Skandaliczne kursy dla TIR-owców. "Wal w osobowego"

30.03.2011 21:24 BEZPIECZEŃSTWO, DROGA, KIEROWCY, POLICJA, PRACA, PRAWO JAZDY, TIR, TRANSPORT
Skandaliczne kursy dla TIR-owców. "Wal w osobowego"

Fot. Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Tak się uczą polscy kierowcy.

Wykładowcy na kursach dla TIR-wców nakłaniają ich, aby w razie zagrożenia na drogach nie narażali ładunku, tylko powodowali wypadek - informuje tvn24.pl. - Mają "walić w osobowego", bo jest "poniżej nóg".

Niepokojący obraz obowiązkowych dla wszystkich kierowców kursów wyłania się ze śledztwa, jakie reporter stacji przeprowadził w kilku ośrodkach szkoleniowych.

TIR ROZJECHAŁ NA PASACH DWIE DZIEWCZYNKI>>

W czasie szkoleń TIR-owcy uczą się też jak rozpychać się na drodze, oszukiwać policję, gdy wiezie się za ciężki ładunek, a nawet na co uważać, gdy zabierają prostytutkę do kabiny.

BUS WJECHAŁ W TIRA. SZEŚĆ OSÓB NIE ŻYJE>>

Mają uważać na prostytutki, bo jak policja znajdzie u niej narkotyki, będzie za to odpowiadać także kierowca - ujawnia TVN24.

Następny tekst:

Rywalka "zamęczyła" Radwańską Rywalka "zamęczyła" Radwańską

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

kierowcy tak jak psy jedzą z michy i szczają na koło i tak samo pachną ....
Gość Kto im dał prawo do tego?
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

kierowca to nie zawod... to osoba bez wykształcenia jakiego kolwiek
Gość Bardzo fajny kalendarzyk
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

widziałeś kiedyś tirowca za kółkiem osobówki ? Jedzie jak tirem .. ścina zakręty wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu itp .. jest jeszcze bardziej niebezpieczny jak jadąc tirem ;O
Gość Żeby być piękniejsze musiały by sobie obciąć te krzywe łby.
0

robak 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

pracuje z dwoma kierowcami i powiem wam, że oni mają zboczenie zawodowe. ktoś tu pisał, że po pracy przesiadają się do osobówek i trzeba o tym pomyśleć. akurat. nie wiem jak jeżdżą z rodziną tymi osobówkami, ale ja z debilami więcej po robocie nie pojadę, wolę autobus noga na gaz i nie patrzy na nic. ktoś inny napisał, że te auta ważą po 40 ton i nie łatwo wyhamować no niby ok, ale nie wszystkie jadą wyładowane po brzegi, a styl jazdy się nie zmienia.
Gość Co ty pierdzielisz Kaddafi to był najgorszą chyba wydzielną belzebuba jakiego ziema spłodziła kazał zabijać cywilów g****ic kobiety dzieci żołnierze tego twojego kochanego Kaddafiego pedała g****ili dzieci ty ku...czubie tego chyba nie rozumiesz albo sam jesteś jakimś maniakiem Okradł swoje panstwo do tego jego żona to samo a ty mi tu pie...... farmazony popaprancu
0

robak 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

każdy z nich ma zazwyczaj CB i w służbowym i prywatnym, wiedzą gdzie stoi policja, fotoradary i inne pierdoły. z przepisów nic sobie nie robią. poza tym jeszcze jedno. biedni, gnębieni kierowcy tirów. taki nacisk w pracy, bo szybko, bo czas, bo srutu tu tu. gdzie debilu masz mózg? godzisz się na takie warunki, bo co, bo wszyscy się godzą na łamanie prawa,bo bez tego nie miał byś pracy? rozumiem - po prostu jesteś debilem. a niedoceniany zawód, no pewnie bo to właśnie dla takich co nie myślą.
Gość Stresem to się zarażam co dzień jak włączę wiadomości lub programy publicystyczne,rządowe w TV. Rządy Tuska to jeden wielki stres !
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

a nie pomyśleliście pacanki, że to żart na prima aprilis??
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

no co, uczą się potrzebnych i zyciowych rzeczy. Każdy kierowca wie jak jest.
Gość To oznacza że w tym rejonie jest najbardziej skorumpowana policja - współpracuje ze złodziejami , to proste jak drut.
0

Gość 26.02.2013 18:44 Odpowiedz Zgłoś

Przydalby sie taki SNAJPER jak w niemczech, Kotyrba strzelal do Tirol. Sama jadac niedawno w Polsce autostrada zostalam prawie zmiazdzona przez tira, gdyby nie Mojave Szylla reakcja Jul by Manie nie bylo.
0
Strona 9 z 9 7 8 9
To chmura czy UFO? Nawet meteorolodzy nie wiedzą 5 To chmura czy UFO? Nawet meteorolodzy nie wiedzą 5 godzin temu
To koniec lata, idzie jesień. Uważaj, zaatakują burze 4 To koniec lata, idzie jesień. Uważaj, zaatakują burze 8 godzin temu
Sponsorowane
Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Kobiety uwolniły piersi. Przeszły topless w paradzie Z okazji Międzynarodowego Dnia Topless przez centrum Nowego Jorku i innych amerykańskich miast przeszła pierwsza Parada Topless. Kobietom...
Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Chińczyk z myśliwca zajrzał w oczy pilota USA. Ujawnili zdjęcia Pentagon poinformował o mrożącym krew w żyłach manewrze, jaki wykonał chiński myśliwiec, kiedy zbliżył się o włos do...
Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Oszukała wszystkich! Tylko udawała, że jest na wakacjach Holenderska studentka oszukała znajomych i rodzinę, udając że jest na wymarzonych wakacjach.Tymczasem zdjęcia, na których dziewczyna pozowała z...