Skandal w Małopolsce! Faceci uprawiali seks oralny na dworcu

29.10.2013 19:11 DWORZEC, FACET, KRAKÓW, SEKS
Skandal w Małopolsce! Faceci uprawiali seks oralny na dworcu

PAP/Stanisław Rozpędzik

To przebija wszystko! Wśród oczekujących na poranne pociągi pasażerów, dwóch mężczyzn... uprawiało seks oralny - donosi TV Silesia.

Dwóch mężczyzn robiło to na peronie krakowskiego dworca kolejowego.

TO DLATEGO FACECI UWIELBIAJĄ SEKS ORALNY>>

Pasażerowie oczekujący na poranne pociągi natychmiast zaalarmowali funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei. Panów wypatrzył także operator dworcowego monitoringu.

pobrane.jpg

35-latek i jego 51-letni partner zostali zatrzymani i wylegitymowani przez SOK.

Jeden z nich za miłosne igraszki na dworcu zapłaci mandat w wysokości 500 zł. Drugiego seks oralny na środku peronu kosztował będzie drożej - nie przyjął bowiem mandatu i sprawa trafi do sądu - informuje stacja.

Następny tekst:

Bez litości! Więzienie za nieopłacony abonament RTV Bez litości! Więzienie za nieopłacony abonament RTV

Dodaj komentarz

Komentarze

kiku 29.10.2013 23:14 Odpowiedz Zgłoś

tak polacy wybrali
3+

Gość 29.10.2013 23:25 Odpowiedz Zgłoś

HOMOFOBY PJERDOLONE, żeby was nagła krew zalała i żebyście się udławili własnym jadem.
9-

Gość 30.10.2013 00:04 Odpowiedz Zgłoś

Głupek z ciebie !!
Gość mogą mnie cmoknąć, żaden to paragraf i tak, żydy jak zwykle straszą i sami prowokację takie robią żeby wykazać nienawiść - po treści słów można poznać ich robotę
2-

gosc 30.10.2013 00:32 Odpowiedz Zgłoś

500zl i na tym koniec?????? to skandal w innym kraju dowiedzieliby sie gdzie uprawiac sex. TO TYLKO W POLSCE to mozliwe!
14+

Gość 30.10.2013 01:00 Odpowiedz Zgłoś

Idźcie lepiej g*****ć kobiety w lasach heterycy!! Jestem gejem i nie mam nic do was heterycy. To zagranie homoseksualistów było... Tego nie da sie opisać.. Jak im sie tak bardzo chciało to juz to mogli zrobić w toalecie, hotelu albo u siebie w domu... Ale nie publicznie.
13-

Gość 30.10.2013 01:25 Odpowiedz Zgłoś

A czemu nie skączyli na podkładach.Jak się nie leczą to gnębić pedalstwo zarazę !!!!!
4+

Gość 30.10.2013 01:28 Odpowiedz Zgłoś

Precz zarazo , Grzałka w kitnak a w mordę wodę aż bąbelki uszami pójdą. do lekarz i leczyć się zboczki,
Gość Idźcie lepiej g*****ć kobiety w lasach heterycy!! Jestem gejem i nie mam nic do was heterycy. To zagranie homoseksualistów było... Tego nie da sie opisać.. Jak im sie tak bardzo chciało to juz to mogli zrobić w toalecie, hotelu albo u siebie w domu... Ale nie publicznie.
3-

Gość 30.10.2013 01:55 Odpowiedz Zgłoś

O.o Co za p****y. Sam kiedys widzialem, jak jakas para( kobieta i mezczyzna) robili "TO" na dworcu w kacie. xD Masaaaakra.xD
3+

Gość 30.10.2013 02:01 Odpowiedz Zgłoś

Sam jestem Gejem, ale co Ty chlopie masz za problem? Po co obrazasz heteroseksualnych? Jaki to ma cel? (cytuje: idźcie lepiej g*****ć kobiety) No, dobra. Obrazili Cie- poczules sie wielce obrazony, ale z tego co wiem, obrazali i SLUSZNIE tych idiootow co na peronie to robili. Rozumiem, ze utozsamiasz sie z tymi idiotaami na dworcu? Jezeli tak, to okay- nie mam nic do powiedzenia. Jestes ZBYT przeczulony. Jeszcze mi powiesz, ze tych idiottow z Gay Pride parady chronisz? Te wszystkie parady to DO KOSZA. Obojetnie czy Homo, czy jakakolwiek inna parada. Maja prawo do strajku, kazdy je ma, ale nie wiem, po co robia takie parady. Przeciez w naszej ukochanej ojczyznie tak zle nie jest z prawami Gejow i Lesbijek. A tam to tylko, jak w kazdej innej spolecznosci, glaby chodza.
Gość Idźcie lepiej g*****ć kobiety w lasach heterycy!! Jestem gejem i nie mam nic do was heterycy. To zagranie homoseksualistów było... Tego nie da sie opisać.. Jak im sie tak bardzo chciało to juz to mogli zrobić w toalecie, hotelu albo u siebie w domu... Ale nie publicznie.
5+

piter 30.10.2013 07:07 Odpowiedz Zgłoś

Zimną wodą czeba było psów zlac
13+

Gość 30.10.2013 07:14 Odpowiedz Zgłoś

JAK PROMUJĄ PEDALSTWO DOSTAJA STANOWISKA TO CO ?
11+

Gość 30.10.2013 07:18 Odpowiedz Zgłoś

ale by skakał im po łbach żeby mój dzieciak to zobaczył.
2+

Zbyszek 30.10.2013 07:24 Odpowiedz Zgłoś

Sukienki pozdejmowali?
9-

Gość 30.10.2013 07:44 Odpowiedz Zgłoś

Księża robią to na plebani i nie ma skandalu
10-

Gość 30.10.2013 07:45 Odpowiedz Zgłoś

bo pisałeś na żyda pedała i PO bo sfora to lachociągi ciągną lachy żydom pedałom i PO
Gość hahaha, -11 z automatu dostaliśmy XD
1+
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5
Nowe państwo w środku Europy. Właśnie powstało 12 Nowe państwo w środku Europy. Właśnie powstało wczoraj, o godz: 15:13
Zmniejsz rachunki za światło nawet o 80%. Banalny sposób 6 Zmniejsz rachunki za światło nawet o 80%. Banalny sposób wczoraj, o godz: 11:32
Sponsorowane
Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Zobaczcie, za co ludzie uwielbiają koty. Różne charaktery i narodowości Choć każdy jest zupełnie inny, łączy je jedno: te koty rozbawią was do łez. Mogą też wzruszyć.
Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia chciał zobaczyć cały Zachód. Nie znali takiego "imperium zła" Te zdjęcia objechały całą Europę i zrobiły prawdziwą furorę. W 1987 roku na wystawę "Współczesna fotografia radziecka" waliły...
Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Szokujące zdjęcia z Korei. Tego Kim nie chciał pokazać Bieda panująca w Korei Północnej nie jest dla nikogo tajemnicą, ale koreański rząd nadal robi dobrą minę do...