Skandaliczne kursy dla TIR-owców. "Wal w osobowego"

30.03.2011 21:24 BEZPIECZEŃSTWO, DROGA, KIEROWCY, POLICJA, PRACA, PRAWO JAZDY, TIR, TRANSPORT
Skandaliczne kursy dla TIR-owców. "Wal w osobowego"

Fot. Fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Tak się uczą polscy kierowcy.

Wykładowcy na kursach dla TIR-wców nakłaniają ich, aby w razie zagrożenia na drogach nie narażali ładunku, tylko powodowali wypadek - informuje tvn24.pl. - Mają "walić w osobowego", bo jest "poniżej nóg".

Niepokojący obraz obowiązkowych dla wszystkich kierowców kursów wyłania się ze śledztwa, jakie reporter stacji przeprowadził w kilku ośrodkach szkoleniowych.

TIR ROZJECHAŁ NA PASACH DWIE DZIEWCZYNKI>>

W czasie szkoleń TIR-owcy uczą się też jak rozpychać się na drodze, oszukiwać policję, gdy wiezie się za ciężki ładunek, a nawet na co uważać, gdy zabierają prostytutkę do kabiny.

BUS WJECHAŁ W TIRA. SZEŚĆ OSÓB NIE ŻYJE>>

Mają uważać na prostytutki, bo jak policja znajdzie u niej narkotyki, będzie za to odpowiadać także kierowca - ujawnia TVN24.

Następny tekst:

Rywalka "zamęczyła" Radwańską Rywalka "zamęczyła" Radwańską

Dodaj komentarz

Komentarze

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

kierowcy tak jak psy jedzą z michy i szczają na koło i tak samo pachną ....
Gość Kto im dał prawo do tego?
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

kierowca to nie zawod... to osoba bez wykształcenia jakiego kolwiek
Gość Bardzo fajny kalendarzyk
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

widziałeś kiedyś tirowca za kółkiem osobówki ? Jedzie jak tirem .. ścina zakręty wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu itp .. jest jeszcze bardziej niebezpieczny jak jadąc tirem ;O
Gość Żeby być piękniejsze musiały by sobie obciąć te krzywe łby.
0

robak 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

pracuje z dwoma kierowcami i powiem wam, że oni mają zboczenie zawodowe. ktoś tu pisał, że po pracy przesiadają się do osobówek i trzeba o tym pomyśleć. akurat. nie wiem jak jeżdżą z rodziną tymi osobówkami, ale ja z debilami więcej po robocie nie pojadę, wolę autobus noga na gaz i nie patrzy na nic. ktoś inny napisał, że te auta ważą po 40 ton i nie łatwo wyhamować no niby ok, ale nie wszystkie jadą wyładowane po brzegi, a styl jazdy się nie zmienia.
Gość Co ty pierdzielisz Kaddafi to był najgorszą chyba wydzielną belzebuba jakiego ziema spłodziła kazał zabijać cywilów g****ic kobiety dzieci żołnierze tego twojego kochanego Kaddafiego pedała g****ili dzieci ty ku...czubie tego chyba nie rozumiesz albo sam jesteś jakimś maniakiem Okradł swoje panstwo do tego jego żona to samo a ty mi tu pie...... farmazony popaprancu
0

robak 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

każdy z nich ma zazwyczaj CB i w służbowym i prywatnym, wiedzą gdzie stoi policja, fotoradary i inne pierdoły. z przepisów nic sobie nie robią. poza tym jeszcze jedno. biedni, gnębieni kierowcy tirów. taki nacisk w pracy, bo szybko, bo czas, bo srutu tu tu. gdzie debilu masz mózg? godzisz się na takie warunki, bo co, bo wszyscy się godzą na łamanie prawa,bo bez tego nie miał byś pracy? rozumiem - po prostu jesteś debilem. a niedoceniany zawód, no pewnie bo to właśnie dla takich co nie myślą.
Gość Stresem to się zarażam co dzień jak włączę wiadomości lub programy publicystyczne,rządowe w TV. Rządy Tuska to jeden wielki stres !
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

a nie pomyśleliście pacanki, że to żart na prima aprilis??
Komentarz usunięty
0

Gość 22.10.2012 16:12 Odpowiedz Zgłoś

no co, uczą się potrzebnych i zyciowych rzeczy. Każdy kierowca wie jak jest.
Gość To oznacza że w tym rejonie jest najbardziej skorumpowana policja - współpracuje ze złodziejami , to proste jak drut.
0

Gość 26.02.2013 18:44 Odpowiedz Zgłoś

Przydalby sie taki SNAJPER jak w niemczech, Kotyrba strzelal do Tirol. Sama jadac niedawno w Polsce autostrada zostalam prawie zmiazdzona przez tira, gdyby nie Mojave Szylla reakcja Jul by Manie nie bylo.
0
Strona 9 z 9 7 8 9
Oto "najlepsza praca w Polsce"? Niezwykła oferta 3 Oto "najlepsza praca w Polsce"? Niezwykła oferta wczoraj, o godz: 20:15
Nastolatkowi usunięto 232 zęby. Rwali 7 godzin 7 Nastolatkowi usunięto 232 zęby. Rwali 7 godzin wczoraj, o godz: 07:05
Sponsorowane
CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju CZY WIESZ JAK wygląda kobieta po Photoshopie? To zależy... od kraju Dziennikarka poprosiła 40 fotoedytorów z 25 krajów by uczynili ją "piękną". Różnice w pojmowaniu urody zaskakują. Jeden ideał...
Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Zobacz, jak fatalnie ubierają się Polacy. Bezguścia? Domeną Polaków nie jest moda. Widać to już na pierwszy rzut oka po wyjściu na ulice. Gdzie nie...
Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju Oto nowe cuda Polski. 16 najpiękniejszych miejsc w kraju 16 miejsc walczy o tytuł nowego cudu Polski w czwartej edycji plebiscytu ogłoszonego przez miesięcznik "National Geographic Traveler"....