28.04.2013 22:37 Odpowiedz Zgłoś

Bydło i nic więcej. Ciekawe ile kondomów znaleźli !
13+

B52 28.04.2013 22:39 Odpowiedz Zgłoś

nie tylko dzieci byłych komunistów
Komentarz usunięty
18+

Gość 28.04.2013 22:41 Odpowiedz Zgłoś

Szkoda gadać. 3 * D - Demoralizacja, degrengolada, debilizm.
13+
Strona 1 z 15 1 2 3
To najlepsze polskie miasta dla kierowców. Niespodzianka? 4 To najlepsze polskie miasta dla kierowców. Niespodzianka? 8 godzin temu
Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 4 Bunt w ukraińskiej armii. Rezerwiści chcą do domu 9 godzin temu
Sponsorowane
Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Tymoszenko pławi się w luksusach? Zobacz, jak mieszka Julia Tymoszenko pochwaliła się swoim domem przed dziennikarzami ze stowarzyszenia "Bez Płotów". Chciała, by wszyscy mogli zobaczyć jak...
Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Wielkie sekrety na Google Maps. Tego tam nie zobaczysz Choć Google Earth jest w sieci od dekady, wiele elementów naszego świata nadal ukrytych jest przez płaszcz cenzury....
Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Zobacz najbardziej makabryczne miejsca na Ziemi Makabryczne atrakcje z niezrozumiałych względów przyciągają rzesze turystów. Fascynacja śmiercią i horrorem wciąż nie traci na popularności, a...